Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Rimmel, Lasting Finish 16h Foundation (Podkład mineralny we fluidzie)

Cena PLN 26.00

Idealnie kryje niedoskonałości cery, utrzymuje się na skórze do 16 godzin. Zawiera kompleks minerałów zapewniający zdrowy wygląd i jednolity, trwały makijaż. Doskonale stapia się ze skórą czyniąc ją świeżą, gładką i naturalnie piękną. Beztłuszczowa formuła. Nie pozostawia śladów na ubraniu.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Silica Silylate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Ethylhexanoate, Magnesium Sulfate, Zinc Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Amodimexicone, Propylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane, Parfum/Fragrance, Xanthan Gum, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Carbonate, Hydroxyethylcellulose, Laureth-4, Saccharomyces Manganese Ferment, Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomytes/Magnesium Ferment, Sodium Sulfate, BHT, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl, Methylpropional, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Chlorphenesin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Sorbic Acid.
Może zawierać: Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499). (06.08.2009)

Cena: 26zł / 30ml
/mw/

Sama nie wiem

O ile mnie pamięć nie myli to były te próbki w Joyu.
Numer 203(?)o ile się nie mylę.
Produkt ładnie pachnie,jest wydajny.
Jeśli ktoś dobierze dobrze kolorek to na pewno będzie zadowolony,bo produkt długo utrzymuje się na skórze i matowi,ponieważ jest gęsty.
Ale jak jest gęsty to niestety ciężko się rozciera,a dla mnie to duża wada.
Przez co nie wiem czy go kupię.
Z drugiej strony jak dla mnie jest bardzo dobry jako podkład,ponieważ po 2 użyciach wiedziałam,że ta konsystencja mi nie pasuje to zaczęłam używać jako korektor i jako korektor do twarzy jest bardzo dobry.
Poza tym można uznać to jako komplement,że produkt jest gęsty,ponieważ to oznacza,że dobrze będzie matowił i trzymał się na skórze.Przynajmniej ja takie wnioski mam:)
Jako korektor kupię,jako podkład chyba nie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:2 próbki

jak dla mnie rewelacja:)

super podkład, idealny do mojej cery. Co najważniejsze- trzyma się długo na skórze, jest wydajny, przyjemny, nie powstaje po nim efekt maski. Za taką cenę to prawdziwe cudo :). GORĄCO POLECAM!!

yesss :D

świetny!
- kolor - 103 True Ivory - bardzo jasny, doskonale dopasowuje się do koloru cery
- konsystencja - dość gęsta, przyjemna, bardzo dobrze się rozprowadza
- matowienie - nie daje płaskiego matu, raczej efekt rozświetlenia ale podoba mi się to bardzo - jedyny podkład na który przestałam nakładać puder :P
- krycie - naprawdę niezłe, buzia staje się gładka, jednolita, po prostu ładna :D korektora oczywiście trzeba użyć ale to normalne
- trwałość - jeśli się go nie zetrze rękami, to pozostaje na miejscu i w dobrym stanie cały dzień, trochę tylko się po paru godzinach świeci ale to wystarczy przypudrować ;)
- zapychanie - u mnie zero oznak zapychania, a cera wciąż się poprawia :D ale przy minerałach to kwestia indywidualna
- cena - niska, jak na tak dobrą jakość

Polecam! :D

Używam tego produktu od: 3-4tygodni

Zdecydowane NIE!

Dobrze że miałam tylko próbkę bo żałowała bym zakupu.
Podkład słabo kryje ma taką dziwną klejącą konsystencję przez którą czułam jakbym miała na twarzy coś lepiącego straszne uczucie. Czuć go na twarzy, nie matuje prawie wcale a poza tym zapycha. Nie polecam dla tłustych cer z niedoskonałościami. Mimo że ja mam mieszaną skórę z niewielkimi niedoskonałościami podkład ten całkowicie się nie sprawdza...

Używam tego produktu od:jedna próbka
Ilość zużytych opakowań:próbka

zapycha:/

Ładne kolorki, nawet dobrze kryje, łatwo się rozprowadza, nie tworzy maski, jest trwały no i cena.. wszystko super gdyby nie to, że zapycha pory:/ To go całkowicie dyskwalifikuje niestety... Na początku byłam nim zachwycona ale kiedy obudziłam sie nast dnia rano i zobaczyłam się w lustrze... kaszka na czole... Myslałam, że jak jest mineralny i beztłuszczowa formuła to nie bd zapychał... a tu niemiła niespodzianka:(

Używam tego produktu od: tyg

wielki średniak

Zakupiłam po użyciu próbki:) Jak na razie wszystko ok, spełnia obietnice, jak do tej pory mnie nie zatkał :D Nakładam pod makijaż krem nawilżający i trochę się świecę, nie wysusza, nie ściąga, fajnie stapia się ze skórą :)Używam tego produktu od: kilku dni

Dla młodych

Podkład nieźle kryje, długo utrzymuję się na skórze, brudzi tak ja kinne niebrudzące podkłady;)), ale... moim zdaniem podkreśla rozszerzone pory, nierównosci na skórze i zmarszczki. Na mojej twarzy wygląda nienaturalnie - widać go, nie wspólgra z cerą. Wybrałam najjaśniejszy odcień, myślałam, że być może to winna żle dobranego koloru, więc zaopatrzyłam się w próbkę o ton ciemniejszego. Efekt był fatalny, wszystkie wady,które wymieniłam zaistniały podwójnie. Z pewnoscią nie dla mnie, może na młodziutkiej skórze się sprawdza.
produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno z pewnościa nie dotrwam do końca, podkład oddam.

może dobry dla innych...

Plusem na pewno jest to że kolor idealnie stapia się ze skórą. Mam nr 103 true ivory podkładu a cerę dosyć jasną. Faktycznie długo utrzymuje się na skórze, i cena 22,- jest OK.
a teraz minusy: dosyć gęsta konsystencja, ciężko się rozsmarowuje, z nosa i wokół niego zaczyna mi schodzić skóra co niezbyt ładnie wygląda. Więc może jest dobry ale nie dla mnie :)

godny polecenia

Po pierwsze - bardzo podpasował mi kolor true ivory. Mam cerę niestety przetłuszczającą się, z problemami, a ten podkład naprawdę świetnie sobie radzi. Przede wszystkim nie powoduje u mnie świecenia się (jako jedyny) i naprawdę długo się trzyma na buzi. Ma przyjemny, niedrażniący jak dla mnie zapach i łatwo się rozprowadza. Co do krycia, to robi to bardzo dobrze. Potrafi nawet ukryć moje wulkany, jak wyrosną takowe, chociaż wiadomo, że całkowicie niewidoczne to one nie są ;)

Ostatnio po imprezie zasnęłam nad ranem po całonocnej imprezie nie myjąc twarzy (niewybaczalne wiem, ale zdarza się) i rano jak wstałam, aż się zdziwiłam, że moja twarz nadal wygląda bardzo przyzwoicie!

Jak na razie jest to najlepszy podkład jakiego używałam, chociaż nie mam doświadczenia z tymi z wyższej pułki ze względu na słabe środki finansowe i nie jestem w stanie zafundować sobie podkładu za ok 200 złotych. Ten przy cenie ok 20 paru złotych stał się moim dobrym przyjacielem.
Myślę, że za takie pieniądze można śmiało wypróbować :)Używam tego produktu od: tygodnia

Bo na razie najlepszy

Lubie też dream matt muss, ale przy tym jednak gorzej wypada

++++
kolor idealnie stapia się ze skórą (mam 103 bodajże)
pewnie nie brudzi chociaż dokładnych obserwacji jeszcze nie było na białych koszulach
trądzik już odchodzi w zapomnienie więc nie narzekam na krycie
cera jest gladka i rowniejsza
cena 22zł czyli bardzo dobrze
konsystencja bardzo dobra i łatwa aplikacja chociaż przyzwyczajona jestem do pompek

a cos na minus? na razie nie ma

Używam tego produktu od: mies.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (103)

Dla mnie idealny.

bardzo ładnie stapia się ze skórą, rzeczywiście nie pozostawia śladów na ubraniu, po jego zastosowaniu skóra nie jest wysuszona, a dobrze nawilżona i miła w dotyku. ładnie wyrównuje koloryt i maskuje drobne niedoskonałości. Używam go razem z podkładem w pudrze rimmela, który stosuję jako zwykły puder. Idealnie się uzupełniają, moja cera jest świeża przez niemal cały dzień, podład się nie ściera. naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

przekonuje mnie kolor

No właśnie - true ivory - dla mnie najlepszy (chociaż różny dla różnych podkładów rimmela).
Ładnie się rozsmarowuje i ma ładny kolor, tyle na plus.
Dla mojej tłustej cery, trochę zbyt nietrwały. W kluczowych miejscach buzia dość szybko się świeci. Stosuję go z pudrem, i niestety trzeba mieć przy nim buzię po peelingu, bo podkład lubi podkreślać suche skórki na nosie i na czole (w moim przypadku). Przez jakieś pierwsze 3 godziny jest ok. Potem wymaga poprawek pudrem. Buzia wygląda bardzo naturalnie, bo nie ma bardzo kryjącego efektu. Kryje drobne niedoskonałości.
Poza tym ma niedrażniący zapach i miłą konsystencję.
Jeszcze jestem nieprzekonana, bo czasem muszę dłużej czegoś poużywać, żeby zobaczyć jak później skóra reaguje.
Aha, fajna płaska butelka ma idealny kształt do kosmetyczki:)

Po prawie miesiącu stosowania, moja skóra sie jakby przyzwyczaiła do tego podkładu i buzia tak szybko sie już nie świeci.
Mam też wrażenie, że stan mojej cery się trochę poprawił i pory stały się mniej widoczne :)
Przekonał mnie do siebie, co nie znaczy, że nie mógłby być jeszcze lepszy:P

Używam tego produktu od: tygodnia