Valera, Volumissa, Mini karbownica do włosów

Valera, Volumissa, Mini karbownica do włosów

Valera Volumissa mini karbownica do włosów, nadająca im objętości tuż przy nasadzie. Karbownica Valera Volumissima to świetny wybór zarówno do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, jak do użytku domowego. Urządzenie nie tylko karbuje włosy, ale także znakomicie unosi je u nasady! Niewątpliwą zaletą urządzenia jest szybkie nagrzewanie. Karbownica wyposażona jest w ceramiczne nakładki i profesjonalny obrotowy przewód zasilający o długości 3m.
Poznaj parametry techniczne karbownicy Valera Volumissima

technologia ceramiczna
regulacja temperatury 150 do 230ºC
obrotowy przewód zasilający o długości 3m
zwiększenie objętości włosów przy nasadzie
szerokość płytki: 11mm

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 4
  • Łatwość obsługi: 5

Ciekawe i skuteczne rozwiązanie

Jako posiadaczka cienkich i oklapłych włosów co rusz próbuje nowych sposobów na ich uniesienie przy nasadzie. Ten produkt bardzo przypadł mi do gustu. Po raz pierwszy miałam z nim do czynienia w salonie fryzjerskim. Po satysfakcjonującym efekcie wykorzystania tego cudeńka postanowiłam nabyć własny i jestem bardzo zadowolona. Włosy u nasady są mocno uniesione, karby są malutkie a płytki urządzeni wąskie idealnie dopasowane do użytku przy samej nasadzie głowy. Gorąco polecam wypróbować ten sposób na bujna fryzurkę