Douglas Collection, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Douglas Collection, Mini Nail Polish (Lakier do paznokci)

Pojemność 4,5 ml

Ciesz się ulubionym kolorem paznokci lub zmieniaj je w podróży jak i wszędzie gdzie jesteś! Douglas przedstawia mini lakiery do paznokci w Twoich ulubionych kolorach. Specjalna formuła chroni płytkę paznokci przed uszkodzeniami. Szybkoschnący lakier pozwala cieszyć się wspaniałym kolorem !

Kolorowe wyjazdy

Douglas przygotował dla swoich klientek mini lakiery do paznokci (4, 5 ml) w oryginalnych, intensywnych, żywych kolorach. Mały, poręczny pędzelek , którym łatwo się operuje.Lakier ma dobrą konsystencję. Ja musiałam malować dwukrotnie, żeby uzyskać zadowalający efekt. Szybkoschnący.
Mam 4 lakiery z tej kolekcji i jestem zadowolona. Zabieram je zawsze na wakacje.Morze, basen, piasek ... a mimo to wytrzymuje 3- 4 dni. Tyle na wakacjach wystarczy:)

Przetrwał basen, kąpiele, pracę przy komputerze...

W miare dobty jakościowo lakier, Przetrwał basen, kąpiele, pracę przy komputerze. Manicure spokojnie wytrzymuje 3 dni.
W świetnym małym opakowaniu, idealny do torebki czy na podróż.
Eleganckie opakowanie z wygodnym pędzelkiem.
Wybrałam kolor Sangria - bardzo intensywny odcień.

Cóż...

Trudno mi ocenić produkt, bo posiadam lakier z tej serii w miętowym kolorze (a ja kocham ten kolor!!!). No ale... Fakt, douglas ma śliczną game kolorystyczną ale nie są one na płytce dosyć trwałe. Pomalowałam nim paznokieć jednego dnia, a drugiego zaczął już pękać i odpadać. Szkoda, bo gdyby nie to, to fajne by to były lakiery na podróż do kosmetyczki. :/

Całkiem w porządku, bardzo trwały.

Lakier ma niewielkie opakowanie, buteleczka atrakcyjna wizualnie, z ładną nakrętką. Pędzelek niewielki, ale łatwo nim operować, lakier ma dobrą konsystencję, nie za rzadką, więc nie ma ryzyka zalania skórek czy długiego czasu schnięcia.
Co do ilości warstw mam mieszane odczucia - jedna warstwa całkiem dobrze przykrywa, ale gdzieniegdzie widać delikatne i słabo zauważalne prześwity, jeżeli ktoś jest perfekcjonistą polecam dwie warstwy, mi wystarczyła jedna bo taki stopień krycia jest dla mnie wystarczający.
Lakier nie jest bardzo błyszczący, szybko schnie.
Trwałość jest bardzo dobra, bez top coatu trzyma się na rękach całe 3 dni, po tym czasie stopniowo ściera się na końcówkach paznokci. Nie odpryskuje.
Używam odcienia Singapor Sling - całkiem przyjemny, "wesoły" kolor, odpowiedni na wiosnę/lato. Odcień w buteleczce jest nieco jaśniejszy niż na paznokciach, ale generalnie zbliżony.