Frederic Fekkai, Moisturizing Shampoo with Shea Butter (Szampon nawilżający z masłem shea)

Nawilżający szampon z masłem shea do włosów suchych i zniszczonych.

moim zdaniem wart swojej ceny

Bardzo dobry szampon. Nie przeszkadza mi zapach, opakowanie mam inne niż na zdjęciu, jest to butelka, poręczna i wygodna w użyciu. A ocenę pozytywną wystawiam, bo nie pamiętam, by którykolwiek szampon robił moim kłopotliwym włosom tak dobrze. Mam cienkie, delikatne i do tego przetłuszczające się włosy, powinnam je myć każdego dnia, ale codzienne suszenie i układanie jest ponad ich siły, odpada prostownica, inaczej mam na głowie puch i strąki. Szampon też muszę dobierać uważnie, najczęściej jest to coś dla dzieci, aż wreszcie trafiłam na produkt idealny. Czuje, że moje włosy są bardziej nawilżone, błyszczące, po prostu lepiej wyglądają. Polecam każdemu z podobnymi problemami do moich.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

nie do tego się przyzwyczaiłam wybierając Fekkai...

Cóż, swoje włosy traktuję jak twarz - niczego im nie odmawiam. Marka Fekkai do tej pory była dla mnie przewidywalna o tyle, że nie ważne co kupiłam zawsze byłam zadowolona. Ten szampon niestety strasznie mnie rozczarował.

Przede wszystkim plącze włosy i nie ważne jak bardzo chce tego uniknąć, nie moge bo inaczej bez szybkiego "szarpania" się nie pieni. To dodatkowo powoduje, że jest też bardzo nie wydajny przy codziennym myciu włosów.
Nie widzę po nim żadnych super rezultatów, nie wzmacnia działania masek czy odżywek tej samej marki.Przy innych szamponach Fekkai już podczas mycia czułam, że włosy są pielęgnowane - w tym przypadku czuję, że jeśli kupiłabym go ponownie to połowa się połamie a druga połowa wypadnie przy sposobie w jaki trzeba go spieniać.

Plusem jest to, że calkiem przyjemnie pachnie ale od szamponu za ponad stówkę wymagam jeszcze kilku innych rzeczy.

Nie polecam, bo marka ma w swojej ofercie tyle naprawdę dobrych produktów, że kupowanie akurat tego jest pozbawione sensu.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Niedobry szampon za nieprzeciętną cenę.

Zdecydowanie zawiodłam się na tym kosmetyku. Lubię kosmetyki Fekkai, ale ten to według mnie kompletny niewypał. Zacznę od minusów produktu - po pierwsze: bardzo, ale to bardzo słabo się pieni. Trzeba użyć naprawdę dużej porcji szamponu, żeby dokładnie umyć włosy, a to nie idzie w parze z wydajnością... Używam tego szamponu niewiele ponad miesiąc, a już kończę pierwsze opakowanie...
Po drugie: kosmetyk z założenia producenta miał być nawilżający. Rzeczywiście, kilka godzin po wysuszeniu włosy wydawały się miękkie i lśniące. Później jednak straciły połysk i miękkość oraz zaczęły się puszyć i przetłuszczać.
Po trzecie: okropny zapach! Dla mnie wręcz nie do zniesienia. Mimo tych wszystkich wad, próbuję "pomęczyć" szampon do końca. Ale gdy już zabraknie go w opakowaniu, ani trochę nie będzie mi go brakowało!
Jedynym plusem jest ładne opakowanie, ale przecież nie dla opakowania kupiłam ten kosmetyk...
Radzę trzymać się z daleka od tego "nawilżającego" szamponu! :/

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

najlepszy szampon swiata!

Uwielbiam ten szampon a takze odzywke z tej serii. To najlepsz szampon jaki stosowalam w calym moim zyciu a mam 24 lata!uzywalam juz roznych i lepszych i gorszych ale porownujac fekkaia z np.karastese to niebo a ziemia. Fekkai powoduje ze moje rozjasniane wlosy sa mieciutkie,lsniace i zdrowy to prawdziwy kwc polecam wszystkim to cudo warte swojej ceny!!!!!!:)Jest tez bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam 4,5

porzadny

bardzo dobry szampon nawilzajacy. balam sie obciazenia jednak nic takiego nie ma miejsca. szampon ten faktycznie nawilza wlosy, da sie to odczuc przy regularnym stosowaniu.

szampon dobrze oczyszcza wlosy, sprawia, ze sa miekkie i lsniace, swietnie sie ukladaja i niezle pachna ;)

raz na jakis czas [w czasie promocji na fekkai w sephorze :D] mozna przyszalec i sprawic sobie komplecik. wlosy beda wdzieczne :D

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: cale jedno