Puma, Jamaica 2 Woman EDT

Puma, Jamaica 2 Woman EDT

Cena PLN 46.00
Cena PLN 57.00

To zapach dla kobiet, które marzą o relaksie i wypoczynku... Uwielbiają letnie wakacje spędzone na plaży. Jamaica2 oddaje ciepło słonecznej plaży i spokój morskich fal. Przywraca wewnętrzną harmonię przez wspomnienie obrazów lata.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: brzoskwinia, czerwony grejpfrut, orzech wodny, melon miodowy
nuta serca: śliwiec, jaśmin, frezja, liście fiołka
nuta bazy: piżmo, paczula, wanilia.

wody toaletowe
morskie, owocowe

Dziwny

Nie za bardzo odpowiada mi ten zapach. Kupiłam go ze względu , że na mojej przyjaciółce pachniał bardzo dobrze i spodobał mi się.
Kupiłam i wkrótce pożałowałam. Czuje jakąś mieszaninę owoców ale nie orzeźwiającą tylko drażniącą i denerwującą. Buteleczka pozytywna. Trwałość trudno mi ocenić , bo wszyscy wiedzą jak mocno czujemy jakiś zapach kiedy go nie lubimy.;)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: nie mogę zmęczyć flakonu

jamaica!

slonce plaza zimne drinki... :D zapach pachnie tak orzezwiajaco ze mam ochote wyruszyc na jamaice i tanczyc z murzynkami :D zapach idealny na wakacje swiezy nie nachalny sloneczny troszke egzotyczny

srednio trwaly ale cena jest ok wiec mozna sie psikac

warto wyprobowac tez pume flowing jest bardziej slodka

Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte opakowanie

Młodość

Moja pierwsza perfumka, kupiona za zaskórniaki w 1 czy tam 2 gim:).
Pozostawiła mi po sobie wyraźny ślad świeżości, cytrusów i lata! Idealna na lato, jednak jest jedno ALE.

Baaardzo szybko wietrzeje, właściwie tylko prysnęłam się nią- a następnie, już wyparowała.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1, 30 ml

Prawdziwie słoneczny!

Używałam na spółę z koleżanką i ogólnie byłam bardzo zadowolona z zapachu - taki świeży, słoneczny, radosny. Nie nudził się szybko. Jednak bardzo prędko wietrzał (koleżanka też to potwierdzała). Po 2 godzinach nie było po nim śladu i z tego względu nie wiem, czy jeszcze się na niego skuszę. To chyba najmniej trwała Puma.

Używam tego produktu od: kiedyś przez może miesiąc
Ilość zużytych opakowań: chyba połowa 30 ml

Ciężko ocenić

Uwielbiam zapachy Pumy,więc kupiłam i ten w ciemno,bo nie chciało mi się go wąchąć,a że był w promocji to pomyślałam nie jest drogi (co jest plusem) to zaryzykuję.Zapach utrzymuje się długo na ciele,nawet bardzo długo,ale jak dla mnie sam zapach w sobie jest bez rewelacji.

Używam tego produktu od: z 3 miesiące

na lato- ok

dostałam tę wodę w prezencie. po pierwsze, zapach jest trwały, bardzo energetyzujący i świeży, na lato wydaje się być świetny bo dodaje energii. napisałam, że nie kupiłaby go ponownie, dlatego że sądzę, że ta jedna buteleczka starczy mi na długo. używam go sporadycznie, bo przy częstym stosowaniu potrafi przytłoczyć. ale generalnie to miła odskocznia :) wart wypróbowania.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 butelki- 30 ml

uwielbiam

Nie będę się rozpisywała: perfumy są super!!! Zapach taki świeży, orzeźwiający. Długo się utrzymuje. Po prostu kocham ten zapach :-)

Plusy:
zapach
trwałość
cena

Minusy:
wg mnie brak :-)

Ilość zużytych opakowań: dużo

Przeciętny

Frutifloral jakich wiele - tym razem akurat bardziej fruity. Ale owoce czuję jakieś dobrze zmiksowane, nic solo. Początek słodszy, późiej staje się bardziej wodny, świeższy. Bez rewelacji.
Buteleczka średnia

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:test

PRZYTLACZAJACY

MNIE NA PEWNO NIE KOJARZY SIE Z LATEM ;WAKACJAMI;SLONCEM:wYCZUWAM JAKIES CYTRUSY I TONY WANILII-ZAPACH JEST DLA MNIE NAPRAWDE PRZYTLACZAJACY;DUSZNY I DO TEGO JAKIS TAKI TROCHE MESKAWY:LUBIE CIEZKIE KLIMATY ALE OD TEGO ZAPACHU MNIE PO PROSTU ODPYCHA.tRWALOSC KIEPSKA TAK JAK U INNYCH PUM:OGOLNIE SZUKAJAC LETNIEGO ZAPACHU;NIGDY BYM SIE TYM NIE POPSIKALA:

Używam tego produktu od:TESTY

Taki sobie

Nie zachwycił mnie.

Mimo iż początkowe nuty nastrajają optymistycznie i orzeźwiają lekko i przyjemnie, to potem zapach staje się jedynie słodki i mdły, aż mnie odrzuca :(

Zawiodłam się... gdyż kupiłam całkiem ładny flakonik, lecz z kiepską zawartością kierując się tylko pozytywnymi opiniami wizażanek.

Używam tego produktu od: 2 dni

Sexowny..na gorace dni

W Pumie Jamaica zakochalam sie od pierwszego psikniecia.Zapach stworzony na lato.Na dzien i na wieczorne wyjscia.Kojarzy mi sie z rozgrzana sloncem skora,wakacjami,zachodem slonca.Nie meczy swoim zapchem,a dodaje energii dzieki cytruskowej nucie.Dla wszystkich,ktorzy kochaja slonce...bo to bardzo pozytywny,sloneczny zapach.Trwalosc zapachu zadowalajaca.Piekny zapach i zaluje,ze niedostepny w USA.Polecam.

Używam tego produktu od:2 lat

Świeży i energetyczny

Podobnie jak poprzedniczka uważam iż pierwsza edycja był rewelacyjna. Potem bezskutecznie szukałam jamajki w sklepach i kupiłam, gdy tylko zobaczyłam wznowienie. Zapach świetny, świeży, słoneczny, ciepły. Jednak dość szybko (w porównaniu do pierwszej wersji) się ulatnia. Uważam, iż jest bardzo fajny na porę wiosenno-letnią i początkową jesień.