Lierac, Coherence, Concentre Absolu (Kuracja liftingowa dla cery dojrzałej)

Lierac, Coherence, Concentre Absolu (Kuracja liftingowa dla cery dojrzałej)

Serum, zawierające unikalną, wysoką koncentrację wektora wywołującego produkcję kolagenu III oraz alfa-hydroksy kwasów o natychmiastowym działaniu regenerującym, odmładzającym i wygładzającym skórę.

Po 7 dniach stosowania skóra jest wygładzona, doskonale nawilżona.

Po 14 dniach poprawia się zdecydowanie jędrność, linie zmarszczek są mniej widoczne

Po 21 dniach skóra promienieje blaskiem, jest lepiej napięta, a owal twarzy zdecydowanie bardziej zaznaczony.

Aktywne składniki:

- Wektor powodujący produkcję Kolagenu III 6% - najwyższe stężenie tego składnika w bardzo szybkim tempie przywraca skórze spoistość i właściwości budowy skóry młodej.

- Kwas mlekowy + kwas cytrynowy - działanie wygładzające i rozświetlające.

- Ceramidy roślinne - odbudowują naturalną warstwę hydrolipidową.

- Roślinne składniki ujędrniające - dają natychmiastowy efekt wygładzenia i lepszego napięcia skóry.

Kwas hialuronianowy - daje silny i długotrwały efekt nawilżenia skóry.

Należy przeprowadzić 21 dniową kurację, stosując serum rano i wieczorem.

można przetestować

Serum zakupiłam w buteleczkach 10 ml, wiec cena była adekwatnie nizsza. Normalna jest wysoka...
Mam cere bliska normalnej, raczej bezpoblemowa, dojrzała, wypielegnowana. Nie mam skłonnosci do przebarwien, nie potrzebuje liftingu, ale wierze w zapobieganie ;)
Serum kupiłam oczywiscie po pozytywnych recenzjach i stosowałam głownie na noc, przed kremami. Jak juz pisano - jest dosc geste ( mniejsza wydajnosc), ma mydlany zapach, dobrze sie rozprowadza, dosc szybko wchłania. Nawilza i przygotowuje skóre na przyjecie kremu. Nie zdziałał u mnie zadnych cudów, ale jak pisałam - nie mam cery problemowej. Licze, ze w jakis sposób mi pomógł - i tyle...
Nie wiem, czy kupie ponownie, bo relacja cena/wydajnosc nie jest korzystna.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 30 ml

Zawartość magicznej szuflady :) c.d

W związku z tym że od zimy ubiegłego roku gdzie poddałam się laserowemu zamykaniu naczynek moja twarz (oprócz lata) jedyne mazidła które znała , czyli prawie pełny rok był kwas hialuronowy w czystej postaci plus krem Physiogel. I nie wiem czy moja skóra już się na niego uodporniła czy może zmiana klimatu stwierdziłam że czegoś mi brak...no iiiiii przyznaję się bez bicia ;)iż zatęskniłam z wielką mocą do testowania nowych produktów ...
To serum dostałam w gratisie w postaci 10 ml do zakupionego innego tej samej serii Lierac Exclusive Serum comblement rides (nie widziałam na KWC) Choć produkt nie jest do mnie skierowany ze względu na obecność kwasu mlekowego (cera naczyniowa) nie potrafiłam mu się oprzeć . Stosowałam tylko na noc (bałam się podrażnienia naczynek). Po 2tyg nie odnotowałam żadnych reakcji alergicznych ,za to stwierdziłam że mojej skórze na prawdę było to potrzebne .Zmiany były widoczne gołym okiem skóra bardziej sprężysta,lepiej nawilżona, zmarszczki mimiczne płytsze , rozjaśniona . Co do poprawy owalu (uśmiech)jedyny znany mi skuteczny sposób jest seria masaży prądem stałym , serum można natomiast zastosować po takich zabiegach w celu podtrzymania efektów po zabiegu. Serum płynne , lekkie, dobrze się wchłania nie przetłuszczało mi skóry (mieszana).Niestety w 3 tyg stosowania na czole zaczęły pojawiać się krostki(z każdym dniem coraz więcej) i dotąd cierpliwe naczynka zbuntowały się,cóż to ryzyko podjęłam na własną
odpowiedzialność . Nie wiem jak z wydajnością bo patrząc na pozostałość myślę ,że wystarczyło by spokojnie na jeszcze 1 tydz (czyli 10 ml x1 dziennie =miesiąc)
Osobiście nie zakupię go z powodów w/w jednak po 3 tyg stosowania(szczęśliwa że aż tyle ) stwierdzam że jest to dobry produkt i warto kupić go w celu przeprowadzenia pełnej kuracji(efekty będą zapewne jeszcze lepsze) . Paniom z cerą naczyniową jednakże proponowałabym poprosić o próbkę o ile takowe istnieją .

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: niecałe 10ml

Lekki i odzywczy

Bardzo lubie ten produkt, jest idealny szczegolnie na lato.

Bardzo ladnie sie wchlania i jakby odzywial skore.
Skora po tym jest gladka i bardziej sprezysta. Bardzo polecam ten kosmetyk szczegolnie pod podklad na lato

Używam tego produktu od:roku

Działa

Ponieważ mam tłustą cerę używałam tego serum na noc pod krem. Rano skóra twarzy piękna- wypoczęta, napięta, rozjasniona , nawilżona, o wyrównanym kolorycie. Twarz w wyraźny sposób odmłodniała. Serum jest wodniste i starczyło mi na miesiąc codziennego stosowania. Bardzo dobre jako kuracja po zimie. Nie zapycha porów. Z minusów- drogie.

Używam tego produktu od:na wiosnę 2009

odmładza :)

Sześć gwiazdek w skali na 5 :)
Używam go od trzech lat (kolejny raz uzupełniam właśnie swoją pierwotną recenzję, kończąc kolejny flakonik; mamy lato 2005). W tzw. międzyczasie ciągle szukam czegoś rewelacyjnego (czytaj: przede wszystkim bardziej dostępnego cenowo), ale i tak w końcu ze skruchą wracam do tego serum :) Serum ma konsystencję plynnego mydła (zapach też :D ). Natychmiast po nałożeniu wchłania się (można je trochę wmasować) i znakomicie poprawia zdolność przyjmowania przez skórę kremu. Powoduje efekt natychmiastowego pojędrnienia skóry, ale jej nie napina. Wygładza zmarszczki. Efekt widzę praktycznie już po pierwszym nałożeniu (co prawda nie utrzymuje się zbyt długo), ale po zalecanej 21-dniowej kuracji skóra jest wyraźnie odmłodzona - "gęściejsza", bardziej jędrna, wysubtelniają się rysy twarzy, drobne zmarszczki ulegają spłyceniu (większych jeszcze nie mam ;-) ), cera rozjaśnia się i nabiera swieżego wyglądu. Szczególnie dobry efekt występuje w połączeniu z kremem należącym do serii Coherence, ale niekonieczne; np. sprawdza się też z kremami retinolowymi.
Przy suchej cerze flakon 30 ml wystarczy na 21-dniową kurację tylko pod warunkiem, że nie nakłada się preparatu na szyję (należy liczyć się raczej z zakupem 2 opakowań). Przy normalnej wystarcza dokładnie na 3 tygodnie.
Jeszcze informacja dla wrażliwców: bezpośrednio po aplikacji może być odczuwalne lekkie szczypanie skóry, jest to jednak normalne zjawisko o którym uprzedza producent i mija po paru minutach (to naprawdę aktywny kosmetyk), nie pozostawiając zaczerwienienia lub innych objawów podrażnienia.

ilość zużytych opakowań: kończę 6-te