Avon, Foot Works, Moisture Cream (Krem nawilżający do stóp)

Avon, Foot Works, Moisture Cream (Krem nawilżający do stóp)

Cena PLN 17.90

Krem ten dzięki swym składnikom zmiękcza, pielęgnuje i odświeża stopy. Zawiera masło kakaowe, czyli gęsty tłuszcz uzyskiwany z ziarna kakaowego, dzięki któremu skutecznie wygładza i zmiękcza szorstki naskórek stóp, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia przy pękającym naskórku. Dzięki olejkowi miętowemu przyjemnie chłodzi, działa odświeżająco i antyseptycznie. Rozmaryn poprawia krążenie stóp, a olejek herbaciany nawilża i pielęgnuje. Krem nie pozostawia tłustej powłoki, szybko się wchłania pozostawiając uczucie świeżości, czystości i nawilżenia. Ma także lekkie działanie antyperspiracyjne.
Przeznaczenie: Stopy z twardym, pękającym, przesuszonym naskórkiem. Stopy suche.

Najlepszy jaki znam

To najlepszy krem nawilżający do stóp jaki znam. Na prawdę nawilża stopy, bardzo przyjemnie pachnie miętowo-eukaliptusowo (ja bardzo lubię ten zapach na stopach), wydajny, w bardzo dobrej cenie (zawsze kupuję jak jest w promocji :-))) Jakiś czas temu skusiłam się na inny krem do stóp, ale mimo wyższej ceny okazał się gorszy. Już się nie mogę doczekać kiedy się skończy i wrócę do tego kremu. To zdecydowanie mój ulubiony.

Warto kupić

Naprawdę dobry krem do stóp, szczególnie za cenę promocyjną. Dobrze nawilża i wygładza skórę. Zapach może nie nadzwyczajny, ale w żadnym wypadku nie mi przeszkadza. Jest wydajny. Kolejnym i dla mnie bardzo ważnym plusem jest to, że szybko się wchłania, co jest niezmiernie wygodne. Moim zdaniem warto go kupić.

Fajny kremik

Bardzo dobry krem :) Moja mamusia tez jest zadowolona (ma 150 ml i teraz tez zamówiła w ofercie specj). ładnie przyjemnie miętowo pachnie. dobrze nawilża i odświeża, stopy się mniej pocą (przy regularnym stosowaniu), są mięciutkie i gładkie. bardzo fajny i polecam!!

Miętowe nawilżenie

Spełnione obietnice. Krem nawilża, pachnie świeżo. Stopy po jego użyciu sa gladkie. Jest wydajny, szybko sie wchłania. Czegóż chcieć więcej? :) Na pewno kupię jeszcze nie raz, atrakcyjna cena w promocji.

Polecam ! ! !

Używam już kolejnego opakowania tego kremiku. Jest naprawdę świetny. Wahałam się czy dać 4 * czy 5* ale ostatecznie daję ***** Tę jedną chciałam mu odjąć za zapach, który na początku bardzo mnie drażnił, ale w końcu nie za zapach mam go ocenić tylko za działanie.
Więc, krem bardzo dobrze nawilża, stosuję go na noc a rano mam mięciutkie, elegancko nawilżone stópki i efekt utrzymuje się cały dzionek :)

Zdecydowanie P O L E C A M !!!

może być

Kilka opakowań tego kremiku mam już za sobą;) Prawdopopdobnie to wina przyzwyczajenia, bo nie jest on aż tak zniewalająco dobry,aby "nie zdradzać" go z żadnym innym:D Eksperymentowałam na nim wiele moich wymysłów, "cud" terapii - ogólnie sprawdził się ... Zeszłego lata, po długich marszach po suchych piaskach plaży, stopy miałam tak przesuszone, że musiałam nacierać je później kilka razy dziennie oliwką... Wpadłam więc na pomysł, by na noc smarować stopki dość sporymi porcjami tego specyfiku i dodatkowo zakładać jeszcze skarpetki- pomogło...co prawda zasypiałam z nie zbyt komfortowym uczuciem tłustych stóp:D.... ale rano skóra była o niebo lepsza;) Ogólnie nie jest zły... wydajny i w promocji nie drogi:D Jak dla mnie- producent mógłby popracować jeszcze troszeczkę nad zapachem, który nie jest odpychający, ale do przyjemnych nie należy;) Nie wiem czy kupię następne opakowanie, ale tylko z tego powodu iż korci mnie, by spróbować czegoś nowego:D

Nic mu nie brakuje

Jednym zdaniem bardzo dobry krem do stóp.
Ładnie nawilża, przy regularnym stosowaniu wygładza i utrzymuje stópki w dobrej kondycji. Zapach może nie jest najprzyjemniejszy sam w sobie, ale dobrze działa odświerzająco. Minusem jest to że prawdopodobie przyciąga komary- zawsze mam najbardziej stopy pogryzione :(
Ale co tam, dobry Avon nie jest zły :D

poprawny

Zwykły nawilżający kremik do stóp.Niczym szczególnym się nie wyróżnia.Nawilża zgodnie z funkcją, pozostawia śliską warstewkę( ale nie tłustą) więc o.k:) Całkiem miły.A zapach mi się podoba. Jak na kosmetyk do stóp, jest niedrażniący.

no nie wiem

hmm. Mam ten krem od dawna, jeszcze w starym opakowaniu. Zapach, no cóż, brzydki ale przynajmniej kojarzy się z odświeżaniem. Poza tym nie wącham stóp więc mi nie przeszkadza :P Używałam go bardzo niesystematycznie, tak powiedziałabym- od święta, w związku z tym pewnie dlatego nie zauważyłam jakichś doskonałych efektów jego stosowania. Nawilżać, owszem nawilżał, ale jak na moje pięty za słabo. Wchłaniał się dość szybko, chociaż pozostawiał "śliską" warstewkę po sobie. Nie mam porównania jak narazie z innymi kremami do stóp, ewentualnie wrócę do tej recenzji i ją zaktualizuję, jednak nie sadzę żebym wspaniale wspominała ten krem. Po prostu mam wrażenie że jest za słaby do moich stóp. Jednak ogólnie może być :P

Naprawdę dobry

Jest dobry, ale nie wiem czy go kupię, bo...za bardzo lubię nowości :D, no i znając Avon to go wycofają i wprowadzą coś nowego, chociaż oni teraz nowością nazywają ten sam preparat, ale w innym opakowaniu, nawet nazwy nie zmieniają - śmiechu warte ;). No, ale do rzeczy :)krem jest średnio gęsty, szybko wsiąka i zmiększa skórę, najlepiej sprawuje się na piętach. Mam skłonność do odcisków, więc używam go często, co wcale nie oznacza, że zużywa się szybko, wręcz przeciwnie, jest wydajny. Ma zapach podobny do Nivei. Naprawdę polecam, bo w porównaniu z wieloma produktami Avonu naprawdę działa :)

polecam!!!

szybko się wchłania, nie jest tłusty, ma w miarę neutralny zapach, a co najważniejsze - doskonale zmiękcza naskórek stóp!!!
naprawdę polecam!!!

To lubię!

To jeden z bardzo nielicznych produktów Avonu, który ma szanse zagościć na stałe w moim kosmetycznym wyposażeniu.
Po zużyciu pierwszej tubki tego kremu oceniłam go dobrze, ale wypróbowywałam też inne w poszukiwaniu ideału. Ideału nie znalazłam i wróciłam do Avonu.

No i cała przyjemność po mojej stronie :-)
Krem świetnie nawilża i wygładza stopy, przyjemnie pachnie, bardzo dobrze się wchłania. Wmasowany w zmęczone stópki przynosi wyraźną ulgę. Wydajny jak diabli, jeśli uda się trafić na promocję, to cena jest zupełnie bezbolesna, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość specyfiku i pojemność tuby.

Dałabym mu 5*, ale kremik ten po nałożeniu lekko chłodzi stopy, co w moim przypadku niestety nie jest plusem - temperatura moich odnóży przeważnie wskazuje, że ich posiadaczka jest już w fazie stężenia pośmiertnego ;-) Tylko gruuube skarpetki ratują sytuację :-)