Puma, Jamaica 2 Woman EDT

Puma, Jamaica 2 Woman EDT

Cena PLN 46.00
Cena PLN 57.00

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku... Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży. Jamaica2 oddaje ciepło słonecznej plaży i spokój morskich fal. Przywraca wewnętrzną harmonię przez wspomnienie obrazów lata.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: brzoskwinia, czerwony grejpfrut, orzech wodny, melon miodowy
nuta serca: śliwiec, jaśmin, frezja, liście fiołka
nuta bazy: piżmo, paczula, wanilia.

wody toaletowe
morskie, owocowe

troszkę się zawiodłam

Byłam zdecydowaną fanką pierwszej edycji, dlatego kiedy ukazała się druga kupiłam ja przez internet bez zastanowienia... i niestety nie jest dla mnie tak dobra jak jej poprzedniczka :(
Zapach trochę za ostry i bardzo kwaśnawy. Nie jest już taki trwały przez co trzeba go częściej używać. 50ml tych perfum z pierwszej edycji starczyło mi na hohoho, teraz ta sama pojemność zaczęła się i kończy razem z wakacjami :( Nie wiem czy już do nich wrócę...

Ładne perfumy

Świeży, rześki, letni zapach. Niby nic szczególnego, a jednak ma w sobie coś, co go odróżnia od setki podobnych. Cena jest znośna, zwłaszcza, że ta edycja jest trwalsza, niż poprzednia, ale i tak zapach wietrzeje za szybko, jak na mój gust.
Na lato pasują idealnie. Plus za ładne opakowanie.
Nie zachwyciły mnie, ale tez nie rozczarowały. Ot, jeden z zapachów na mojej półce, który stoi tam, by czekać na przerwę w używaniu Moich Perfum :]

jak na pume sliczny

Dopiero nie dawno mialam okazje przetestowac pierwszy raz zapach Pumy i jestem mile zaskoczona.

Poczatek nie jest dla mnie zbyt przyjemny. Pachnie kwasnym czerwonym grejpfrutem i orzechem wodnym.
Potem robi sie znacznie ładniej, dochodzi sliczny aromat fiołka, frezji i jasminu. Całosc w klimatach owocowych i bardzo wakacyjnych, powiedziałabym nawet, ze dobrze odzwierciedla zapachy gornopołkowe. Po prostu super. Trwalosc bardzo dobra. Buteleczka sliczna.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

Super!!!

Zapaszek jest naprawdę śliczny! taki orzeźwiający i wesoły:)
Idealny na lato i wiosne lub gdy chcemy wprawić się w radosny humor i przywołać słońce. Naprawde warty polecenia dla osóbcieszących się życiem i radosnych. Zapach utrzymuje sie naprawde dlugo a flakonik ladnie wygląda na półce:)Używam tego produktu od: pozątku tego lata

ładny. (;

Następczyni mexx. Nie zapachem, ale na mojej półce ;) Bardzo oryginalny, orzeźwiający zapach i jakże oryginalny flakonik. ;) Dobry na lato ;) Jednak gdybym miała wybierać wybrałabym mexx... :D Ładny zapach, ale myślę, że nie wrócę do niego w najbliższej przyszłości. :)

Używam tego produktu od: 3 tyg,

Ładny ładny :)

Hah :D Perfumki wygrałam w radiu :D Ładne ale Jamaica 1 podobała mi się bardziej ^^ 20 ml to mało ale jak dla mnie starczy, ponieważ nie lubię mieć perfum takich samych, wciąz szukam ideału :D

Używam tego produktu od:tygodnia

zaryzykowalam :)

uzywalam i bardzo lubilam pierwsza edycje tego zapachu, ale miala minus- byla nietrwala.

kiedy zobaczylam ukochana przeze mnie buteleczke na polce w sklepie to wiedzialam ze musze ja miec!
chodzilam i planowalam ze trzy dni czy kupic &lt;bo tata obiecal ze jak zechce to mi kupi moje ukochane coco mademoiselle&gt; no i w koncu stwierdzialm ze coco poczeka a ja na lato chce jamaice:)

w sklepie okazalo sie ze nie ma testera :D wiec doslownie kupilam te perfumki &quot;za sliczne opakowanie&quot; no i sie nie zawiodlam! sa sliczne a co wiecej bardzo trwale :)

uwielbiam sie nimi psikac i czasem jak siedze na uczelni to celowo pocieram reka szyje zeby je poczuc:)

Używam tego produktu od: tygodnia

lato lato lato czeka!!! :D

Uwielbiam go! Przepiękny! Trwały! Jest w nim coś, co każe mi ciągle wąchać flakonik:D:D:D To będzie zapach tego lata!!! Perfumki nie są drogie, łatwo można je dostać. Ładny flakonik w tonacji słonecznego popołudnia:)

Używam tego produktu od:dwóch dni

przyjemny i lekki

Już wcześniej słyszałam jak koleżanki excytowały sie Pumą Jamaicą. Sama nie przywiązywałam do niej zbytniej uwagi. Dopiero jak TŻ sprezentował mi żółte opakowanie to mm.. bardzo przyjemna perfuma. Lekka, trochę słodka, trzyma się długo na ciele &lt;- co jest plusem! Akurat pasuje teraz, na okres letni, bo jest rześka. Mi sie podoba. Polecam! :)

Używam tego produktu od: jak na razie niedługo

idealne na letni chill out

Byłam dziś w perfumerii i wpadły mi w oko właśnie te perfumy. Jako, że wcześniejsza wersja zapachu wcale mi się nie podobała, chciałam dać mu jeszcze jedną szansę i z ciekawości wypróbowałam nowy zapach. Muszę przyznać, że tym razem byłam pozytywnie zaskoczona do tego stopnia, że Puma Jamaica 2 zostanie chyba moim zapachem tego lata. Jak dla mnie stosunek do niego zmienił się diametralnie - stary mnie odrzucił, nowy zachwycił. Perfumy nie są tak ciężko-gorzkie jak poprzednia wersja, choć nadal przywodzą mi na myśl upalny zachód słońca gdzieś na plaży. Jest nieco więcej słodkich nut, które tworzą idealny balans. Ładnie się rozwijają, nie są ani zbyt ciężkie ani za słodkie. Czuć od nich luźną wakacyjną atmosferę. Zamierzam je kupić, bo jestem po prostu oczarowana.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: próbka