Oriflame, Beauty, 3 in 1 Make Up Remover (nowa wersja) (Płyn do demakijażu 3 w 1)

Demakijaż jest od razu wstępem do pielęgnacji. Płyn ten zmywa kosmetyki z oczu, ust i całej twarzy, a jednocześnie tonuje, orzeźwia, odżywia, chroni i koi skórę. Pomaga zlikwidować opuchnięcia okolic oczu. Zawiera ekstrakt z kasztanowca i czerwonych winogron. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Delikatny,suteczny,perfekcyjny

Nie ma wad :)Same zalety!
1.dokładnie zmywa makijaz!
Jest bardzo wydajny!
Nie szczypie w oczy
W trakcie aplikacji przesitacza się w aksamitna pianke
Nawilza wrazliwe okolice oczu
pozostawia skore gładka i miekka

Używam tego produktu od:tygodnia

CUDO!!

Po 1- delikatny, nie uczulił mnie, nie szczypał
Po 2- bardzo szybko zmywa (zmywa- a nie rozmazuje jak niektore)
Po 3- delikatnie nawilża i koi, pozostawia skórę miękką, ale nie tłustą

Cudo!

Mimo dość wysokiej ceny zdecyowanie polecam. Mam wrazliwą cerę, więc zawsze ciężko było mi dobrac odpowiedni kosmetyk do demakijażu, który nie podrażniał skóry i nie "szczypał" w oczy:) Ten spisuje się na medal:))) ma świetną konsystencję - niby woda, ale po nałozeniu na wacik zamienia się w delikatną piankę.Bardzo wydajny, używam prawie codziennie od jakiegos już czasu i jest go jeszcze połowa! Wystarczy jedna kropelka.Bezzapachowy, ze składnikami nawilżającymi, ktore da się odczuć:)Jestem bardzo zadowolna i naprawdę polecam wszystkim:)Używam tego produktu od:odkąd się pojawił
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

strzał w 10 :)

bardzo delikatny płyn, nie szczypią po nim oczy. wystarczy wylac troszkę na wacik i przyłozyc do oka na 15 sekund i tusz się rozpuszcza. w efekcie nie trzeba trzec oka i "męczyc" delikatnej skóry wokół oczu. usuwa bardzo dokładnie wszelki makijaż.

Używam tego produktu od:2 miesiący

To jest to

Bezzapachowy, niewielka kropelka zmyje jedno oko. Nawet jak dostanie się do oczu to nic się nie dzieje, tak jakby była to zwykła woda. Szybko i bezproblemowo zmywa makijaż:) Jeden feler to zamknięcie, czasami opornie się go otwiera.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Jak dla mnie super, bardzo szybko zmywa makijaż i jest dośc wydajny. Ma bardzo ładne opakowanie, które wygląda, jakby było ze szkła. Z czystym sumieniem mogę go polecic.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił