Avon, True, Blotting Paper (Bibułki matujące)

Avon, True, Blotting Paper (Bibułki matujące)

Cena PLN 30.00

Bibułki, którymi w kilka chwil pozbędziesz się nadmiaru sebum ze skóry twarzy. Ich formuła z zieloną herbatą pomoże zadbać o matowy wygląd cery i zlikwiduje uciążliwe błyszczenie. Wystarczy przyłożyć je do skóry, by za chwilę cieszyć się jej matowym wyglądem. W zestawie znajdziesz 50 sztuk bibułek.
Bibułki wzbogaciliśmy esencją zielonej herbaty, która stanowi bogactwo witamin z grupy B, a także C, K i P i soli mineralnych. Pomaga łagodzić podrażnienia skóry, regeneruje ją i hamuje rozwój stanów zapalnych.

bibułki
do twarzy
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobrze spełniają swoje zadanie

Bibułki są w małym opakowaniu, bez problemu zmieszczą się do każdej kobiecej torebki, lub nawet do większego portfela. W opakownaiu znajduje się 50 bibułek, a jedną bibulka pozwala na jednorazowe zmatowienie praktycznie całej twarzy, więc jest to produkt dość wydajny. Cena jest trochę wysoka ale zdarza się je kupić w cenie promocyjnej, wtedy też ja zaopatrzą się w kilka opakowań na zapas.

Jeśli chodzi o ich działanie, to świetnie sprawdzają się u mnie. Ja mam erę mieszaną, często błyszczę się w strefie T. Do tego moja cera nie lubi dużej ilości podkładu i pudru no się zapycha. Dlatego u nie świetny rozwiązaniem są te bi ulki, które w momencie poprawiają wygląd mojej cery, szybko pozbywam się zbędnego błyszczenia. Jestem na tak.

• Design produktu: 4

Ratunek dla problematycznej strefy T

Bibułki znajduja się w papierowym opakowaniu, są małe, dzięki temu zmieszczą się spokojnie w każdej torebce.

Nie za często noszę mocny makijac z dużo ilością pudru. Częsciej preferuje delikatny, naturalny makijaż i wtedy raczej ograniczam puder do minimum. Niestety często poza domem w strefie T pojseis się niekontrolowany błysk. Wtedy ratunkiem dla mnie są te bibułki. Jedna bez problemu stracza na poprawę wyglądu i błyskawicznie matuje miejsca, które wolałabym aby się nie świeciły.
Bibułek w opakowaniu jest 50, więc starczają na dość długo. A jeśli chodzi o cenę, to regularna jest stanowczo zbyt wysoka. Na szczęście od czasu do czasu są w promocji i wtedy robię sobie mały zapas.

• Trwałość / wykonanie: 4

Idealne dla mojej skóry

Moja skóra jest mieszana a strefa T po południu strasznie się świeci. Więc bibułki lecą mi z pomocą. Te od Avon sprawdzają się idealnie. Bardzo dobrze ściągają nadmiar sebum, matowią skórę na długo,są delikatne. Jeśli chodzi o rzeczy kosmetyczne do których można się przyczepić to opakowanie. Moje porwało się na początku użytkowania ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Mają się sprawdzać ;)

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 2

Nie za tą cenę

Bibułki kupiłam zaciekawiona ich recenzją. Może i są dobre gdzieś na wesele czy inną imprezę kiedy jesteś rzeczywiście upocona itd. Na pewno szkoda by mi było na co dzień je stosować. Rzeczywiście fajnie ściągają nadmiar sebum, zapobiega nadmiernemu błyszczeniu i świeceniu się buzi. Robią to co do nich należy więc tu duży plus. Ale jakość opakowania pozostawia wiele do życzenia. Wszystko mi się po jednej imprezie rozwaliło, wręcz się mi wszystko wysypało i pałętało po torebce. Jak za cenę 30 zł to Avon mógłby pomyśleć o jakimś np. fajnym plastikowym opakowanku. Na pewno byłby szczelniejszy.

• Design produktu: 5

Sprawdzają się, ale cena jest zdecydowanie przesadzona.

Bibułki matujące stały się od dłuższego czasu obowiązkowym wyposażeniem mojej torebki. Jako posiadaczka cery mieszanej, sięgam po nie najczęściej w połowie dnia w celu usunięcia nagromadzonego sebum w strefie T. Na AVON skusiłam się ze względu na dobrą promocję (zapłaciłam za nie 10zł) i zwykłą ciekawość, no bo skoro cena regularna to aż 30zł, no to muszą się czymś wyróżniać od konkurencji, prawda?

Zamknięte zostały w słabej jakości kartoniku, który się wygina i niszczy, co zresztą widać na zdjęciu. Ma jednak te zaletę, że można go rozłożyć i wygodnie wyjąć chusteczkę czy chusteczki, bez kombinowania jak to zrobić (poprzednie miałam wibo i tam jest to koszmarnie nieprzemyślane).

Bibułki są dość grube i sztywne. Ich faktura nie jest jednak wadą, a wręcz zaletą - w żadnym stopniu nie utrudniają precyzyjnego przyłożenia do wybranego miejsca cery, a dzięki grubości są bardzo chłonne i tym samym wydajne.

Nie niszczą makijażu, nie ścierają go, nie zmniejszają jego trwałości. Robią dokładnie to, co mają robić, czyli zbierają z twarzy nagromadzone sebum zostawiając makijaż odświeżony, a cerę zmatowioną.

Jasnozielony kolor z brązowymi plamkami ma chyba nawiązywać do tej rzekomej zielonej herbaty użytej do ich produkcji (tak, średnio mi się chce wierzyć w ten ekstrakt :P).

Te bibułki są dobre, robią co mają robić, są wydajne, ale czy warte takiej kasy? Cena regularna przyprawia o ból głowy, w katalogu są zazwyczaj po 15zł, a nie wyróżniają się działaniem np. od bibułek Labo za 2,99zł... No nie, przyjemnie się używa, 5 gwiazdek w pełni zasłużone, ale cena nieadekwatna do otrzymanego produktu, dlatego ja już do nich nie wrócę, skoro nie widzę różnicy to po co mam przepłacać?

• Design produktu: 5

bibułki matujące - niezbędne na co dzień

bibułki, jak to bibułki, pomagają usunąć nadmiar sebum z twarzy i zmatowić cerę bez naruszania makijażu; powyższe bibułki zawierają w formule zieloną herbatę; znakomicie spełniają swoje zadanie, niezastąpione w upalne dni; mają przyjemny, delikatny zapach;
godne polecenia dla każdego, kto potrzebuje zmatowienia cery