Yves Rocher, Luminelle (Puder sypki)

Yves Rocher, Luminelle (Puder sypki)

Cena PLN 36.00

Jest bardzo drobniutki, ładnie matuje buzię, a do tego nie barwi jej na żaden odcień - mam na myśli ten odcień przezroczysty. Jest trwały i świetnie spełnia swoje zadanie.

nie najgorszy

Sam puder w sobie jest przyzwoity jak za taka cene, jest calkiem drobno zmielony.
Najwiekszym minusem jest bardzo niepraktyczne opakowanie z ktorego ciagle wysypuje sie puder...
Nie ma mowy o trzymaniu go w torebce ale nawet w domu potrafi nabrudzic.
Sam puder nie jest zly lecz wcale nie matuje tak dlugotrwale jak zapewnia producent. Wybor kolorow tez nie byl szeroki w porownaniu do innych marek ( posiadam Beige Naturel). Nie utrwala makijazu tak jak myslalam ze bedzie.
Podsumowujac nie kupie go ponownie gdyz jest duzo swietnych pudrow na rynku :)

Używam tego produktu od: nie wiem

rewelacyjny pylek i puszek moj HIT

jest to puder dedykowany przede wszystkim mlodym osoba
ale na tych nienjmlodszych takze sie sprawdza
mam wersje jasna lekka
jest to typowy transculent
jest lekki i przezroczysty
skore wykancza motowo satynowym swiezym wykonczenie

efekt utzrymuje sie dosc dlugo
cera nie jest tempa jest swieza i naturalna
jak by mokra a zupelnie sucha
pudej klasy Ben Nye
pozostawia taki wlasnie satynowy zdrowy i piekny efekt

puderek jest lekki
bez drobinek
ale ma cos co rozprasza swiatlo

ja mam cere bardzo tlusta i puder dawal rady w przeciwienstwie do wielu innych

uwielbiam pudry z RY

ten puder ma praktyczne pudelko ktore jest nawet ladne i prakttyczne

Ilość zużytych opakowań: 5 calych

cudowny i delikatny pylek

Dla mnie bomba!
Do tej pory stronilam od pudru sypkiego jako wykonczenia makijazu- wiem, wiem, zeby dobrze utrwalic to jest koniecznie, teraz to wiem i juz nigdy nie zamienie tego pudru na inny.
Mam cere wrazliwa i przesuszona, wiec kazdy puder zbieral sie w zmarszczkach i podreslal suche skorki.
Luminelle to cudowny produkt, ktory nadaje skorze bardzo delikatne wykonczenie i wystarczy nim tylko musnac skore, zeby nadac jej matowy wyglad. Matowy wyglad nie utrzymuje sie caly dzien, ale mysle, ze malo ktory puder gwarantuje calodzienny mat. Puder ten nie zatykal porow i nie zauwazylam zadnych podraznien. Jest wydajny, cena przystepna- okolo 20 zl w promocji, dostepny w dwoch kolorach- ja mam odcien bezowy.
Z pewnosia kupie go przy nastepnej promocji.
Jedyne, czego moge sie czepic, to opakowanie. Zdaje sobie sprawe, ze noszenie pudru sypkiego w torebce to sredni pomysl, dlatego moj stoi caly czas w lazience. Opakowanie, ta nakretka peka przy otwieraniu i wokol wieczka mam juz sporo pekniec.
Nie przepadam za kolorowka Yves rocher, ale ten puder to strzal w dziesiatke!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

dobry i niedrogi

W kwestii kolorowki raczej sklaniam sie ku polce wyzszej. Nie jestem snobka, bo zasadniczo wybieram kosmetyki w roznych cenach, jednak w przypadku kolorowki roznice widze znaczna.

Ten puder nie jest gigantem na wzor wysokopolkowcow, zbija sie nieco w pudelku, jest taki lekko \'wilgotny\' i nie az tak drobno zmielony. Pod tym wzgledem nie dorownuje mojemu olbrzymiemu pudlu z pudrem Versace, kupionym kilka lat swietlnych temu. Versace to never ending story o najdrobniejszym pylku, jaki widzialam.

Jednak... przyznac trzeba tez i garsc plusow.
-produkt jest dosc tani,
-opakowanie wydajne,
-ladnie sie rozprowadza,
stosunkjowo niewidoczny na skorze,
-nie pachnie specjalnie czymkolwiek,
-nie podraznia,
-stosunkowo nieodczuwalny na skorze.

Polecam go paniom oszczednym i przecietnie wymagajacym. W przypadku tej marki proponuje zwracac uwage na czeste promocje, bo wtedy ceny leca z gorki, az milo.
Marke YR lubie bardzo za eko-wizerunek, delikatne i dobre formuly kosmetykow oraz za super dostepnosc i dobra cene.

Puder ten moge przyrownac do Inglota, choc Inglot ma wiele kolorow, w tym biel corki mlynarza, ktora czasem stosuje.

Używam tego produktu od: uzywalam na poczatku studiow
Ilość zużytych opakowań: jedno przez kilka lat

Świetny

Naprawdę rewelacyjny puder. Transparentny, nie zmienia koloru podkładu, twarzy, cienie dobrze się na nim trzymają, róż także. W duecie z dobrym pędzlem jest nie do zastąpienia.
Cera jest promienna, puder ten idealnie stapia się z podkładem, starcza na kilka miesięcy (5-6), to absolutna podstawa mojego makijażu. W ciągu dnia poprawiam tylko raz czy dwa twarz pudrem w kamieniu.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Jest ok

Lubię go, bo jest delikatny, nie za jasny, nie za ciemny-pasuje do mojej karnacji i zimą, i gdy jestem troszkę opalona.Jak dla mnie matuje wystarczająco, daje się fajnie, równomiernie rozprowadzić.
Ma tylko dwa minusy-nie ma puszka do nakładania(więc używam pędzla i jest ok), i drugi, większy-strasznie trudno wydobyć go z opakowania! Trzęsę pudełkiem żeby coś wyleciało, i zawsze wylatuje za dużo.To zniechęca!

Używam tego produktu od: pół roku, od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Przyzwoity ale skromny

Jeden z moich pierwszych pudrów.
Używałam transparentny.

+ wydajny
+ aksamitny i naturalny efekt końcowy
+ lekki i delikatny
+ nie podraznia i nie uczula
+ nie zapycha
+ nie ciemnieje
+ bardzo wydajny
+ subtelnie ożywia cerę
+ zawiera świecące drobinki odbijąjące światło
+ tani

+/- trwalość średnia

- nie matuje
- malo praktyczne opakowanie i nietrwałe
- brak puszka

Puder w zasadzie bez większych zastrzeżen, jednakże zdradzam go na rzecz pudru sypkiego starszej siostry Couleur Nature, ktory na dłużej matuje a jego konsystencja jest subtelniejsza i bardziej mi odpowiada.Zdarzy mi sie do niego wrócić.
Polecam nakładac go pędzlem.

Gwiazdka mniej za mało praktyczne opakowanie bez puszka i słaby efekt matujący.

Polecam jako puder początkowy, by sprawdzić jakie mamy oczekiwania wobec takiego kosmetyku.
Osoby oczekujące krycia, silnego efektu matującego niestety sie zawiodą, jego możliwości są skromne.

Ilość zużytych opakowań: 2 x23g

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

bardzo dobry

Puder jest bardzo lekki, nie widać go na twarzy. Jest naprawdę transparentny nie zmienia koloru w ciągu dnia. Moją cerę matuje idealnie, bez poprawek wytrzymuje spokojnie 12 godzin.
Jedyną wadą jest opakowanie często się otwiera i puder się wysypuje, jeszcze nigdy mi nie spadł więc nie mogę się wypowiedzieć co do jego wytrzymałości.

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry

puder jest delikatny, drobno zmielony, aksamitny

nadaje się na wykończenie makijażu - nie do poprawek w ciągu dnia-bo opakowanie nie jest mobilne

ma delikatny nie drażniący pudrowy zapach

jest transparentny, nadaje naturalny efekt, średnio matuje ale wystarczająco dla mieszanej skóry

opakowanie pozostawia sobie niestety wiele do życzenia-puder lubi się z niego wysypywać, za każdym razem pęka mi wieczko na pół po upadku

jest wydajny a cena przystępna

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Bardzo dobry produkt. Puder jest drobniutko zmielony, ciężko przesadzić z ilością. Matuje, cera jest bardziej jednolita, co do działania nie mam zastrzeżeń. Co ważne, w ciągu dnia nie ciemnieje, w ogóle nie zmienia koloru, jest naprawdę transparentny. Wydajny, używam jakieś 3-4 miesiące i końca nie widać. Jedyne do czego mogę się przyczepić to opakowanie, dość szybko trochę popękało i nie jest zakręcane więc o wzięciu go z domu nie ma mowy. Nie zauważyłam żeby powodował jakieś niespodzianki na skórze, nie obciąża jej zbytnio.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

średni

Puder jak puder...
Średnio matował, koloru za bardzo nie nadawał
Za to bardzo lubił się wysypywać z pudełeczka, to na pewno. I osypywał sie na wszystko dookoła podczas nakładania
Wspominam średnio

Używam tego produktu od: kiedyś dawno...

nie pamaga i nie szkodzi

Dostałam kiedyś jako gratis do zakupów w sklepie YR, sama chyba nigdy bym go nie kupiła.
Używałam go do wykończenia makijażu.
Jego zalety:
+ bardzo wydajny
+ nie zapycha

Wady:
- nie na właściwości matujących, mam cerę tłustą z widocznymi porami

Być może jest świetny dla osób bez większych problemów z cerą, do cery normalnej. Dla mnie to jeden z tych kosmetyków, które ani mi nie pomogły ani nie zaszkodziły.

Używam tego produktu od: z 2 lata temu