Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Żel myjący

Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Żel myjący

Aktywny żel oczyszczający bez kompozycji zapachowej ułatwia eliminację sebum i odblokowuje pory, obniża aktywność gruczołów łojowych, łagodzi zmiany trądzikowe, skutecznie wygładza naskórek, utrzymuje optymalny stopień nawilżenia, przywraca skórze naturalne pH.
Substancje aktywne: alantoina, ekstrakt z lukrecji, kompleks proteinowo-cynkowy, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina surfaktantów.

z pompką
żel
>100ml
bezzapachowa

fajny ale zawsze mnie po nim wysypyje

Zel dobrze czyści i działa przeciw lojotokowo
po uzyciu kilka dni z rzędu wyłącza mi pryszcze czyli jakby je wyciąga spod skóry..
Niestety nie radzę sobie z tymi kostkami więc uzywam raz na jakiś czas aby lepiej oczyścić skore i w ten sposob działa świetnie.
Fajnie oczyszcza pory które stają się zwezone.

Może być

Jest w porządku, ale nie ma co się spodziewać jakiś rewelacji.
Jest łagodny, nie ma zapachu, nawet całkiem dobrze oczyszcza, choć spodziewałam się minimalnie mocniejszego oczyszczenia.
Tak jak ktoś napisał w recenzji niżej - sprawdzi się jedynie rano do umycia twarzy. Jako wieczorna pielęgnacja może się nie sprawdzić, bo jest za delikatny, a jednak po całym dniu noszenia makijażu gromadzą się zanieczyszczenia i wypadałoby czymś mocniejszym je zniwelować.
Ogromny plus za to, że nie uczula i nie podrażnia i jest wydajny.

żel na codzień

nie mam cery trądzikowej ale czesto sięgam po produkty antybakteryjne i ten jest takim który jest w sam raz na codzień do oczyszczania skóry jego działanie jest raczej delikatne ale wystarczające jak la cery bez większych problemów, nie wysusza nie podrażnia więc to też plusy, obawiam sie jedynie że jego działanie jest zbyt delikatne jak na te zapowiadane przez producenta bo z cera łojotokową czy trądzikowa raczej sobie nie poradzi. Opakowanie wygodne z pompka to co lubie

Dobry żel

Produkt znajduję się w butli z pompką , pojemność 200 ml.
Jest wygodny jeśli chodzi o jego używanie.
Zapach jest dosyć specyficzny, ale wiadomo chodzi o efekt a nie walory zapachowe.
Co do samego żelu, ja używałam go co 2 dzień, ze względu na to , że po umyciu nim twarzy odczuwałam lekkie ściągnięcie skóry, ale nie chciałam od razu z niego rezygnować.
Używałam go rano, ponieważ najwięcej sebum zbierało mi się na twarzy po nocy, a każda z nas przecież chce wyglądać dobrze w ciągu dnia i nie potrzeba nam świecących miejsc na twarzy, pod tym względem spisał się naprawdę dobrze, skutecznie oczyścił twarz i przygotował ją pod nałożenie kremu, a następnie makijażu.
Dodatkowo o dziwo dobrze radził sobie z zaskórnikami, może nie wyeliminował ich całkowicie, ale pomógł mi szybciej się ich pozbyć.
Jest wydajny, może ze względu na to w jaki sposób go używałam.

Łagodny żel

Ziaja trafiła w moje ręce w ich stacjonarnym sklepie. Miałam ochotę na łagodne myjadło dla mojej łojotokowej cery.
Okazał się idealny do dwuetapowego mycia twarzy, solo mi nie wystarcza.
Skład to łagodne detergenty, panthenol i substancje aktywne (ekstrakty). Ale posiada też wysoko niefajny składnik jak cocamidopropyl betaine oraz brzydką końcówkę składu.
A jak z oczyszczaniem? Ziaja jest bardzo łagodna i bezzapachowa, fajnie sobie radzi.
Nadaje się u mnie jednak tylko jako żel do porannego przemycia buzi. Na stałe, dzień w dzień, byłby za słaby.

Radzi sobie z niedoskonałościami

Żel marki Ziaja z serii Med stosowałam już parokrotnie przy większych problemach z trądzikiem- oczyszcza nieźle , a przede wszystkim radzi sobie z trądzkiem - niweluje zaistniałe zmiany i przeciwdziała powstawaniu nowych. Ma jednak wadę - bardzo nieprzyjemny zapach i lekko ściąga ( trzeba stosować go z kremem głęboko nawilżającym)

Oczyszcza i nie podrażnia

Na ten żel zwróciłam uwagę już dawno, ale ostatecznie nie kupowałam go. Bałam się, że przesuszy moją cerę. Tak często zachowują się kosmetyki o działaniu antybakteryjnym. Nie lubię uczucia ściągnięcia. W końcu po dłuższym zastanowieniu się zakupiłam żel. Jest on niedrogi, więc nawet gdyby okazał się nieodpowiedni, nie żałowałabym wydanych pieniędzy. Szybko jednak przekonałam się, że się sprawdza i to lepiej, niż różne drogie apteczne żele.
Żel Ziaja Med dokładnie oczyszcza skórę, nie pozostawiając żadnych zanieczyszczeń. Nie powoduje ściągnięcia, ani wysuszenia. Cera staje się matowa i wygładzona. Niedoskonałości jest mniej. Żel nie posiada żadnej kompozycji zapachowej. Bardzo mnie to cieszy. Zdarzało się, że zapach żelu potrafił mnie tak drażnić, że rezygnowałam z użycia. Skład uważam za przyzwoity. Lepszy od niejednego markowego i bardzo drogiego żelu z apteki. Żel od Ziai zawiera kompleks proteinowo-cynkowy, alantoinę, witaminę B5, pantenol. Jego pojemność jest mała, bo 200 ml, jednak koszt niewielki. Cieszę się, że zdecydowałam się na zakup tego żelu.

Tani, a dobry!

Żelu i toniku z tej samej serii używam już około 3 miesięcy. Postanowiłam go kupić, ponieważ żadne inne dużo droższe toniki i żele nie sprawdzały się tak jak ten. Nie wysusza skóry, skóra nie jest po nim ściągnięta, tak jak w przypadku innych żeli. Zauważyłam również, że powoli radzi sobie z podskórnymi niedoskonałościami, z którymi nie mógł poradzić sobie żaden inny produkt. Jak na razie na plus, nie mogę na ten komplet narzekać :)

Dobry i tani

Żel okazał się być świetny do mojej problemowej cery. Dokładnie oczyszcza, pozostawia skórę świeżą, pomaga uporać się z niedoskonałościami, nie podrażnia. Opakowanie spokojnie starcza na miesiąc. Jedyny minus - przy dłuższym stosowaniu może wysuszać skórę.

żel ziaja

Żel kupiłam w sklepie ziajii, nie kupimy go w zwykłej drogerii a szkoda. Spełnia swoje zadanie jesli chodzi o oczyszczenie twarzy, używam go do zmycia podkładu i tyle mi wystarcza. Jeśli chodzi o eliminacje trądziku to niestety nie zauważyłam żadnych efektów.

Jest ok

Na początku produkt bardzo dobrze mi się sprawdzał, jednak pod sam koniec coś zaczęło być nie tak - tak jakby moja skóra przestała się z nim lubić. Idealny do stosowania na codzień. Delikatnie oczyszcza skórę, co może być zarówno wadą jak i zaletą.

Ulubieniec

Mój niezastąpiony produkt do oczyszczania twarzy. Jest tani, ma dobry skład, delikatny a zarazem dokładnie oczyszcza. Cera po jego użyciu nie jest ściągnięta i wysuszona.