KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Ziaja Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy (stara wersja)

3,9 na 5123 opinie

Kupi ponownie: 55% osób
    _inga
    4 / 5
    22 lutego 2021 o 18:04
    Odżywczy krem rem do stóp, Ziaja
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Krem kupiłam w jednej z drogerii internetowych. Opakowanie kremu ma pojemność 50 ml jest małe i niepozorne ale zawiera świetny kosmetyk. Używam tego kremu do stóp moje dłonie mają z nim kontakt tylko w czasie nakładania go na stopy nie stosuję go typowo docelowo na dłonie jest zbyt tłusty. Krem ma gęstą konsystencję i jest bardzo wydajny. Krem świetnie odżywia, natłuszcza i regeneruje skórę na stopach. Długo się wchłania ale przy tym jak działa na skórę można mu to wybaczyć. Ja po nałożeniu kremu odczekuje ok 10 minut i nakładam bawełniane skarpetki. Stosuję go 2-3 razy w tygodniu zazwyczaj przed snem. Teraz zimą gdy stopy nie raz całymi dniami są w ciepłym obuwiu to ten krem jak dla mnie jest idealny by zadbać o skórę stóp. Na pewno jeszcze nie raz do niego wrócę chętnie też wypróbuję jak sprawdzi się w okresie letnim.
    Zalety:
    • odżywia
    • natłuszcza
    • regeneruje
    • wygładza, uelastycznia
    • wydajność
    • opakowanie
    • cena
    Wady:
    • długo się wchłania
    Drogeria internetowa
    9 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 maja 2018 o 8:12
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Krem Ziaja poleciła mi koleżanka z pracy. Kupiłam go z myślą o stopach. Opakowanie jest bardzo poręczne z zakręcanym wieczkiem. Konsystencja kremu gęsta i tłusta co bardzo ułatwia rozprowadzanie go na skórze. W miarę szybko się wchłania ale używałam go tylko na noc bo zostawiał tłustą warstewkę przez długi czas. Musze przyznać, że po tygodniu stosowania moje stopy a zwłaszcza pięty naprawdę stały się gładziutkie, miękkie i zdrowo wyglądały. Im dłużej stosowałam krem Ziaja tym wygląd skóry się poprawiał. Skóra dłoni również była gładsza i jędrniejsza. Krem jest bardzo wydajny i starcza na długo.
    Drogeria Natura
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 16 maja 2011 o 17:23
    Mistrz !
    Używa od:nie określono
    Kupiony przypadkowo krem okazał się być tym najlepszym zarówno do rąk, jak i do stóp :) Świetnie nawilża stopy i wysuszone dłonie, skóra jest odżywiona, zregenerowana, moja mama stosowała go też na popękane pięty - rany zgoiły się po 3-4 dniach stosowania. Idealnie wygładza, szorstkie, zrogowaciałe pięty i odciski. Krem ma bardzo gęstą, tłustą konsystencję, dlatego nie nadaje się zbytnio do stosowania na dzień, ja używam go jako kurację odżywczą na noc i w tej roli sprawdza się świetnie - rano budzę się z gładkimi, pięknymi stopami i dłońmi :) Zapach - bardzo miły, przypomina zapach kremu oliwkowego Ziaji. Opakowanie małe, ładne i wygodne, cena niska - to już mój stały bywalec w kosmetyczce. Używam tego produktu od: kilka miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 24 lutego 2021 o 23:40
    Rewelacyjny
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie wiedziałam że taki tani produkt może zrobić taką dobrą robotę! Od dawna mam problem z pękającymi piętami, używałam różnych kremów. Ten kupiłam przypadkiem i na pewno nie porzucę! Stan moich stóp po tygodniu używania jest rewelacyjny. Polecam bez żadnego wahania.
    Zalety:
    • Konsystencja - jest tłusty ale dość szybko się wchłania
    Inna drogeria
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 17 sierpnia 2020 o 14:49
    Pomocnik w walce o ładne pięty :)
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Ten mały, niepozorny kremik za "piątaka" od lat wspomaga mnie w walce o ładne pięty. Wydobył mnie już z niemałych tarapatów! Ale po kolei :) Zacznę może od konsystencji kremu. Jest on raczej gęsty, tłusty, o białym kolorze. Nadaje się raczej na nocną "skarpetkową" kurację, niż smarowanie na dzień. Nigdy nie stosowałam tego kremu na dłonie, ale przypuszczam, że i tutaj działa ta sama zasada. W dzień nie - na noc jak najbardziej, ale najlepiej w rękawiczkach. Pachnie bardzo ładnie, delikatnie, jednak ciężko mi jednoznacznie określić jego woń. Na piątym i szóstym miejscu w składzie mamy olej słonecznikowy oraz olej z oliwek. Działanie jak najbardziej na plus, gdy użyję tego kremu to właściwie mogę na jakieś parę dni odpuścić sobie inne smarowidła do codziennej pielęgnacji stóp. Opakowanie to zakręcany plastikowy, biały słoiczek z czerwoną grafiką. Wnętrze zabezpieczone sreberkiem - bardzo na korzyść! Wydajność i dostępność super, zgodność z opisem producenta zachowana, a cena to bajeczka. Jako zadowolona konsumentka - zdaje się - kilkunastu opakowań (przestałam już liczyć!), serdecznie polecam :)
    Zalety:
    • działanie - pomocnik, który trwa przy mnie od wielu lat
    • krem treściwy, o delikatnej woni zapachowej
    • olej słonecznikowy oraz olej z oliwek - bardzo wartościowe składniki
    • wydajność
    • urocze, proste opakowanie w postaci słoiczka
    • zabezpieczenie wnętrza sreberkiem
    • dostępność
    • cena
    Wady:
    • nie nadaje się do smarowania na dzień, ale to mały pikuś :)
    Inna drogeria
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną