L´Oreal Professionnel, Expert Liss Ultime, Reflexium Thermo-smoothing Oil (Olejek termowygładzający do urządzeń grzejących)

Cena PLN 62.00

Olejek termowygładzający chroni powierzchnie włosa przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury podczas oddziaływania urządzeniami grzejącymi. Wygładza włosy, nadaje im jedwabista miękkość i połysk. Szczególnie polecany do prostowania włosów przy pomocy prostownicy. Zawiera olej z moreli oraz awokado.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Prunus Armeniaca/Apricot Kernel Oil, Persea Gratissima/Avocado Oil, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum/Fragrance. (C26865/1)

Cena: 62zł / 50ml

/ic/

jestem w szoku!

Olejek jest rewelacyjny!
pierwszy raz mam do czynienia z produktem, który moje zniszczone, sianowate włosy zamienia w lejący się jedwab:D
naprawdę nie spodziewałam się takiego efektu!
aż nie mogę się napatrzeć na moje włosy!
z pewnością chroni włosy przed działaniem prostownicy i ciepłem suszarki, ponieważ dokładnie otula włosy, podczas gdy spryskanie ich sprayem pokrywa je wybiórczo;/
ja stosuję go na mokre włosy, i niekiedy jeszcze dodaję odrobinę na koniec stylizacji.
ułatwia modelowanie włosów, stają się piękne, sypkie, błyszczące...jestem pod wrażeniem.
niestety na moich bardzo deliktanych włosach przy większej ilości powoduje szybsze przetłuszczanie się, choć nakładam go od połowy długości włosów - może odrobinke obciąża? nie wiem..
Ma piękny zapach i świetną konsystencję bardzo delikatnego olejku.
Z pewnością będzie stałym bywalcem mojej półeczki:)

Pół gwiazdki odjęłam za opakowanie - nie lubię szklanych ze względu na ich wagę i duże ryzyko stłuczenia (a popieram za ekologiczność), natomiast najgorsze jest dozowanie...
naciśnięcie pompki uwalnia ogromną jak dla mnie ilość produktu! na wstępne użycie jest ok, ale jeśli na końcu potrzebuję odrobinę na wygładzenie, muszę odkręcać flakonik i po prostu nabieram go z tej rureczki;p
tutaj przydałoby się dozowanie jak przy jedwabiu Farouk CHI - ma plastikową buteleczkę i mały "dziubek", przez który wylewamy tyle produkt ile akurat potrzebujemy:D
Dla posiadaczek długich, gęstych włosów dozownik loreala nie będzie problemem, natomiast przy krótkich na pewno!
Używam tego produktu od: kilku dni

Oj oj przepadłam

Mam włosy długie, farbowane na blond, codziennie je prostuje, ale dzięki temu że stosuję farby Inoa oraz kosmetyki Loreal Professionel, włosy są zdrowe i błyszczące.

Do prostowania używam jednak mleczka tecart L\\\\\\\'oreal, ponieważ mniej obciąża włosy i bardziej chroni przed ciepłem prostownicy niż ten olejek.

Ale wróćmy do recenzji olejku, olejek ma za zadanie chronić włosy przed ciepłem prostownicy i wygładzać włosy.

Ja go używam na zakończenie stylizacji, wystarczy jedna dawka olejku, abym mogła wygładzić całe włosy. Czasami potem jeszcze trochę przeprostuję z góry, ale zazwyczaj po nałożeniu olejku włosy są idealnie gładkie oraz błyszczące.

Do tego cudny zapach olejku nie wietrzeje od razu, po zbliżeniu się do włosów czuć go.

A więc, tak olejek na pewno wygładza włosy, powoduje że są bardziej błyszczące i miękkie, przyjemne w dotyku.

Na pewno nie powoduje przetłuszczania się włosów.

Jest bardzo wydajny. Polecam zakupić na allegro, bo cena to niecałe 28zł, w sklepie fryzjerskim to 53zł a w salonie to wiadomo. A produkt ten sam, bo pierwszy olejek kupiłam w salonie, tak że mam porównanie.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2/ 50ml

Moj expert od puszenia ;)

Stosuje po myciu ,a przed suszeniem suszarką .Włoski są nawilzone ,ale nie obciązone i napewno nie tłuste !

Nie jestem zwolenniczką prostownicy więc nie wiem jak zachwują się włosy przy prasowaniu .

Jest bardzo wydajny (wsytarczy spora kropla roztarta w dłoniach )
Pieknie pachnie !

Używam tego produktu od: od roku? (nie pamietam )
Ilość zużytych opakowań: Dwa .

zdecydowanie tak ! :)

jestem mile zaskoczona :) włosy gładkie, błyszczące,nie puszą się i ogólny wygląd włosów - rewelacja.
produkt wydajny - u mnie używają go 3 osoby :)
zamawiając na allegro oszczędzam ok. 20,30 zł.

polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki

nie wysusza

nie mam problemastycznych włosów, nie prostuje ich. to miał byc preparat ochronny na lato, mial nabłyszczać i to właściwie wszytko. spisuje sie znakomicie :)

NIE wysususza włosow - nie ma alkoholu w składzie... po profi-silk, joannie i biosilku miałam suche siano zamiast końcówek. z tym włosy sa lśniące a cieniowanie zaakcentowane.
ślicznie pachnie, jest duzy i mega wydajny (starczy 1-2 krople), wygodna pompka, cena na alegro przystępna.
odejmuję gwizdkę bo ciagle szukam czegoś bez silikonów.

Używam tego produktu od: tyg
Ilość zużytych opakowań: ciagle 1

absolutnie średni

ten produkt to średniak. Jestem posiadaczką włosów suchych kręconych (które prostuje na szczotkę, w razie potrzeby poprawiam prostownicą) więc lubię kosmetyki które wygładzają włosy, ułatwiają prostowanie i lekko je obciążają ale w tym znaczeniu, ze włosy się nie puszą i są lejące a nie uflejone i tłuste Ten produkt lekko wygładza włosy, lekko je nabłyszcza, lekko zapobiega puszeniu i bardzo lekko wspomaga prostowanie. A zatem spełnia swoje zadanie ale w bardzo małym stopniu. Tzn włosy lepiej wyglądaj po jego użyciu niż bez niego ale znam produkty dużo lepsze tzn dające dużo bardziej spektakularne efekty. Co do ochrony przed ciepłem to nie jestem w stanie sie wypowiedzieć. W ogóle jakoś tak z zasady ciężko mi uwierzyć ze jakiś produkt ochroni moje włosy przed prostownicą nagrzaną do temp co najmniej 180 st C:)
A i jeszcze jedno - jak dla mnie produkt ma okropny zapach, ale na szczęście szybko się ulatnia.
Ja ponownie na pewno nie kupie. Produkt nie jest zły ale mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: użyłam kilka - kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

Dobry :)

Plusy:
- włosy są niesamowicie miękkie
- nie plączą się
- pięknie błyszczą
- są dłużej proste
- nie są obciążone
- baaardzo wydajny
Jedyny minus jest taki,że ten niesamowicie piękny zapach tak szybko się ulatnia.

Zdecydowane TAK dla moich włos

Od pewnego czasu katuję moje rozjaśnione włosy prostownicą i poszukuję najlepszego kosmetyku chroniącego włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Testuję wiele, ale wracam ciągle do tego olejku. Olejek ładnie wygładza i nabłyszcza włosy, nie obciążając ich zbytnio. Wyglądają one na zdrowsze. Choć niestety z wilgocią w powietrzu nie do końca sobie radzi, ale i tak jak na razie Liss Ultime jest moim nr1 wśród kosmetyków przeznaczonych do prostowania włosów. Używam tego produktu od:5 miesięcy

Mogłabym mu odjąć jedną gwiazdkę za to, że opakowanie przy codziennym stosowaniu starcza mi ledwie na miesiąc. Ale tego nie zrobię, bo i tak jest super.

Dla suchych rewelacja!!

Dla moich suchych, zniszczonych włosów rewelka. Super odżywia, nabłyszcza. Włosy są miękkie, pachnące, ułatwia prostowanie ale dla kręconych włosów też polecam bo podkreśla skręt loków, włosy się nie puszą. Jest mega wydajny. Oczywiście nie można przesadzać z ilością i sądzę że dla włosów normalnych byłby zbyt ciężki. Dla mnie natomiast idealny.

Hm...

Zakupiłam ten olejek bo używała go moja fryzjerka, byłam pod wrażeniem, moje włosy błyszczały i wyglądały mega zdrowo, co im się nie zdarza :( używam go od około dwóch miesięcy i nie działa on tak jak oczekiwałam. Chroni włosy przed wysoką temp. to widać, są gładkie w dotyku i się nie puszą, ale nie błyszczą i efekt wyprostowanych włosów wcale tak długo się nie utrzymuje :( Będę poszukiwać lepszego kosmetyku...

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Są widoczne efekty!

Używam tego olejku od ok 2 lat i już nie wyobrażam sobie mycia włosów bez niego ( lub serum nabłyszczającego Liss Ultime 125ml w podobnej cenie) stosuję te 2 kosmetyki na zmianę a na lato olejek chroniący przed słońcem też Loreala - można je stosować zamiennie tak dla urozmaicenia sobie łazienkowej szufladki:))
Szczerze mówiąc moje włosy jeszcze 2,3 lata temu pozostawiały wiele do życzenia a po tej serii kosmetyków tzn SZAMPON LISS ULTIME, MASKA i właśie OLEJEK ( czasami stosuję zamiennie np ABSOLUTE REPARIER albo serię do włosów fabowanych)moje włosy odżyły, są lśniące naprawdę efekt jest spektakularny, są zdrowsze, gładkie, nie puszą się nawet w deszczową pogodę co wcześniej było moim koszmarem! , a prostowanie ich po myciu zajmuje mi 5-7min a nie 45 jak kiedyś!
Trzeba jednak przyzwyczaić włosy do tych kosmetyków, muszą one jak najwięcej "wypijać" tych składników odżywczych i z dnia na dzień są naprawde coraz lepsze.
Szczerze polecam i życzę CIERPLIWOŚCI :) i EFEKTÓW:)

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5 ( jeden starcza mi na ok 3,5miesiąca - WYDAJNY!)

kocham go

hmm jak dla mnie jest idealny nakladam na wilgotne wlosy susze suszarka nastepnie prostownica to juz moje drugie opakowanie i widze efekt wlosy nie sa takie sterczace kiedys byly masakra jak dla mnie on chroni nablyszcza i napewno mniej sie kreca nawet jak pada ale wiadomo kazdy wlos jest inny

Używam tego produktu od:ponad rok