Shiseido, The Makeup, Accentuating Color Stick (Rozświetlacz w sztyfcie)

Shiseido, The Makeup, Accentuating Color Stick (Rozświetlacz w sztyfcie)

Cena PLN 130.00

Kremowo - pudrowy rozświetlacz w sztyfcie zapewniający świeży, świetlisty makijaż policzków, twarzy i całego ciała. Daje efekt bezdrobinkowej, błyszczącej tafli - tzw. glow.
Dostępny w 3 odcieniach.
Niekomedogenny.

w sztyfcie

rewelacja

mam ceglasty odcień, używam jako bronzera i jestem zachwycona. co prawda nie mam porównania z innym kosmetykiem tego typu, ale ten w stu procentach spełnia moje oczekiwania. przede wszystkim, mimo dość hardego koloru, na skórze prezentuje się naturalnie i bardzo ciężko z nim przesadzić. używam go kilka razy w tygodniu od roku i nie mogę go zmęczyć; jest bardzo wydajny (pozostała mi ponad połowa), no i ma długi termin przydatności, co nie zdarza się znowu tak często
reasumując, same plusy

Dobry

Przede wszystkim bardzo wydajny, przyjemny kolor, ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza. Nie roluje się, nie podkreśla zmarszczek mimicznych. Trwałość jego oceniam na dosyć dobrą. Stosuje najczęściej jako rozświetlacz pod oczy. Dosyć dobrze tuszuje cienie pod oczami. Ważne,żeby zachować umiar w nakładaniu bo inaczej wygląda nienaturalnie - pod oczami jak u misia pandy ;)

Używam tego produktu od: 3 lata

Bomba!

Jak widać ocena kosmetyku zawsze zależna jest od wymagań.
Kosmetyk ten moje wymagania spełnił w 150%.
Używam go na policzki, dekolt, czasami zamiast cienia. Posiadam kolor S3 i jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam.
W słoneczne dni idealnie sprawdza się jako świetliste wykończenie makijażu.
Nałożony na oczy sprawia, że spojrzenie staje się głębsze, bardziej wyraziste (mam brązowe oczy).
Z tego kosmetyku nigdy nie zrezygnuję. Jest trwały, łatwy w użyciu nawet dla niewprawionej ręki mojej młodszej siostry, daje naturalny blask, cera promienieje.

Polecam!

Żadnych efektów

Posiadam odcień S6, mroźny delikatny róż. Widnieje na zdjęciu. Kupiłam w celu rozświetlenia policzków.

Zacznę może od plusa :D Super konsystencja: pudrowa, aksamitna. Idealnie się rozprowadza, banalnie wręcz nakłada się go na policzki. Nie powoduje ściągnięcia, nie wysusza.

Ale... Na mojej twarzy staje się on zupełnie niewidoczny! Można dostrzec delikatne rozświetlenie, ale tylko w mocnym słońcu.

Tak więc zupełnie niepotrzebny zakup, nie pierwszy i zapewne nie ostatni :D

Używam tego produktu od: kwiecień 2010