Garnier, Ambre Solaire Kids, Hydrating Spray SPF 50 (Spray ochronny dla dzieci)

Garnier, Ambre Solaire Kids, Hydrating Spray SPF 50 (Spray ochronny dla dzieci)

Skóra najmłodszych wymaga szczególnej ochrony przeciwsłonecznej.

Bardzo wysoka ochrona delikatnej skory dziecka przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB.
Hipoalergiczna i wodoodporna formuła.

Skóra
Filtry
SPF > 50
100 – 250ml

Idealne

Spray tworzy fajną warstwę ochrona która zostaje na skórze przez dłuższy czas. Nie musimy co chwilę poprawiać. Dzięki temu chroni skórę dziecka przed poparzeniami. Jest również bardzo wydajny.

Świetne działanie w idealnym opakowaniu!

Mój syn jest posiadaczem oliwkowej skóry - wystarczy kilka minut na słońcu i od razu ma opaleniznę niczym amerykański surfer. Strasznie mu tego zazdroszczę :) Rzadko ulega poparzeniom słonecznym, ale są na jego ciele takie miejsca, które wymagają dobrego zabezpieczenia i na nich stosowałam ten spray.

Zacznę od czegoś, co jest dla mnie kluczowe w produktach kosmetycznych dla dzieci czyli opakowanie, a konkretnie jego praktyczność. Spray jest genialnym rozwiązaniem przy dziecku, które jest w ciągłym ruchu, więc aplikacja czegokolwiek musi być szybka i sprawna. Atomizer pozwala bez problemu "wypsikać" na skórę odpowiednią porcję produktu. Nic się nie rozpryskuje na około. Dodatkowo przy takim opakowaniu mogę mieć pewność, że nic mi się nie otworzy i nie wyleje w torebce.

Zapach jest bardzo przyjemny, nie będzie drażnił nawet najbardziej wybrednych małych nosków.

Przez to, że produkt aplikujemy atomizerem bardzo ciężko jest przesadzić z nadmierną ilością produktu. Wszystko idealnie i bardzo szybko się wchłania. Przez moment pozostawia odrobinę lepką warstwę, ale po kilku minutach nie ma już po tym śladu. Delikatnie bieli, ale też tylko chwilę po aplikacji, aż do całkowitego wchłonięcia się produktu.

Sprawił, że nie było żadnych przykrych niespodzianek z zaczerwienioną i piekącą skórą na ramionach czy uszach. Dla mnie to najlepszy dowód na to, że jest skuteczny.

Produkt jest dodatkowo wodoodporny, ale ciężko mi było przeprowadzić rzetelny test akurat tej właściwości, więc uwierzę producentowi na słowo :)

Warto go mieć!

Spray ochronny dla dzieci

Łatwy w użyciu. Miły zapach dla nosa, szybko się go rozsmarowuje. Polecam z czystym sumieniem. Spray jest dla dzieci idealnym rozwiązaniem. Szybko się wchłania. Opakowanie praktyczne

Ochrona na plus

Spray poszedl w obroty dosc niedawno gdyz pogoda nam nie sprzyjala. Od razu gdy zaswiecily pierwsze promyki, wystawilismy basen z lezaki na ogrod. No, ale potrzebna byla ochrona dla dzieci. Wiadomo oprocz kapelusza slonce prazy cale male cialka dzieciaczkow. Spray to szybki kosmetyk, nie potrzeba babrac sie z aplikacja, kilka psikow i dziecko dobrze wysmarowane. Wygodne na spacerze czy na wypadzie na dzialke. Co wazne nie podraznia delikatnej skory dziecka, ladnie pachnie i jest bardzo wydajny.

Używa produktu od: próbka

Produkt na 10 -tke!

Moje dzieciaki często bawią się na dworze w upalne dni. Oprócz ochrony na głowę, zawsze dbam o to by ich skóra nie była poparzona.Dlatego sięgając po ochrony spray 50 SPF dla dzieci nie miałam żadnych obaw o ich skórę, doskonale się sprawdził ! Ma super konsystencję,łatwa aplikację i szybko się wchłania...

Wariant dla dzieciaków

Świetna opcja dla dzieciaków. Produkt łatwy do samodzielnej aplikacji. Wydajny i ładnie pachnie. Zapewnia ochronę, a to jest bardzooo ważne. Na pewno wrócę do tego produktu podczas następnych wakacji, mam nadzieje ze produkt nadal będzie łatwo dostępny

Sprawdził sie

Córka dużo szaleje na dworze, więc jest narażona na poparzenia słoneczne, ale ten produkt sprawdza się super. Fajnie, że jest w spreyu, łatwo się to dozuje, ma lekką konsystencję. No i jest wodoodporny.

Świetny spray

Spray godny polecenia dla naszych dzieci . Fajnie się rozprowadza , również podoba mi się jego zapach :) Idealny na lato , gdy skóra naszych dzieci jest szczególnie narażona na oparzenia promieniami słonecznymi. Spray jest bardzo wydajny. Mimo, że smaruje Nim dzieci kilka razy w ciągu dnia mam go jeszcze bardzo dużo :) same plusy ! Polecam :)

Super spray!

Mój synek ma wrażliwą skórę i nie może przebywać na słoncu, a spryskując jego ciało sprayem dla dzieci hydrating spray SPF 50, mogliśmy spędzać ciepłe dni na dworzu, bo chronił Jego ciałko przed słońcem i nic mu nie wyskakiwało, za to nawilżało. Ma przyjemny zapach. Polecam.

Brak opinii

otrzymałam spray ochronny dla dzieci w ramach testu od wizaz.pl.
Z przykrością muszę oznajmić, iż nie miałam kiedy przetestować spray'u ze względów pogodowych. Dzień w dzień padał deszcz.

Przetestuję kosmetyk i zaktualizuje opinie.

Dobrze chroni wrażliwą skórę dziecka

Bardzo fajny produkt. Dzięki dozownikowi ułatwia on nam i przyspiesza smarowanie maluszka. Dzięki wysokiemu filtrowi bardzo dobrze chroni wrażliwą skórę dziecka przed szkodliwymi promieniami UVA/UVB

dzieci go polubiły

Codziennie gdy wypuszczałam dzieci na podwórko wołałam je na smarowanie i tutaj nie stawiały żadnego oporu ponieważ formuła spreyu bardzo im sie spodobała. Frajdą było psikanie i smarowanie się.
Jeśli chodzi o działanie to dzieci nie są zjarane więc chyba działał :)
Konsystencja była fajna, nie za gęsta i szybko wchłaniała się w skóre, nie pozostawia skóry tłustej.
Zapach zwyczajny, bez szału ale nie odstrasza.