Bell, Push Up Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Bell, Push Up Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Maskara zawiera woski otulające rzęsy - precyzyjnie pokrywające je od nasady, aż po same końce. W efekcie rzęsy zwiększają swoją objętość na całej długości.
Lekka i elastyczna formuła tuszu unosi rzęsy, pozostawiając je naturalnie miękkimi.
Dzięki specjalnie zaprojektowanej szczoteczce tusz nie skleja rzęs i sprawia, że są jednocześnie maksymalnie pogrubione.
Maskara stworzona dla Pań pragnących uzyskać oszałamiający efekt sztucznych rzęs.

Złudne pierwsze wrażenie

Skusiłam się na ten tusz ze względu na niską cenę, oraz dlatego, że jako pierwszy wpadł mi pod rękę. Po pierwszym użyciu myślalam, że znalazłam swòj ideał - rzęsy były pięknie rozdzielone i wydlużone, czyli efekt na ktòrym najbardziej mi zależy. Niestety, w miarę użytkowania dostrzegłam w nim wiele dyskwalifikujących go wad, a efekt jaki otrzymywałam nie był już tak spektakularny.

Na plus:
+ cena ( zapłaciłam za niego 9,99 )
+ polska marka
+ dostępność
+ wydłużenie
+ rozdzielenie
+ przyzwoita czerń
+ łatwy w demakijażu

Na minus:
- szczoteczka - prosta, plastikowa o dużej ilości kròtkich włoskòw - dla mnie bardzo nieprzyjemna w użyciu, za ostra, zdarzyło mi się nieraz ukłuć nią w powiekę, aż strach pomyśleć co by było gdyby dziabnąć się nią w oko
- szybko brudzące się opakowanie przez zbyt dużą ilość tuszu wydobywanego przez szczoteczkę
- zapewnienia producenta co do lekkości i elastyczności formuły są nieprawdą, rzęsy nie są miękkie, tusz jest odczuwalny, a rzęsy obciążone
- brak podkręcenia rzęs
- marne pogrubienie
- przy nakładaniu więcej niż jednej warstwy skleja rzęsy
- za sucha formuła ( lecz przyczyną może być tu wcześniejsze otwieranie tuszu w sklepie gdyż opakowanie nie jest w żaden sposòb zabezpieczone )
- wydajność - tusz szybko wysycha, przez co traci swoje właściwości - skleja rzęsy, pozostawia grudki, szybko się kruszy
- efekt sztuczny rzęs - mocno przesadzone stwierdzenie

Podsumowująć : W tym przedziale cenowym spotkałam się z o wiele lepszymi mascarami. Do tej już na pewno nie wròcę. Nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: końcòwka pierwszego

Nie rozumiem zachwytów. Bardzo słaby tusz.

Tusz może odrobinę pogrubia i nadaje czarny kolor. I to by było na tyle. W ogóle nie wydłuża ani nie podkręca. Po nałożeniu dwóch warstw prawie go nie widać, a po nałożeniu trzech rzęsy są mocno sklejone. Najbardziej denerwuje mnie rzadka, mokra konsystencja. Od dwóch miesięcy czekam kiedy tusz chociaż trochę zgęstnieje i wysuszy się, ale chyba się nie doczekam. Niestety po raz kolejny zawiodłam się na firmie Bell:(

Używam tego produktu od: 2 miesiąc2

Mój nr 1

Jest to mój tusz i nie potrzebuję innego.

+ cena,
+ wydajność,
+ ładnie rozdziela rzęsy, nie skleja,
+ pogrubia i wydłuża,
+ szczoteczka, chociaż wiem, że dla niektórych może być minusem, według mnie jest bardzo dobra: nie ma możliwości aby tusz ją skleił i/lub zasechł na niej, jeśli jednak zaschnie to bardzo łatwo ją umyć i wykorzystać ponownie. Ma krótkie, twarde "włoski", ale właśnie dlatego jest tak dobra,
+ trwałość. Jeszcze nigdy nie zauważyłam aby mi się kruszył czy w inny sposób znikał albo samoistnie rozmazywał. Nawet kiedy musiałam być na nogach ponad dobę - nie zawiódł mnie.

- ciężko dostępny

Efekt po tym tuszu jest dużo lepszy niż po wielu innych markowych i niesamowicie drogich.
Kilka razy pożyczyłam go koleżankom i bardzo go sobie chwaliły.

Używam tego produktu od: regularnie od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

fajna tania mascara :)

Bardzo fajny tusz .Na początku nie bylam do niej przekonana..po paru dniach jej używania mascara stała się codziennością w mojej kosmetyczce i makijażu:)
Plusy :
Fajnie wydłuża,pogrubia,
cena ,opakowanie,szczoteczka
minusy:
(troszkę skleja dlatego trzeba ostrożnie z nią)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

prostota w każdym calu. ale bez prostactwa.

używałam tego tuszu jakiś spory czas temu i do tej pory ilekroć jestem gdzieś, gdzie jest stoisko Bell, wypatruję go tęsknym wzrokiem.

genialna szczoteczka, po wykończeniu tuszu umyłam ją i zachowałam do rozczesywania rzęs podczas malowania innymi tuszami!

+ niepozorna, prosta szczoteczka - pięknie rozdziela i rozczesuje rzęsy
+ naturalny efekt, bez grudek
+ głęboka czerń
+ wydajność
+ cena

- dostępność...gdzie wyparowały stoiska firmowe Bell?!

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Z ciekawości

Kolejny tusz z kategorii " Byłam w spożywczaku i sam wpadł mi do koszyka" :) zapłaciłam coś około 6-7 PLN
Jak na tą cenę nie ma tragedii
Nie lubię jednak delikatnie pomalowanych rzęs więc nie jest to propozycja dla mnie, przy grubszej warstwie, skleja rzęsy i kruszy się.

Polecam osobom, które lubią delikatny make-up
przy jednej , n0.... 2 warstwach, tusz bez większego zarzutu, a cena rewelacja

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Blisko ideału...

Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten ma przede wszystkim wydłużać rzęsy i robi to perfekcyjnie, dodatkowo je pogrubiając. Szczoteczka ładnie rozczesuje i rozdziela, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista.

naturalny efekt

Bardzo fajny tusz dla osób które nie lubią mocnego makijażu a raczej idą w kierunku naturalnego. Mascara idealna na dzień- do pracy czy szkoły. Daje delikatny efekt podkręcenia i wydłużenia. Bardzo wygodna szczoteczka i miłe dla oka opakowanie- wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Słaby

Na pewno nie pogrubia, a skleja rzęsy. Oczywiście przy więcej niż jednej warstwie tuszu. Przy pociągnięciu szczoteczką jeden raz efekt jest delikatny, bardzo ładny i naturalny, ale przecież nie to było jego założeniem. Do makijażu typu -no make up- świetny. I jeszcze jedno mnie w nim irytuje- prostuje rzęsy. Z nim mam druty przy oku, a nie zalotnie podkręcone rzęski. I to mimo używania zalotki. Działa niczym prostownica.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Dla fanek delikatnego efektu...

Nie ma tragedii jednak jest to produkt dla fanek delikatnego, naturalnego efektu.

Miałam wrażenie, że go nie mam na rzęsach. Pod koniec dnia jeszcze większe wrażenie braku tuszu.
Często trzeba się namęczyć aby uzyskać ładny efekt (pomagałam sobie często szczoteczką od innego tuszu).

Na plus cena oraz opakowanie ale jest to tusz dla miłośniczek delikatnego podkreślenia...

Używam tego produktu od: ok. 3m-ce

Coraz bliżej ideału !

Wciąż szukam tuszu idealnego - takiego, który maksymalnie pogrubi, wydłuży rzęsy i nada im mocny, wyrazisty wygląd, do złudzenia przypominający sztuczne kępki. Z każdą tubką zbliżam się chyba do ideału, bo coraz więcej produktów spełnia moje oczekiwania. O tym tuszu dowiedziałam się na wizażu jakieś 3 lata temu. Szukałam go we wszystkich możliwych drogeriach , aż w końcu po długim czasie Biedronka zaczęła wrzucać kolorówkę i oto jest i on :D

+ Zapakowany w tekturkę, dodatkowo szczoteczka zapakowana jest oddzielnie. Mam pewność, że nikt go nie otwierał x razy i nim się nie maział, może też dlatego tak długo mi służył - używałam go ponad rok i jeszcze resztki wydłubywałam szczoteczka :D dla mnie to sukces, bo zazwyczaj po 4 miesiącach nie mam czego wydłubywać.

+ Ładne, różowe opakowanie :D

+ Pięęęknie wydłuża moje rzęsy ! Zdecydowanie powinien być opisany jako tusz wydłużający, a nie pogrubiający. Rzęsy sięgają brwi, są extra długie, rozdzielone i lekko wywinięte. Może nie jest to jakiś spektakularny efekt push up, ale na pewno rzęsy są nieco uniesione.

+ Dobrze współpracuje z serum Eveline, ładnie go pokrywa, nawet gdy nałożę zbyt grubą warstwę.

+ Nie kruszy się, nie rozmazuje w ciągu dnia. Jest w miarę odporny na drobne wypadki typu wilgoć, deszcz, wysoka temperatura.

Wady, jakie zauważyłam, to troszkę zbyt słabe pogrubienie. Poza tym przez długi czas pozostaje świeży i trzeba uważać przy malowaniu, żeby nie posklejać rzęs i nie upaćkać skóry :)

Używam tego produktu od: rok !
Ilość zużytych opakowań: jedno, będzie więcej.

nie przemawia do mnie

Kupiłam go w promocyjnej cenie w Hebe i bardzo się cieszę, że nie wydałam na niego więcej pieniędzy... Ale teraz konkrety:

+ cena
+ całkiem zgrabna szczoteczka, silikonowa- takie jakie lubię
+ da się otrzymać efekt wytłużonych rzęs (wiem, że tusz ma pogrubiać, ale o tym za chwilę) ale to jest szczęśliwy traf który uda mi sie uzyskac raz na 5 dni. ;)
+ największym, zauważalnym przeze mnie plusem (oprócz ceny) jest to, że tusz nie kruszy się, nie osypuje, mimo tego, że czasem pocieram oczy, naprawde dobrze trzyma się na rzęsach.

- okropnie skleja moje rzęsy
- jak dla mnie zbyt wiele znajduje się go na szczoteczce w trakcie wyciągnięcia jej z pojemnika
- zdecydowanie rzęsy nie wyglądają na piękniejsze, zgrabniejsze, wydłużone/pogrubione. BAAAARDZO długo trzeba się namęczyć żeby otrzymać ładny efekt, a ja jestem leniwa i 20-krotne przeczesywanie rzęs w trakcie aplikacji dwóch warstw nie jest zdecydowanie dla mnie.

Reasumując: nie przemawia do mnie, nie kupię ponownie. Wciąż szukam mojego KWC wśród tuszów do rzęs. ;)