Mexx, Fresh Splash for Her EDT

www.twoja-perfumeria.com
Średnia ocena: 5.00/5

perfumeriawiki.pl

zobacz więcej ofertzwiń

Fresh Splash to uderzenie świeżości w lekkim wydaniu. Idealny do noszenia na co dzień. Minimalistyczny design współgrający z sama marką podkreśla klasykę zapachu. Zapach dla Niej owocowo - kwiatową kompozycję otwiera soczysty arbuz i cytrusy, które kontrastują z narkotycznym jaśminem i wyrafinowaną solą morską. Całość dopełniają nuty kaszmiru i drzewa cedrowego
W formule wykorzystano technologię Time-Release-Technology, dzięki której zapach jest stopniowo uwalniany w ciągu dnia. Współgra naturalnie z poziomem nawilżenia skóry uwalniając każdorazowo zastrzyk świeżości, aż do 10 godzin.
Nuty zapachowe:
• Nuty głowy: soczysty arbuz, brzoskwinia, pomarańcza i mandarynka
• Nuty serca: liście fiołka, jaśminu i akordy soli morskiej
• Nuty bazy: piżmo, nuty kaszmiru i drzewa cedrowego

Podoba Ci się ten owocowo-kwiatowy zapach? Wypróbuj go także w formie mgiełki.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Fajny swiezak

Zacznijmy od tego że perfumy mają ladna prostaczka ciekawa buteleczkę.z przodu etykieta z tyłu arbuz i Jasmin no fajnie to wygląda.
Przejdźmy do zapachu bo jest moim zdaniem dość ciekawy. Świeży słodko kwiatowy zapach trwa przy nas ładnych parę godzin wybijają się przede wszystkim cytrusy połączone z arbuzem i przeplatane kwiatkami jaśminem i fiołkiem bardzo mi się podoba to połączenie.
Zapach jest lekki ale wyczuwalny absolutnie nienachalny jest bezpieczny nikomu nie powinien przeszkadzać
Używam na codzien by czuć się lepiej dodaje mi energii.

Owocowo - kwiatowa świeżość

Zapach idealny na co dzień, na ciepłe dni (wiosna , lato) .
Przyjemny nienachalny. Pozytywnie nastraja. Śmiało można stwierdzić, że dodaje energii, nie męczy. Jest świeży, mamy nuty owocowe, w tym arbuza, ale jest też słodki.
Minusem niestety jest trwałość.. Zauważyłam , że dosyć szybko się ulatnia i ja go po 2 godzinach już w ogóle nie czuje...
Za tę cenę uważam, że można znaleźć coś lepszej jakości.
No, ale na codzień, do pracy , czy na spacery jest okej.
Jeżeli chodzi o opakowanie flakon to nic specjalnego.
Daje dobrą 3.

Wykorzystała: kilka próbek

Świeżość i energia

Niedrogi zapaszek, a jaki cudowny! Świeży, lekki, orzeźwiający.. Nie zaliczam go do ekskluzywnych zapachów ale na pewno nie ma osoby, która skrzywiłaby się czując go na kimś. Bezpieczny, uniwersalny zapach.

Moja ulubiona

Kupilam ja w Rossmanie całkiem przypadkiem. Potrzebowałam perfumy, która będzie idealna i na dzień i na wieczór. Perfumy są świeże, lekkie i wyraźnie cytrusowe. Kiedy ich używam to automatycznie dostaje zastrzyk energii. Ich arbuzowo-jasminowy zapach nie jest ani za słodki, ani za świeży, balans między słodyczą a słodkością jest zrównoważony. Ich trwałość to ok. 8h.
Buteleczka jest mała, poręczna i ładnie wygląda.

Bardzo ładny letni zapach

ładny zapach o świezym miłym dla otoczenia zapachu, który nadaje sie jak najbardziej na letnie ciepłe zwiewne dni bo nie jest nachalny i jak dla mnie świezy i nie słodki a daje efekt świeżości i czystości, myślę że w warunkach zimowych moze sie raczej nie sprawdzać ale szybko mozna się od niego uzaleznić, troche kiepska męska buteleczka ale to ju dla mnie nie jest jakis wielki minus, dodam jeszcze ze jest raczej wydajny i utrzymuje sie kilka h dla mnie zupełnie wystarczajaco i nie zmienia sie nuta zapachowa w ciagu dnia, czesto po niego siegam mam z nim mnóstwo miłych i przyjemnych skojarzeń jak to z perfumami bywa

super

Perfum do ciała jest bardzo fajny, przyjemny, ma bardzo lekki, świeży , radosny zapach. Szybko odświeża , cudowny do codziennego stosowania . Fajna opcja dla tych, których lubią tak boskie perfumy

Używa produktu od: próbka

Przeciętny

Oceniam dezodorant z atomizerem.

ZALETY PRODUKTU:
- lekki, wiosenno letni zapach z wyczuwalną ale nienachalną słodyczą
- bardzo delikatne, prawie niewyczuwalne, u mnie nie spowodowały bólu głowy czy nudności, nie drażnią
- zapach odpowiedni do noszenia na co dzień, do pracy, nie pozostawia ogonu,

WADY PRODUKTU:
- niezbyt ładne pakowanie
- wysoka cena bez promocji
- trwałość taka sobie, po kilku minutach nie czuć perfum
- nie użyłabym go na randkę, nie jest zmysłowy, pociągający, seksowny
- czuć ostry zapach akloholu po psiknięciu

PODSUMOWANIE:
Kupiłam do użytku codziennego, i jest zapachem zwykłym, nieciekawym. Na randkę czy ważną okoliczność jest zbyt słaby, zwyczajny, mało interesujący, nie jest wyjątkowy, nie zapada w pamięć. Nie kupię produktu ponownie.

Idealnie trafił w me gusta

Jestem wielka miłośniczkaą zapachów. Uważam, że nie tylko potrafią odzwierciedlić nasze emocje, ale też dodać pewności siebie czy seksapilu. Większość naszych wspomnień wiąże się z zapachami, dlatego też moja toaletkę zdobi wiele różnych perfum i wód. Są tam zapachy ciężkie i lżejsze na co dzień. Jednak Mexx idealnie trafia w me gusta. To zapach zdecydowanie kobiecy, nienachalny, wyczuwalnie owocowo-kwiatowy, lecz przy tym z pudrową nutką, co jest dla mnie absolutnym hitem. Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość. Nie jest to najtrwalszy z zapachów, które posiadam (i nie chodzi mi o wody z górnej półki). Na szczęście jednak bardzo łatwo i przyjemnie można go odświeżyć w ciągu dnia przy użyciu mgiełki z tego samego zestawu. Generalnie polecam nie tylko na lato, ale i po prostu na co dzień.

Mexx Fresh Splash Edt

Pokochałam ten zapach od pierwszego psikniecia. Radosny, świeży, lekki ale ma to coś , cos co zatrzymuje nas na dłużej. Idealny na wiosenne i letnie, ciepłe dni. Jest super!

Mała przyjemność

Taka mała buteleczka, a taka duża przyjemność korzystania. Zapach ten idealnie sprawdzi się do pracy, świeży i lekki zapach z pewnością przypadnie każdemu do gustu. Opakowanie dokladnie pokazuje jakie królują tu zapachy.

Zapach dla energicznej kobiety

Owocowo-kwiatowa kompozycja z nutą arbuza na czele to wyśmienite połączenie idealne na wiosnę. Zapach jest jednocześnie bardzo świeży ale też przyjemnie słodki, delikatny i subtelny. Nuty zapachowe pobudzają do działania, dodają energii, a całość sprawia, że jestem uśmiechnięta. Nie wiem, jak to się dzieje, ale zapach ten poprawia mi humor, myślę, że będzie świetny do zabrania go na wakacje.

Obłędny zapach

Te perfumy spodobały mi się od pierwszego użycia. Piękny świeży zapach..lekki.. idealny taki jaki lubię. Bardzo trwałe perfumy w eleganckim flakonie. Każdego dnia mi towarzyszą..zawsze i wszędzie pachne tymi perfumami.