Inglot, Jennifer Lopez x Inglot, Livin' the Highlight (Rozświetlacz do twarzy, oczu i ciała)

Pojemność 2,5 g

Wszystkie oczy skierowane na Rozświetlacz do twarzy, oczu i ciała Livin’ the Highlight, który pozwoli wykreować pełen blasku look! Dostępny w dwóch elektryzujących odcieniach sypki rozświetlacz wydobędzie Twój naturalny blask, finezyjnie podkreślając wybrane partie twarzy, oczu i ciała. Opalizująca, aksamitna formuła pozwala na łatwą aplikację, doskonale sprawdzając się w delikatnie połyskującym makijażu dziennym lub intensywnych, promiennych stylizacjach na scenę lub wieczorne wyjście.

Składniki specjalne:

uszlachetnione pigmenty

Rozświetlacz to hit

Ten rozświetlacz daje nieziemski balsk bardzo dobrze skóra wygląda po nałożeniu produktu świeci się z daleka , długo utrzymuje na skórze i kupię go ponownie lecz nie prędko się skończy jest bardzo wydajny nie wiem kiedy go zużyje, polecam

Podoba mi się

Rozświetlacz bardzo ładnie rozświetla twarz nadając jej pełen blask. Bardzo długo utrzymuje się na twarzy. Nie rozsypuje się jak to nieraz bywa z tymi tanimi produktami. Jest drogi, ale cena świadczy o jakości produktu. Wolę zapłacić więcej i wiedzieć, że się nie zawiodę

CUDO

Rozświetlacz Jennifer Lopez był to bardzo dobry wybór. Ma bardzo eleganckie pudełko czarno-złote. Przepięknie wyglada na twarzy . Jest glow i właśnie takiego czegoś szukałam. Nie ściera się z twarzy i cały dzień wyglada super ???? Można również użyć go jako pigment na powieki. Ja mam odcień J201 Radiant

Najmocniejszy błysk

Nie można napisać o tym produkcie złego słowa. Po lekkim muśnięciu pędzlem o rozświetlacz wysypany na wieczko a później nałożeniu na policzek otrzymujemy efekt wow, idealny na imprezy, błysk jakiego żaden rozświetlacz mi jeszcze nie dał. To jest to, i myślę że taki efekt uzyskać można jedynie przy sypkich rozświetlaczach. Nie trzeba 10 razy maczać pędzla i poprawiać żeby uzyskać pożądany efekt. Dla delikatnego efektu trzeba jednak strzepywać nadmiar z pędzla i użyć praktycznie znikomej ilości. Myślałam, że nie lubię rozświetlaczy z drobinkami ale ten to zdecydowanie game-changer. Nie potrzebuję już żadnego innego rozświetlacza. Mimo, że jest już niedostępny, to jakby ktoś był zainteresowany widziałam podobny sypki rozświetlacz z Inglota z kolekcji Atomówek.

mega cudowny!

Posiadam odcień 201 Radiant, czyli ten jaśniejszy. Jakbym mogła zawrzeć w tej recenzji tylko jedno zdanie to mogłoby ono np. wyglądać tak " O mój Boże, co za cudowny kosmetyk- zakochałam się!." Na szczęście recenzja może być dłuższa i dobrze, bo jest w tym przypadku o czym pisać.
Rozświetlacz kupiłam po licznych, entuzjastycznych recenzjach, na które natrafiałam w sieci. Bardzo chciałam się przekonać, o co tyle zachwytu. To już teraz wiem- ten kosmetyk to po prostu magia!

Puder zamknięty jest w uroczym i naprawdę eleganckim pudełeczku, jako sroka muszę powiedzieć, że chyba kupiłabym go nawet tylko ze względu na niego. Lubię połączenie czerni z różowym złotem- a tutaj w tych kolorach jest nawet puszek do aplikacji pudru! Urocze.

Na początku przeraził mnie trochę błysk tego rozświetlacza, bałam się mocnego efektu, który moim zdaniem dobrze wygląda tylko do wieczorowego makijażu. Nie ukrywam, że również ilość świecących drobinek napawała mnie lekką niepewnością co do efektu końcowego, jaki uzyskam na twarzy.

Wszystkie obawy były jednak na wyrost- rozświetalacz wygląda po prostu idealnie. Aplikuje go pędzlem lub obecnie to mój ulubiony sposób- wklepuje lekko zwilżoną gąbeczką do makijażu. Puder daje przepiękną taflę, która mimo, iż jest dość widoczna, wygląda bardzo dobrze, nawet w dzień.

Nie wiem też jak to możliwe, ale rozświetlacz trwa niezmiennie JEDYNIE w tym miejscu, gdzie go nałożę- drobinki nie migrują po całej twarzy, co mnie zawsze mega irytowało. Puder jest bardzo trwały, mimo że zdarza mi się go poprawić ( no kocham ten błysk!) , to nawet bez tego wyglądałby idealnie przez wiele godzin.

Wielofunkcyjne cudo!

Jeden z moich ulubionych produktów makijażowych, który można używać zarówno na twarzy jak i ciele i w każdej roli jest olśniewająco boski.
Rozświetlacz jest z tych mocniejszych i zawierających drobinki. Nie daje on czystej tafli bez brokatu, ale efekt jaki nim uzyskujemy jest wart zakupu.
Opakowanie kosmetyku prezentuje się bardzo elegancko. Odcienie czerni i złota, które nawiązują do całej kolekcji JLo pięknie zdobią solidne pudełko, w których znajduje się produkt. Dodatkowo mamy dołączony puszek, który może posłużyć nam do aplikacji.
Rozświetlacz nałożony na pudrową bazę jest bardzo intensywny, trwały i daje złoty blask. Dla fanek jeszcze bardziej szalonego i olśniewającego blasku idealnym sposobem będzie aplikacja produktu na mokry podkład lub przy użyciu zwilżonego pędzelka.
Świetnie nadaje się również jako pigment przy makijażu oka. Idealnie błyszczy na powiekach i sprawia, że makijaż staje się bardziej elegancki i wieczorowy.
Nałożony na dekolt daje efekt mokrej, zdrowej skóry.
Wygląda przecudownie, a dodatkowo jest trwały i świetnej jakości.
Doceniam też jego wydajność. Ze względu na intensywność wystarczy odrobina, aby błyszczeć, przez co możemy przez długi czas cieszyć się kosmetykiem.

Jest bardzo mocno napigmentowany

W kampanii promującej linię dla Inglota Jennifer Lopez pojawia się w świeżym wydaniu, z delikatnym makijażem oczu i mocno podkreślonymi ustami.
Z linii J.Lo x Inglot możesz stworzyć aż 300 000 kombinacji.

Rozświetlacz do twarzy, oczu i ciała otrzymujemy w kartonowym pudełeczku utrzymanym w kolorystyce czarno-złotej. Za to kosmetyk zamknięty jest w okrągłym, plastikowym, zakręcanym słoiczku z sitkiem- typowym dla pudrów sypkich . W opakowaniu z czarną matową nakrętką znajdziemy puszek do aplikacji. Całość utrzymana jest w przyjemnej dla oka, kolorystyce, nawiązującej do pozostałych kosmetyków z serii Jennifer Lopez x Inglot, natomiast szata graficzna jest charakterystyczna dla produktów marki Inglot. Idealnie nadaje sie do torebki opakowanie 2,5 co sie idealnie sprawdza w podrozy.

Rozświetlacz jest sypki i jak sama nazwa wskazuje służy do rozświetlania twarzy, oczu i ciała. Robi to naprawdę wyśmienicie, Główną cechą tego produktu jest to, że jest on bardzo mocno napigmentowany, czyli daje mocny efekt rozświetlenia, wiec trzeba go nakładać z umiarem - w środku opakowania mamy sitko, dzięki któremu nie wysypiemy niepotrzebnie za dużo rozświetlacza.
Daje efekt lustrzanej, ocieplającej tafli. Nieznacznie podkreśla teksturę skóry i daje się z łatwości stopniować. Nie tworzy wyraźnego odcięcia , a przepięknie scala się ze skórą.
Produkt jest bardzo wydajny, wiec 2,5g starcza na bardzo długo.

Używa produktu od: próbka

HIT i CUDO

co za perełka w sensie dosłownym!!! festiwale bez niego nie byłyby takie same całe lato daje przepiękny efekt rozświetlenia super wydajny, godny polecenia i ceny

Wow, wow, wow!

Uwielbiam ten produkt. Rozświetlacz daje piękny błysk, tafle, piękny efekt mokrej skóry. Można nim wyczarować wspaniałe makijaże glam glow. Czasami nakładam go na powiekę w formie fajnego cienia. Wygląda rewelacyjnie!!! Uwielbiam!

Świetny produkt

Znakomity produkt, używam jestem mega zadowolona. Idealnie podkreśla to co najważniejsze. Idealnie nadają się na codzienny makijaż jak na wieczorne wyjście. Używam go na kości policzkowe oraz czasem nakładam na powieki zamiast cieni :D Świetnie się nadaje. Pięknie się mieni. Jest mega wydajny. Produkt według mnie jest po prostu hitem number one. Może nie jest jakoś tani ale na pewno wart swojej ceny.

Jest blask !

Świetny produkt ! Łatwy w nakładaniu , nie zostawia smug , stapia się ze skórą pozostawiając ładną poświatę i delikatny blask . Bezsprzecznie odmładza ! Nie osypuje się , ładnie podkreśla dekolt i nogi . Wydajny . Polecam z czystym sumieniem .

Bardzo fajny produkt

Rozświetlacz w sypkiej formie, jest bardzo wydajny. Podobają mi się jego odcienie, idealnie nadaje się na jakieś większe wyjście, bo robi fajny efekt. Nie kruszy się, nie obsypuje mnie co się czasem zdarza w tego typu kosmetykach więc jest ok ;) Super wygląda w słońcu! Nie jest też drogi, spodziewałam się, że będzie drożej.