Mexx, Fresh Splash for Her EDT

Średnia ocena: 4.90/5

parfumclub.pl
Średnia ocena: 0.00/5

zobacz więcejzwiń

Fresh Splash to uderzenie świeżości w lekkim wydaniu. Idealny do noszenia na co dzień. Minimalistyczny design współgrający z sama marką podkreśla klasykę zapachu. Zapach dla Niej owocowo - kwiatową kompozycję otwiera soczysty arbuz i cytrusy, które kontrastują z narkotycznym jaśminem i wyrafinowaną solą morską. Całość dopełniają nuty kaszmiru i drzewa cedrowego
W formule wykorzystano technologię Time-Release-Technology, dzięki której zapach jest stopniowo uwalniany w ciągu dnia. Współgra naturalnie z poziomem nawilżenia skóry uwalniając każdorazowo zastrzyk świeżości, aż do 10 godzin.
Nuty zapachowe:
• Nuty głowy: soczysty arbuz, brzoskwinia, pomarańcza i mandarynka
• Nuty serca: liście fiołka, jaśminu i akordy soli morskiej
• Nuty bazy: piżmo, nuty kaszmiru i drzewa cedrowego

Podoba Ci się ten owocowo-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie mgiełki.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Moja ulubiona

Kupilam ja w Rossmanie całkiem przypadkiem. Potrzebowałam perfumy, która będzie idealna i na dzień i na wieczór. Perfumy są świeże, lekkie i wyraźnie cytrusowe. Kiedy ich używam to automatycznie dostaje zastrzyk energii. Ich arbuzowo-jasminowy zapach nie jest ani za słodki, ani za świeży, balans między słodyczą a słodkością jest zrównoważony. Ich trwałość to ok. 8h.
Buteleczka jest mała, poręczna i ładnie wygląda.

Bardzo ładny letni zapach

ładny zapach o świezym miłym dla otoczenia zapachu, który nadaje sie jak najbardziej na letnie ciepłe zwiewne dni bo nie jest nachalny i jak dla mnie świezy i nie słodki a daje efekt świeżości i czystości, myślę że w warunkach zimowych moze sie raczej nie sprawdzać ale szybko mozna się od niego uzaleznić, troche kiepska męska buteleczka ale to ju dla mnie nie jest jakis wielki minus, dodam jeszcze ze jest raczej wydajny i utrzymuje sie kilka h dla mnie zupełnie wystarczajaco i nie zmienia sie nuta zapachowa w ciagu dnia, czesto po niego siegam mam z nim mnóstwo miłych i przyjemnych skojarzeń jak to z perfumami bywa

super

Perfum do ciała jest bardzo fajny, przyjemny, ma bardzo lekki, świeży , radosny zapach. Szybko odświeża , cudowny do codziennego stosowania . Fajna opcja dla tych, których lubią tak boskie perfumy

Używa produktu od: próbka

Przeciętny

Oceniam dezodorant z atomizerem.

ZALETY PRODUKTU:
- lekki, wiosenno letni zapach z wyczuwalną ale nie nachalną słodyczą
- bardzo delikatne, prawie niewyczuwalne, u mnie nie spowodowały bólu głowy czy nudności, nie drażnią
- zapach odpowiedni do noszenia na co dzień, do pracy, nie pozostawia ogonu,

WADY PRODUKTU:
- niezbyt ładne pakowanie
- wysoka cena bez promocji
- trwałość taka sobie, po kilku minutach nie czuć perfum
- nie użyłabym go na randkę, nie jest zmysłowy, pociągający, seksowny
- czuć ostry zapach akloholu po psiknięciu

PODSUMOWANIE:
Kupiłam do użytku codziennego, i jest zapachem zwykłym, nieciekawym. Na randkę czy ważną okoliczność jest zbyt słaby, zwyczajny, mało interesujący, nie jest wyjątkowy, nie zapada w pamięć. Nie kupię produktu ponownie.

Idealnie trafił w me gusta

Jestem wielka miłośniczkaą zapachów. Uważam, że nie tylko potrafią odzwierciedlić nasze emocje, ale też dodać pewności siebie czy seksapilu. Większość naszych wspomnień wiąże się z zapachami, dlatego też moja toaletkę zdobi wiele różnych perfum i wód. Są tam zapachy ciężkie i lżejsze na co dzień. Jednak Mexx idealnie trafia w me gusta. To zapach zdecydowanie kobiecy, nienachalny, wyczuwalnie owocowo-kwiatowy, lecz przy tym z pudrową nutką, co jest dla mnie absolutnym hitem. Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość. Nie jest to najtrwalszy z zapachów, które posiadam (i nie chodzi mi o wody z górnej półki). Na szczęście jednak bardzo łatwo i przyjemnie można go odświeżyć w ciągu dnia przy użyciu mgiełki z tego samego zestawu. Generalnie polecam nie tylko na lato, ale i po prostu na co dzień.

Mexx Fresh Splash Edt

Pokochałam ten zapach od pierwszego psikniecia. Radosny, świeży, lekki ale ma to coś , cos co zatrzymuje nas na dłużej. Idealny na wiosenne i letnie, ciepłe dni. Jest super!

Mała przyjemność

Taka mała buteleczka, a taka duża przyjemność korzystania. Zapach ten idealnie sprawdzi się do pracy, świeży i lekki zapach z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Opakowanie dokladnie pokazuje jakie królują tu zapachy.

Zapach dla energicznej kobiety

Owocowo-kwiatowa kompozycja z nutą arbuza na czele to wyśmienite połączenie idealne na wiosnę. Zapach jest jednocześnie bardzo świeży ale też przyjemnie słodki, delikatny i subtelny. Nuty zapachowe pobudzają do działania, dodają energii, a całość sprawia, że jestem uśmiechnięta. Nie wiem, jak to się dzieje, ale zapach ten poprawia mi humor, myślę, że będzie świetny do zabrania go na wakacje.

Obłędny zapach

Te perfumy spodobały mi się od pierwszego użycia. Piękny świeży zapach..lekki.. idealny taki jaki lubię. Bardzo trwałe perfumy w eleganckim flakonie. Każdego dnia mi towarzyszą..zawsze i wszędzie pachne tymi perfumami.

Idealny na lato

Zapach i trwałość idealna. Perfum trafił idealnie w mój gust. Zapach jest świeży z nuta arbuza a po kilku godzinach zamienia się w bardzo kobiecy zapach, im dłużej na skórze tym piękniej pachnie. Trwałość idealna, trzyma cały dzień.

Dobry, ale nie trwały zapach

Mexx Fresh Splash to idealny, lekki zapach na słoneczny dzień w sezonie wiosenno - letnim. Dla mnie idealny do zabrania na wakacje jak również do poprawienia sobie humoru podczas deszczowego dnia.

To co mnie zaskoczyło, to zupełny brak trwałości tej wody. Podczas używania odniosłam wrażenie, że zapach ulatnia się nie dłużej niż po 30 minutach. Jest mi z tego powodu bardzo smutno, bo zapach jest idealni wpisujący się w moje must have na lato, ale tego nie kupię na pewno.

Opakowanie to kanciasta buteleczka. Jest ładna, ale zupełnie się nie wyróżnia. Przednia naklejka nie zapada w pamięć, patrząc na tył butelki widzimy kawałek arbuza i kwiaty jaśminu. Wygląda to fajnie, ale wydaje mi się, że bardziej pasuje na półkę nastolatki niż pracującej kobietki. Atomizera działa dobrze, rozpyla odpowiednią chmurkę produktu.

Stosunek cena - jakość jak dla mnie wypada kiepsko. Raczej nie zdecyduję się za zakup kolejnej buteleczki.

Zalety:
+ wygodna buteleczka
+ przyjemny, świeży zapach
+ idealne na lato
+ łatwa aplikacja

Wady:
- nietrwały zapach
- cena

Lekka, trwała biurowa świeżość.

Zapach jest bardzo trwały co mnie bardzo zaskoczyło, dominuje w nim fiołek nie arbuz. Zapach biurowej świeżości. Lekki i przyjemny, kojarzy mi się z białą koszulą a nie z letnią sukienką. Idealny dla osób 30+, kobiecy, kwiatowy, świeży. Trochę się rozczarowałam, bo ten zapach wydaje się znajomy, mało odkrywczy. Przypomina mi zapach z katalogu dla wszystkich. Zabrakło mi gdzieś tej lodowej nuty Mexxa. Jeśli chodzi o flakon to totalnie nie pasuje do zapachu, który jest złożony, kobiecy, kwiatowy. Natomiast butelka sugeruje mi prostą, minimalistyczną woń.