L´Oreal Professionnel, Expert Liss Ultime, Reflexium Thermo-smoothing Oil (Olejek termowygładzający do urządzeń grzejących)

Cena PLN 62.00

Olejek termowygładzający chroni powierzchnie włosa przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury podczas oddziaływania urządzeniami grzejącymi. Wygładza włosy, nadaje im jedwabista miękkość i połysk. Szczególnie polecany do prostowania włosów przy pomocy prostownicy. Zawiera olej z moreli oraz awokado.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Prunus Armeniaca/Apricot Kernel Oil, Persea Gratissima/Avocado Oil, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum/Fragrance. (C26865/1)

Cena: 62zł / 50ml

/ic/

wlosy jedwab

Mam zniszczone,rozjasniane wlosy,ktore modeluje za pomoca szczotki i suszarki i prostuje prostownica.Wlosy po olejku sa lsniace,mieciutkie,w dotyku jak jedwab,olejek super chroni,nawilza,odzywia,wygladza,poprostu super,goraco polecam!!!najlepszy produkt do prostowania(testowalam chyba wszystkie)

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:ok.3

Gładkie i lśniące włoski

Mam suche i zniszczone blond włosy. Bardzo denerwowały mnie odstające kosmyki, a żal mi było ściąć włosy, dlatego postanowiłam wypróbować ten olejek. I nie żałuję gdyż jestem bardzo zadowolona. Po jego użyciu włosy stają sie bardzo delikatne, gładkie i sypkie. Na dodatek pięknie się błyszczą. Gdy użyję jeszcze prostownicy (chodź staram się jej unikać) włosy wyglądają cudownie- jak z reklamy :D Dodatkowym atutem jest ładny, jakby pudrowy zapach. Z czystym sumieniem polecam. Moze nawet skusze sie na szampon z tej serii :)

Świetny :)

Bardzo się cieszę, że skusiłam się na zakup tego olejku. Nie pokładałam zbyt wielkich nadziei w jego działanie ochronne, ale okazało się, że to był błąd.
Myje włosy codziennie rano i suszę je suszarką, więc pomimo stosowania masek po każdym myciu czasami były suche, sztywne i splątane. Olejek rozwiązuje ten problem - na moje włosy wystarczy rozprowadzić jedną kroplę, aby po suszeniu były gładkie, niesamowicie lśniące, miękkie i łatwiejsze do ułożenia.

Olejek nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów, pomimo, że zazwyczaj stosuję jednocześnie szampon i maskę z serii Liss Ultime, które również mają mocno wygładzające działanie.

Ma bardzo ładny zapach. Jest niesamowicie wydajny - używam go codziennie, już ponad miesiąc, a ubyło może kilka mm z buteleczki.

Na pewno kupię go ponownie.i polecam wszystkim mocno zaprzyjaźnionym z suszarką ;)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Super.:)

Olejek bardzo dobrze chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Zapobiega wysuszaniu włosów, wygładza je niesamowicie, sprawia, że są miękkie i lśniące. Po każdym myciu włosów suszę włosy suszarką z dyfuzorem, odkąd używam tego olejku, są znacznie mniej wysuszone po każdym suszeniu, mniej się plączą, lepiej układają.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest super wydajny - na moje włosy potrzebuję 2 porcje olejku każdorazowo, a w 2 miesiące zużyłam 1/3 buteleczki. Ma piękny zapach. Bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/3