Ziaja, Nagietek, Krem półtłusty nieperfumowany (stara wersja)

Ziaja, Nagietek, Krem półtłusty nieperfumowany (stara wersja)

Cena PLN 3.00

Łagodny półtłusty krem z wyciągiem z kwiatów nagietka oraz witaminą E. Wyraźnie wygładza i aktywnie odżywia skórę. Działa kojąco na naskórek. Polecany do cery normalnej i suchej od 15 roku życia.
Nie zawiera substancji zapachowych.

ideał do wieczornej pielęgnacji ♥

Szukałam kremu który mnie nie uczuli, nawilży moją twarz i nie będzie baardzo tłusty i właśnie taki znalazłam ! Nadaje się do wszystkiego , nawet jako baza pod domowej roboty maseczki :)

Ideał na zimę

Idealny krem na zimę!
Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania, ale przetłuszczającą się w strefie T. Bardzo trudno mi dobrać idealny krem. Ten jest bardzo dobry, szczególnie na zimę.
Stosuję go na noc, bo na pewno pod makijaż się nie nada, ale to wystarcza, by przywrócić równowagę skórze. Nie mam już problemów z przesuszaniem. Skóra wygląda zdrowo, jest miękka.
Krem pięknie pachnie, ma fajną konsystencję, jest gęsty, lekko lejący. Do tego cena, jak i wydajność kremu. Nie wiem, czy nada się na lato, ale zimowym przyjacielem na pewno pozostanie.

Słabo

Krem jest strasznie tłusty, skóra po nim świecąca, ponad to po tygodniu stosowania zauważyłam pojawienie się wyprysków. Zapach jest bardzo nie ciekawy. Nie polecam.

nagietkowy krem

Szukałam zastępstwa dla mojego kremu Soft Nivea. Jak na razie sprawdza się idealnie.

Cera jest delikatna i gładka. Nie bieli skóry, szybko potem się wchłania. Dobrze się sprawdza pod makijażem - pod podkładem i pudrem, jak i pod samym pudrem czy też kremem bb. Nigdy mnie nie zapchał, nie podrażnił i nie uczulił. Nie pozostawia uczucia lepkości.

Opakowanie jest bardzo poręczne. Zapach i konsystencja jak na wielki plus. A dodatkowy plus za wygląd opakowania.

Co raz bardziej polubiłam polską Ziaję. Na pewno się skuszę ponownie na krem tej marki

Bardzo dobry wybór, szczególnie na zimę

Ten krem zimą uratował moją skórę.
Mam cerę mieszaną, tłustą w sferze T, suchą na pozostałej części. Zimą ten krem był dla mnie wybawieniem. Nareszcie skóra nie jest przesuszona, wróciła do normalnego stanu. Wygląda zdrowiej.

średni

Lubię ziaję, ale te kremy w słoiczkach nie za bardzo mi odpowiadają. Krem jest dość tłusty, ma babcino-apteczny zapach. Używałam go na noc, szybko się wchłaniał, ale po chwili twarz robiła się czerwona i świecąca. Na pewno sprawdzi się na podrażnienia, suche miejsca, nie tylko te na twarzy. Jest go dużo, więc jest bardzo wydajny, a przy tym tani.

Nieodpowiedni dla mojej skóry...

Tłustawa oferta Ziaji jest dla mnie porażką. Nie sprawdza się u mnie żaden oferowany przez markę krem, a inne dają radę całkiem nieźle. To kolejny produkt, który koszmarnie rolował się na mojej twarzy, zapychał, nie nawilżał, serwował jedynie koszmarną warstwę, której nie mogłam domyć.
Dla mnie...porażka... Jednak nie dostanie oceny 1, bo uwielbia go moja babcia...

Dosyć dobry krem

Krem bardzo fajnie nawilża skórę,która trochę się po nim świeci. Nigdy nie używałam kremu pod makijaż,więc wieczorem nie był to dla mnie problem. Nie powodował u mnie wyprysków. Wolę wersję perfumowaną tego kremu ze względu na piękny zapach :) Polecam :)

Tanie wyjście na przesuszenia

Produkt kupiłam, ponieważ mam zaufanie do tej firmy. Szukałam czegoś do stosowania na noc na moją przesuszoną cerę. Spisuje się bez zarzutów, rano twarz jest gładka, nie zauważyłam żadnych nieprzyjemnych aspektów stosowania. Cena adekwatna do działania ;)

Z czasem zapycha

Krem nie uczula ani nie podrażnia skóry, co jest dla mnie wielkim plusem bo wiele kremów drażni moją cerę. Krem bardzo dobrze nawilża. Mam suchą skórę więc ten krem jest dla mnie dobry na noc. Niestety codzienne używanie powoduje, że kremik mnie zapycha.

Może być..

Kupiłam krem z myślą o stosowaniu na noc. Stosuję go co drugi dzień - codziennie delikatnie mnie zapychał. Nawilża i odżywia twarz - rano jest przyjemna bez nakładania kremu na dzień. Stosuję go na noc ponieważ nie nadaje się pod makijaż gdyż bardzo długo się wchłania - nawet godzinę.

Nie dla mnie

Produkt przekonał mnie do siebie niską ceną i tym, że jest nieperfumowany i odpowiedni dla skóry wrażliwej. Używam go na noc i na dzień jak jestem w domu i nie robię makijażu. Ma dość bogatą konsystencję całkiem dobrze nawilżał jednak zapychał :(