Emolium, Dermocare, Krem ochronny przeciw odparzeniom

Emolium, Dermocare, Krem ochronny przeciw odparzeniom

Krem ochronny przeciw odparzeniom Emolium to aktywny emolient zalecany do codziennej pielęgnacji wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry.

Chroni przed powstawaniem odparzeń odpieluszkowychi łagodzi skutki w przypadku ich wystąpienia.

Dzięki wieloskładnikowej formule długotrwale chroni, intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, łagodzi podrażnienia i odparzenia oraz reguluje równowagę skóry dzięki zawartości prebiotyku.
Od 1. dnia życia:
Pozwala skórze oddychać .
Nie wysusza.
Łatwo się aplikuje.

Hipoalergiczna formuła powstała we współpracy z dermatologami.
Składniki aktywne: tlenek cynku, pantenol, alantoina, medilan, biolin, olej canola, masło shea, witamina E.

bez silikonów, bez alkoholu, bezzapachowa, hipoalergiczna
w tubie
wrażliwa, sucha, podrażniona
maści i kremy lecznicze
ochronne, natłuszczające, pielęgnujące, nawilżające

Bywają lepsi

Produkt kupiłam na szybko, potrzebowałam natychmiast produkt która pomoże na pieluszkowe odparzenia. Niestety nie pomógł tak jakbyśmy chcieli. Cena jest zbyt wygórowane jak za te jakość. Na plus że produkt jest w tubce i ma gęstą konsystencję.

Przeciętny

Krem stosowalam u mojego malca na odparzenia pieluszkowe. Producent sugeruje stosowanie na codzien, jednak w skladzie jest tlenek cynku, który dziala wysuszajaco, dlatego stosowanie go na zdrowa skórę mija sie wg mnie z celem. Nie zauważyłam dobrego efektu tego kremu, nie leczył zaczerwienien i podraznien pieluszkowych, dlatego odpuscilam jego stosowanie. Konsystencja kremowa, zbita, łatwo wydostaje sie z tubki i jest wydajny, ponieważ mala ilosc pokrywa juz solidnie podrazniona skore, ale to nic specjalnego w tego typu kremach.

zakupilam bo lekarz bardzo zachwalal ale nie polecam

SZczerze nie polecam tego kremu. Lekarz mojego dziecka bardzo zachwalal kosmetyki tej firmy ale dla mnie beznadzieja.
Corka ma azotopowe zapalenie skory oczywiście jak była mala lekarze oskarżali mnie za to ze ciagle jest problem z jej skora i lekarz powiedział ze to już powinno pomoc i sorry ale nie. Wrecz nasilil odparzenie i dopiero wtedy się porobilo wtedy to jauz wogole nie mogłam sobie poradzić ze skora corki. Dlatego nie polecam.

niestety niewypał

Mimo wielkiego zadowolenia z innych produktów marki, muszę przyznać, że ten krem jest beznadziejny. Miał zapobiegać i leczyć podrażnienia, czego nie robi, co gorsza on je powoduje. Użyłam go pierwszy raz gdy córka miała ok trzech miesięcy, po dwóch zmianach pieluszki (i dwóch smarowaniach) pojawiły się czerwone krosty. Odstawiliśmy krem, myślałam, że może jest za mała i delikatna skóra nie daje sobie z nim rady. Użyłam go ponownie kiedy mała skończyła 10 miesięcy (akurat nie miałam innego mazidła pod ręką) i znowu to samo. Tym razem krosty wyszły już po pierwszym smarowaniu. Niestety ale krem idzie do kosza :(