For Your Beauty, Basic, Mini gąbki do aplikacji korektora

For Your Beauty, Basic, Mini gąbki do aplikacji korektora

Pojemność 2 szt

Nie zawierające lateksu, antybakteryjne gąbki w kształcie jajka do aplikacji korektora umożliwią równomierną aplikację w trudno dostępnych partiach twarzy.

gąbki
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Pozytywne zaskoczenie.

Gąbki są miękkie, elastyczne, łatwe do umycia oraz wytrzymałe.
Równomiernie rozprowadzają korektor i ułatwiają jego precyzyjne nałożenie (szczególnie w kącikach oczu).
Jestem nimi pozytywnie zaskoczona. Jest to typowy przykład produktu, który jest tani a dobry.

Gąbeczki mają świetny kształt co bardzo ułatwia aplikację w różnych częściach twarzy. Kosmetyk jest świetnie rozprowadzany nie wsiąka w gąbkę. Używam ich głownie do aplikacji korektora. Korektor nałożony za pomocą gąbki wygląda świetnie, idealnie kryje każdy defekt który chce zakryć.

Najlepsze gąbeczki w wersji mini :)

- nie odklejają korektora od skóry, jak to czasami zdarza się przy użyciu innych gąbeczek.
- korektor przy ich użyciu zyskuje wręcz na kryciu
- idealny kształt, dzięki któremu można nałożyć produkt w trudno dostępne miejsca (w kącikach oczu, na skrzydełkach nosa)
- nie odbarwiają się, są łatwe w utrzymaniu w czystości, długo zachowują swój kształt
- dostępne w Rossmanie
- cena, ok 13 zł za dwupak

Super

Gąbeczki idealnie nadają się do nakładania korektora pod oczy. Końcówka bardzo precyzyjna, nic się z nią nie dzieje pod wpływem prania i używania. Bardzo długo zachowują swój kształt, pęknięcia po około 3 miesiącach codziennego używania., ale niewielkie. Bez problemu się je pierze, mają ładne kolorki i wzory. Ja na pewno kupię jeszcze nie raz.

wytrzymałe

Gąbeczki są doskonale wykonane. Wytrzymują mycie, nie dziurawią się, nie strzępią i nie odbarwiają. Są mięciutkie i delikatne dla skóry.
Doskonale rozprowadzają produkty do makijażu, nie zjadając ich.
Bardzo przydatny gadżet w każdej kosmetyczce.
Cena niezwykle atrakcyjna, a jakość wysoka.

Bardzo fajne gabki

Bardzo lubie te gąbki u zywac podczas makijazu. Sa bardzo male, dosc twarde i bardzi precyzyjne, dzieki rozmiarom docieraja do kazdego miejsca na twarzy, a nawet samym czubkiem mozna zaaplikowac prezycyjnie pordukt na niedoskonalosci. Nie "zjadają" nadmiernie produktu. Łato się je myje i sa naprawde dobre pod wzgledem jakości

Bardzo fajne gąbeczki

Te gąbki są bardzo przydatne. Są odpowiedniej wielkości. Co ważne dzięki temu da się bez problemu nałożyć nimi korektor na okolice oczu, nosa czy inne trudno dostępne tereny. Jest ich 2 w opakowaniu, więc cena za jedną wychodzi groszowa. Są wytrzymałe i bez problemu dają się umyć. Polecam.

Tak!

Fajne gąbeczki do nakładania korektora w bardzo przystępnej cenie. W opakowaniu znajdują się aż 2 gąbeczki dlatego cena za sztukę wychodzi bardzo niska. Kolory równie przypadły mi do gustu. Same gąbki są wytrzymałe i świetnie rozprowadzają kosmetyk. Ja jestem z nich bardzo zadowolona i polecam.

Zalety:
- wytrzymałe,
- dobrze rozprowadzają podkład,
- kolor,
- cena,
- dostępność.

Wady:
- brak!

Świetne

W opakowaniu mamy dwie gąbeczki ( w różowym kolorze jedna ciemniejsza druga posiada mocniejszy kolor różu nie wiem czy są w innym kolorze ja nie widziałam w innym kolorze. )

Co do samej aplikacji podkładu za jej pomocą - to produkt sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze się nią pracuje produkt świetnie radzi sobie z rozcieraniem kolorektora. Gąbeczki są bardzo ale to bardzo wytrzymałe. Bardzo polecam.

Malutkie odkrycie w dobrej cenie !

Zacznę od tego, że moim zdaniem za cenę 10 zł nie ma co oczekiwać od gąbeczek. Posiadam je w wersji marmurkowej, co dodatkowo cieszy oko :) Są mięciutkie, robią to, co mają robić - dobrze aplikują korektor. Po około miesiącu zauważyłam pęknięcia, jednak za tę cenę jestem w stanie im to wybaczyć. Ogólnie uważam, że są to bardzo dobre gąbeczki za rozsądną cenę. Szkoda, że ciężko z ich dostępnością. Na pewno kupię ponownie.

Porządne i pomocne

Gąbki FYBB są małe, poręczne i porządnie wykonane. Ja aplikuje nimi krem BB Skin79 i płynny/kremowy rozświetlacz. Ciemnoróżową mam do BB a jasnoróżową do rozświetlaczy.
Dzięki gąbeczkom makijaż wygląda zjawiskowo i naturalnie. Docierają one do najtrudniejszych miejsc ( skrzydełka nosa czy żuchwa).
Krem BB jest równomiernie zaaplikowany, rozświetlacz podobnie. Ponadto gąbki te nie śmierdzą. Miałam kilka gąbek do makijażu, które śmierdziały oponami, tu takiego problemu nie ma.

Jestem zadowolona

W dotyku są bardzo mięciutkie po zmoczeniu także są tak miękkie. Rosną wzorowo pod wpływem wody. Nie wchłaniają korektora , idealnie go rozprowadzają bez smug. Nie zauważyłam aby przyciemniły korektor. Aplikacja jest przyjemna a efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Gąbeczki dobrze się domywają i szybko schną. Duży plus także za ich wykonanie bo nie dziurawią się ani nie odkształcają.