L'biotica, Biovax, Hair Spa TermoCap, Domowa sauna do włosów

L'biotica, Biovax, Hair Spa TermoCap, Domowa sauna do włosów

Turban do włosów, zwiększający skuteczność działania kosmetyków pielęgnacyjnych. Dzięki doskonałej izolacji cieplnej zapewnia utrzymanie stałej temperatury podczas zabiegów na włosy, a maski, odżywki i oleje wykazują skuteczniejsze i bardziej intensywne działanie. Doskonała izolacja cieplna, jaką zapewnia materiał, umożliwia wykonanie sauny do włosów w zaciszu własnego domu. Podwyższona temperatura powoduje rozchylanie łuski włosa, dzięki czemu składniki odżywcze, zawarte w kosmetykach do pielęgnacji, wnikają w głębsze struktury włosa. Termocap zapewnia wygodę, stabilizując wilgotne włosy, a jego delikatny, miękki materiał zapobiega ich zniszczeniu.

inne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

• Design produktu: 4

uwielbiam go❣

Dostałam go do przetestowania razem z produktami tej firmy.TermoCap świetnie zastępuje nam ręcznik jest lekki, mięciutki w dotyku dostarcza ciepła od głowy aż na długość włosów, zwykle używam go w ten sposób że nakładam odżywkę lub maskę na włosy zaplątam je w luźnego koczka (nie związując niczym) następnie zakładam czapek foliowy a na to termoCap jest to bardzo dobra sauna którą możemy zafundować sobie sami w domu. Jest to nowy produkt który nie niszczy włosów jest mięciutki nie haczy i nie niszczy włosów można spokojnie wycierać w niego włosy bez obaw że zniszczymy sobie tym włosy lub je połamiemy

• Design produktu: 5

Wygodny czepek do wygrzewania masek

Kupiłam go w Kontigo na jakiejś promocji:) Towarzyszy mi od wielu miesięcy, podczas każdego mycia, z pięknej bieli niestety zrobił się szarawy, ale wciąż doskonale spełnia swoje zadanie - wygrzanie maski położonej na włosy. Dobrze chłonie wodę. Jest bardzo miękki w dotyku i jest z grubego materiału (mam inny czepek i jest cieniutki w porównaniu z tym), Podoba mi się zapinanie na gumkę i guzik oraz rozmiar - jest naprawdę duży i wygodny.

• Design produktu: 5

Bardzo fajny i przydatny wynalazek.

Turban wykonany jest z miękkiego,delikatnego materiału,zapinany na guziczek w którym wygląda się jak Sikh.Bardzo dobrze zatrzymuje ciepło ,dzięki czemu łuski włosa się rozchylają i każda maska czy odżywka działa skuteczniej.
Mnie również mobilizuje do ich nakładania regularnie.
Łatwo ją wyprać,nie mechaci się i nie traci kształtu.
Powinni zrobić większy rozmiar ,bo ktoś z bardzo długimi czy też gęstymi włosami może mieć problemy z jej założeniem.
Nie mniej jednak polecam.

Super gadżet

Sprawdza się idealnie na co dzień w pielęgnacji moich włosów. Zarówno po zwykłym umyciu włosów jako turban do mokrych włosów jak i jako turban gdy nakłada maski aby lepiej się wchłoneły we włosy. Jest super łatwy w użytkowaniu. Higieniczny bo spokojnie można go prac w pralce no i wygodny. Wielgachne ręczniki nigdy nie zdawały sprawdzianu na moich włosach. Niewielki termocap złapie każdy włos a jest niewielki i mizna z nim na głowie robić cokolwiek w domu. Bardzo polecam.

Robi to, co powinien

Produkt całkowicie spełnił moje oczekiwania. Termocap od Biovax jest to turban wykonany z miękkiego, przyjemnego materiału. Bardzo dobrze trzyma ciepło, czym wzmacnia działanie masek. Zakładanie jest proste - wystarczy założyć, zwinąć i zapiąć guziczek. Zresztą instrukcję mamy pokazaną na opakowaniu. Jedyna wada, która tak naprawdę nie jest wadą, ale trochę muszę pomarudzić, to to, że mógłby być trochę dłuższy, gdyż moje włosy są jakby delikatnie za długie w stosunku do niego i końcówki mi trochę uciekają. Jednak wystarczy, że bardziej się przy nich skupię i całe włosy są dokładnie przykryte :)

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Naturalne piękno powróciło

Domowa sauna do włosów zdecydowanie pomogła zwiększyć wchłanialność olejków i innych preparatów odżywczych. Jest miękki, delikatny a do tego poręczny. Można bez problemu zabrać go w każdą podróż.

Turban do włosów, L`biotica, Biovax,

Kupiłam turban do włosów z czystej ciekawości zaciekawił mnie opis na opakowaniu "domowa sauna dla włosów" i jestem pozytywnie zaskoczona :)
Okazał się bardzo pomocny przy pielęgnacji moich cienkich farbowanych włosów. Jest wykonany z miękkiego materiału koloru białego i ma wyhaftowane małe logo L`biotica w różowym kolorze.
Turban jest łatwy w utrzymaniu w czystości i prosty w "montażu" na głowie ☺
Nakładam go na włosy np. po nałożeniu maski i mimo że wcześniej stosowałam te same kosmetyki to widzę że ich oddziaływanie na włosy jest bardziej intensywne. Proste ale działa :)