Pharmaceris, H, Sensitonin, Specjalistyczny szampon kojący do skóry wrażliwej

Pharmaceris, H, Sensitonin, Specjalistyczny szampon kojący do skóry wrażliwej

Cena PLN 22.00

Szampon przeznaczony do codziennej pielęgnacji wrażliwej skóry głowy skłonnej do podrażnień oraz włosów cienkich i delikatnych. Bogata formuła szamponu przywraca równowagę w funkcjonowaniu skóry i łagodnie myje włosy uzyskując puszystość i połysk potwierdzony przez 80% użytkowniczek. Ekstrakt z mięty w połączeniu z olejem rzepakowym, intensywnie koi podrażnienia, zaś łagodzący wyciąg z lnu i witamina E skutecznie regeneruje skórę i zapobiega jej dalszym uszkodzeniom. Polimery kationowe i emolienty ułatwiają rozczesywanie włosów i zabezpieczają je przed rozdwajaniem. Szampon posiada pH neutralne dla skóry. Szampon łagodzi podrażnienia skóry, wzmacnia strukturę włosów na całej długości i dodaje im objętości. Po zastosowaniu włosy odzyskują siłę i energię, mają naturalny połysk i łatwo się rozczesują.

Bardzo fajny, mam po nim super włosy, a głowa nie swędzi:)

Szampon jest dziwny z wyglądu, albo z moim coś jest nie teges. Pływa w nim cała masa kłaczków białych, jakby jakiś skłądnik się wytrąciłą, albo nie był wymieszany? Nie wiem może tak musi być. Szampon jest gęsty więc nie da się go wstrząsnać. Poza tym szampon jest ok, faktycznie sama delikatnosc. Myje bardzo łądnie ale na głowę działa jak miód, super. Lekko pachnie, ładnie, czysto, pieni się bardzo dobrze. Włosy po nim są leciutkie i pełne życia, takie jędrne;)

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jak piszą, żę kojący, to nie kłamią.

Po jakichś dwóch tygodniach bez mycia głowy (zabieg, opatrunek na głowie, szwy, bla bla) umyłam w końcu głowę szamponem, którego normalnie używałam (Radical to był bodajże) i skóra głowy mi oszalała. Zaczęła swędzieć, pojawił się jakiś łupież, zemsta jak nic. Kupiłam ten cały H-Sensitonin - objawienie.

* Głowa przestała mnie swędzieć właściwie już po drugim umyciu, a na wszelki wypadek myłam włosy co drugi dzień, bo już nie wiedziałam, jak z nimi rozmawiać. Mam włosy farbowane, długie, przetłuszczające się przy skórze głowy dość szybko, więc wcześniej myłam je codziennie. Efekt jest fantastycznie kojący, taki trochę miętowy chłód.

* Zapach szamponu bardzo przypadł mi do gustu, nie jest nachalny, perfumeryjny, ale jest wyczuwalny i bardzo długo utrzymuje mi się na włosach

* Nie wiem, czy bardzo plącze włosy, bo odżywki używam tak czy inaczej, ale mam wrażenie, że Radical bardziej splątuje włosy, zwłaszcza długie i cienkie

* Mogę nim spokojnie myć głowę co drugi dzień, włosy są miękkie, trochę wolniej się przetłuszczają, łupież poszedł precz.

Minusami są: cena (zapłaciłam za butelkę niecałe 30 zł) i to, że ponieważ trzeba tę pianę trochę na głowie potrzymać, to szampon jednak szybciej niż inne wypłukuje farbę z włosów - ja farbuję na rudo, a wszystkie czerwone odcienie schodzą, jak szatan. Ale WARTO. Kupiłam go po to, żeby uspokoić to piekło na głowie i zadziałał. Po wykończeniu pierwszej butelki kupiłam drugą, bo boję się, że piekło powróci :) Sięgnęłam po Pharmaceris na fali zaufania do marki, bo wcześniej miałam epizod z zielonym szamponem do skóry łojotokowej i też spisywał się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: 2.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W połowie drugiego

Dobry, ale plącze włosy :(

Szampon jest <b>gęsty, niewielka ilość jest potrzebna do wytworzenia piany</b>, choć nie jest ona tak gęsta jak w przypadku szamponu Head&Shoulders. Produkt ma <b>kremową konsystencję, bardzo delikatny, praktycznie niewyczuwalny zapach.</b>

Jeśli chodzi o najważniejsze jego działanie, czyli mycie głowy to spełnia swoje zadanie. Nie wywołuje żadnych podrażnień, przesuszeń. Co więcej <b>zauważyłam, że moje włosy, które miały zawsze problem z przetłuszczaniem się u nasady ostatnio się uspokoiły</b>. Szampon absolutnie mi włosów nie wysuszył, czuję, że są miękkie i miłe w dotyku, jednak z pewnością to nie tylko jego zasługa, ale i maski Biovax oraz olejku kokosowego, które ostatnio namiętnie stosuję.

Niestety szampon ten ma jedną wadę- <b>plącze mi włosy</b>. Nie jest to taki koszmarek jak osławiona figowa Ziaja, jednak nie wpływa to pozytywnie na komfort jego użytkowania. Jako posiadaczka włosów cienkich mogę w sumie stwierdzić, że jestem przyzwyczajona do takich ekscesów, jednak wolałabym tego unikać ;)

Używam tego produktu od: codziennie przez 5 tygodni
Ilość zużytych opakowań: pół butelki

raczej słaby

Szczerze mówiąc to spodziewałam się czegoś więcej po tym szamponie, a on jest taki sobie. Cena absolutnie nie współgra z jakością, uważam, że jest zbyt drogi.
Ma przyjemną konsystencję, ładny zapach, dobrze się pieni, podoba mi się sposób otwierania, ale to wszystko. Szampon jest zwyczajny, nie zauważyła żadnego dodatkowego działania.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Bardzo lubię!

Zalety:
\\nNie obciąża włosów. Włosy po nim łatwo się rozczesują. Ma przyjemny zapach. Doskonały do codziennego
\\nstosowania. Bardzo wydajny. Nie podrażnia skóry.
\\n
\\nMinusy:
\\nNie niszczy włosów, ale też ich nie wzmacnia. Idealny dla kogoś kto ma piękne włosy w dobrej kondycji

nie ta cena, nie to działanie

Miewam problemy ze swędzącą i podrażnioną skórą głowy. Miałam nadzieję, że ten szampon pomoże mi w choć niewielkim stopniu, jednak niestety zawiodłam się. Generalnie:

Minusy:
- szampon nie koi skóry głowy
- pozostawia włosy szorstkie i trudne do rozczesania (odżywka jest niezbędna)
- jego skład nie jest wymarzony (SLS głównym składnikiem myjącym)

Plusy:
- wydajny
- zapach całkiem ok, choć lekko chemiczny

Ilość zużytych opakowań: dwie butelki

Niekoniecznie

Mimo że lubię polskie kosmetyki i lubię Eris, tym razem nie wypaliło. Farmaceuta doradził mi ten szampon jako tańszą alternatywę dla Vichy Dercos. Niestety, skóra głowy jak swędziała, tak swędziała, nie odczułam żadnej różnicy. Jako &quot;normalny&quot; szampon się sprawdza, ale nie tego oczekiwałam.

Używam tego produktu od: raz użyłam

Nie łagodzi podrażnień

Po kuracji przeciwłupieżowej skóra na głowie była podrażniona. Szukałam delikatnego szamponu, który pozwoli jej wrócić do równowagi. Wbrew obietnicom szampon nie złagodził podrażnień ani nie zmniejszył swędzenia. Dużo lepsze właściwości kojące ma Klorane na bazie mleczka z owsa.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni

dobry

Po wakacyjnym wyjeżdzie miałam bardzo podrażnioną skórę głowy od słońca , w dodatku poparzyłam głowę goracą wodą pod prysznicem-skóra schodziła mi z głowy płatami-ten szampon po 2 myciach doprowadził skórę głowy do porządku.Jednak muszę stwierdzić, że włosy się po nim łatwo nie rozczesują, muszę używać odżywki.Włosy są w dobrej kondycji, ja mam przetłuszcjące się to i tak muszę umyć co 3 dni.
Cena w sumie w stosunku do właściwości( wpływ na skórę głowy) nie jest chyba za wysoka.

Używam tego produktu od:pół mca
Ilość zużytych opakowań:1/3

taki sredniawy

Kupujac ten szmpon ,myslalam ze bedzie lepszy, a okazal sie niezachwycajacy.Co do wlasciwosci kojacych to moze jakos dziala, ale z oczyszczaniem to troche gorzej,przez ta jego delikatnosc.Po umyciu wloski sa jakby lekko obciazone, a mam cienkie i delikatne, ogolnie szampon jak szampon,kto ma ochote niech wyprobuje wiadomo wlosy sa rozne.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

pomógł

Kupiłam ten szampon, bo podrażniłam sobie skórę głowy innym i bardzo mnie swędziała. Szampon faktycznie pomógł, skóra przestała swędzieć, nie pojawił się żaden łupież ( a przy zmianie szamponu zdarza mi się to często ), ładnie oczyszcza włosy, nie elektryzują się, dobrze rozczesują. Ogólnie bardzo przyjemny kosmetyk wart wypróbowania przy problemach ze skórą głowy

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące

Mój KWC!

Posiadam cienkie i delikatne włosy, ze skłonnością do przetłuszczania się i plątania, dzieki temu szamponowi tracę ich mniej przy każdym myciu, bo rewelacyjnie się rozczesują, są miękkie i błyszczące. Dodam, że nie muszę ich myć codziennie, jak przy wielu innych szamponach:) Na ten dzień jest to mój KWC.

Używam tego produktu od: paru miesięcy