L´Oreal Professionnel, Expert Liss Ultime, Reflexium Thermo-smoothing Oil (Olejek termowygładzający do urządzeń grzejących)

Cena PLN 62.00

Olejek termowygładzający chroni powierzchnie włosa przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury podczas oddziaływania urządzeniami grzejącymi. Wygładza włosy, nadaje im jedwabista miękkość i połysk. Szczególnie polecany do prostowania włosów przy pomocy prostownicy. Zawiera olej z moreli oraz awokado.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Prunus Armeniaca/Apricot Kernel Oil, Persea Gratissima/Avocado Oil, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum/Fragrance. (C26865/1)

Cena: 62zł / 50ml

/ic/

Czy taki dobry??

Kupilam ten olejek pod wplywem pozytywnych opinii na Wizazu jednak nie rozumiem tych calych zachwytow nad nim. Probowalam nakladac go na suche jak i wilgotne wlosy przed prostowaniem przed suszeniem i po suszeniu... Jestem zawiedziona:(!!! Fakt wlosy prostuje sie latwiej z nim lecz za pare minut po wyprostowaniu mam wrazenie ze wloski zaczynaja sie skrecac szybciej niz bez niego...DZIWNE...Nie sadze zeby w jaki kolwiek sposob chronil przed temp:( Probowalam go stosowac wieczorem na noc i powiem szczerze ze wloski troche sie odzywily ale nie takiego efektu oczekiwalam...:(

Używam tego produktu od:2 mcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 go

DOBRY ALE NIE REWELACYJNY

Olejek jest dobry, wygładza, nabłyszcza włoski są po nim delikatne i pachnące jednak nie spełnia swojej podstawowej funkcji - według mnie nie chroni przed temperatura... tak naprawde to nie znam produktu ktory by chronił jednak po tak dobrych ocenach na wizażu spodziewałam sie czegos extra. Podsumując fajny produkt, ale nie niezbędny.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1/2 butelki

fajny

olejek sprawia ze wlosy szybciej sie prostuja i wygladaja na zdrowsze, ladnie pachna ale ten zapach jest ulotny. Tak szczerze to nie zauwazylam jakiejs specjalnej ochrony przed wysoka temperatura. Mily w stosowaniu ale nie wiem czy go kupie ponownie.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Bardzo dobry ;)

Muszę przyznać, że kosmetyk działa :) Obawialam sie troche zakupu, jednak znalazlam go po promocyjnej cenie na allegro i bez wachania po przeczytaniu komentarzy na wizazu wzielam. Po pierwszym nalozeniu i uzyciu wrac z prostownica wlosy wydawaly mi sie obciazone, ale to dlatego ze uzylam tego a duzo. Teraz wiem ze nawej malutka ilosc sie sprawdza. tak wiec
plusy za:
-przedeszystkim to ze dziala
-zapach moze byc
-niska cene :)
-i wydajnosc...

minusy:
narazie sie nie doszukalam jednak na wszelki wypadek 4 gwiazdki ;)

Dobry

Zakupiłam go pod wpływem pozytywnych recenzji... Kupiłam na allegro, bo taniej niż w salonach fryzjerskich - ja dałam razem z przesyłką 39 zł. Podkreślam, że nie stosuję go do prostownicy, tylko do urządzenia do stylizacji włosów Babyliss. Spisuje się nawet dobrze, bo włosy układają się lepiej, wyglądają na zdrowsze i myślę, że rzeczywiście chronią włosy przed wysoką temperaturą. Poza tym ładnie pachnie i z tego co widzę jest wydajny. Jednakże podobną rolę spełnia też serum na zniszczone włosy z Avonu, które jest o wiele tańsze- w związku z tym nie wiem czy ponownie kupię olejek z LOreal.

Używam tego produktu od: od około 2 miesięcy

tylko do prostowania

Olejek bardzo przyjemnie pachnie, ładnie sie rozprowadza na suchych włosach tuż przed użyciem prostownicy (140-160*C), ładnie wygładza i nabłyszcza, chroni rzeczywiście ale niestety zniszczone białe końcówki widać nie da sie ich ukryć, on ich nawet nie poskleja a szkoda.

Używam tego produktu od: 3tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

super fajny

włoski są po nim super gładkie, wyglądają na zdrowe, ładnie się układają. Moim zdaniem nie przetłuszcza jakoś wyjątkowo włosów, ale ja je myję codziennie więc nie ma mowy o dwóch dniach. Do wieczora jest jednak super. Naprawde polecam, ale na Allegro, a nie za 60 zł:)Używam tego produktu od:kilku dni

Edit: Jest jednak jedna rzecz, która mi się nie podoba: wydajność. Coś skończył się zbyt szybko w porównaniu do innych produktów. Nie jest zbyt wydajny, ale nałożony z umiarem sprawia, że włoski są super gładkie i ładnie pachną.

fajny olejek

Na początku podchodziłam do niego dość sceptycznie, trochę się bałam, ze przetłuści mi włosy, ale na szczęście tak się nie stało. Olejek jest tłusty, konsystencja trochę płynna, zapach bardzo ładny, ale szybko znika i nie czuć go na włosach już po skończeniu prostowania. Olejek rzeczywiście ułatwia prostowanie (rozczesywanie włosów tez) i nabłyszcza włosy. Do tego są miękkie i bardzo ładnie się prezentują. Myślę, ze chroni przed wysoka temperatura. Fajnie go mieć.

Używam tego produktu od: 2mies.
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

piekny zapach

w przeciwienstwie do wiekszosci recenzentek tego produktu mam wlosy proste jak druty wiec olejku uzywam razem z lokowka, jedno nacisniecie pompki pozwala mi pokryc cale wlosy oprocz ich nasady, mimo wszystko boje sie ze zrobia sie tam zbyt ciezkie, olejek niesamowicie je wygladza i nadaje przepieknego blasku, oblednie pachnie

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:ciagle jedno

genialny!

Mam w domu już niemal sklep z tego typu preparatami... Dotąd nie trafiłam na taki, który ujarzmi moje bardzo trudne do ułożenia włosy- suche i puszące się. Ten olejek sprawdza się idealnie! Włosy lśnią jak lustro, wyglądają zdrowo i są niewiarygodnie miękkie w dotyku. A efekt ten utrzymuje się cały dzień. Poza tym olejek nie obciąża absolutnie włosów, nie skleja i jest bardzo wydajny- na pewno będę mu wierna :)

Używam tego produktu od:2 mies.

Najlepszy jaki miałam

Olejek kupiłam po wizycie u fryzjera który zastosował to cudo do prostowania moich włosów. Wtedy nie mogłam wyjść z podziwu jak to się stało że są tak błyszczące i tak świetnie wyglądają. Gdy pojawiłam się w pracy każdy się pytał skąd ten blask na moich włosach!! :) Po tylu zachwytach odżałowałam i kupiłam sobie ten olejek. Przy pierwszej aplikacji trochę sie obawiałam że jak nałożę za dużo to będą mi się przetłuszczały włosy.. ale nic podobnego. Dzięki niemu zawsze mam włosy jak po wyjściu od fryzjera. Szczerze polecam, nie znam nic lepszego a już troche tych preparatów miałam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - bardzo wydajny!!

Świetne

Zalet tego produktu jest mnóstwo, a wysoka cena niknie pod wpływem bardzo dużej wydajności. Dodam że oceniam jako produkt do stosowania z prostownicą. No więc włosy prostują się szybciej, są miękkie, sypkie, lśniące, bardziej odporne na wilgoć, a efekt prostych włosów utrzymuje się dłużej.Do tego włosy wyglądają na bardzo zdrowe i zadbane. Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad rok