Astor, Shine Deluxe 6H (Błyszczyk do ust)

Astor, Shine Deluxe 6H (Błyszczyk do ust)

Nowoczesna formuła błyszczyka Astor sprawia, że usta wydają się o 37% pełniejsze, a kolor utrzymuje się do 6 godzin. Aplikator w szczoteczce. Dostępny w kilku odcieniach.

Cena: ok. 20zł / 5ml

/m/

Lubię go.

Posiadam kolor #15 Pastel French - trochę zbliżony, ale ciemniejszy od moich ust, pastelowy, spokojny, naturalny, coś między zgaszonym różem, brązem i pomarańczem.

<b>Konsystencja:</b> półpłynna, kleista, trochę gumowa.

<b>Zalety:</b>
*bardzo podoba mi się efekt jaki błyszczyk daje na ustach - naturalna tafla, bez żadnych drobinek brokatu, zdrowy połysk
*mój kolor jest dla mnie bardzo odpowiedni, wygląda naturalnie, jest półkryjący
*błyszczyk dobrze trzyma się na ustach tworząc gumową warstwę, nie spływa i rozprowadza się równo i łatwo
*wygodny pędzelek
*wygodne, zgrabne opakowanie, błyszczyk nie wypływa zza zakrętki, raczej da się utrzymać go w higienie
*łatwa dostępność
*nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek
*przyjemnie pachnie gumą balonową

<b>Neutralnie:</b>
*nie uzyskamy 6 godzin trwałości, ale tak 2-3 godziny daje radę co i tak jest niezłym wynikiem; przy jedzeniu i piciu ściera się szybciej, ale też nie ściera się całkiem na przykład po zjedzeniu ciastka i wypiciu kawy
*wydajność - zużywa się w normalnym tempie

<b>Wady:</b>
*napisy z opakowania wycierają się bardzo szybko kiedy nosimy błyszczyk w torebce
*niestety cena jest dość wysoka
*jest gumowy, taką ma formułę, więc zdarza się, że przyklejają się do niego włosy czy jakieś paprochy

Polubiłam bardzo ten błyszczyk, trzyma się dość długo a kolor pasuje do wielu makijaży, jest taki neutralny i uniwersalny. I nawet nie przeszkadza mi bardzo jego kleistość i gumowatość. To po prostu treściwy błyszczyk, który porządnie trzyma się na ustach. Mimo wysokiej ceny uważam, że warto go kupić. Polecam!

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Spełnia moje oczekiwania.

Kupiony na Allegro za kilkanaście złotych, więc i za cenę na wstępie +.
Błyszczyk ma wygodny aplikator w pędzelku,. który umożliwia precyzyjną aplikację. Rozprowadza się równomiernie, nie wypływa poza kontur ust. Nie zbiera się w kącikach ust.
Spokojnie wytrzymuje wspomniane 6 h, oczywiście bez jedzenia i picia.
Optyczny efekt powiekszenia ust mamy gwarantowany.
Ładnie pachnie.
Wydajny - 3 miesiące codziennego stosowania.

Oceniam kolor 46 - wściekły róż.

Używam tego produktu od: lipiec 2013

polecam.

blyszczyk godny uwagi. oczywiscie nie oczekiwalam, ze kosmetyk utrzyma sie na ustach 6 godzin, jednak okazalo sie, ze rzeczywisice jest trwaly, schodzi z ust symetrycznie, dzieki czemu nie pozostawia nieestetycznych smug w kacikach ust.
mam 2 kolory:
- zloty braz, ktory nadaje sie do codziennego makijazu, pieknie podkresla urode.
-intensywny roz- dla odwaznych, lepiej wyglada na opalonej skorze i przy ciemniejszych oczach. w innym wypadku bardzo podkresla niebieski kolor teczowki.

plusy:
ladne kolory
trwaly
wydajny
nie wazy sie w kacikach

minusy:
cena

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

godny uwagi

Zacznę od tego,że ten błyszczyk nie utrzymuje się 6 godzin a 1 do 2. Ogólnie jest to dobry błyszczyk wart swojej ceny. Posiadam kolor bezbarwny. Bardzo dobrze nawilża usta, ładnie się błyszczy, wygodny aplikator w formie pędzelka i cóż chcieć wiecej od błyszczyka za tą cene. Kupiłam na allegro za 5,99. Mogę polecić z czystym sumieniem. Firma astor ma naprawde dobre błyszczyki za niezbyt wygórowaną cene.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: zużyte 2 całe, jestem w trakcie trzeciego

MÓJ KWC !

Zdecydowanie na Tak !

Zalety błyszczyku :
- świetna cena (9zł z allegro,dobre źródło)
- wspaniały kolor (pink)
- trzyma się na ustach przez kilka godzin
- ładny zapach
- soczyste i wygładzone usta
- przyjemna i smukła formuła opakowania

Wada :
- niestety nie podoba mi się forma pędzelka , smukły i nie najgorszy ale wolę formułę pędzelka-puszka (gąbeczkę)

Ogólnie kupuję i będę kupować zawsze , cieszę się że w końcu znalazłam swój ulubiony błyszczyk i jest taki kolor o jakim zawsze marzyłam , w Rossmanie cena wygórowana ok. 20zł , dodam iż to dość sporo... Na Allegro zdecydowanie taniej (wraz z wysyłką) , także nic dodać nic ująć. Mój KWC !!!

tak tak tak!

Udało mi się kupić ten błyszczyk w dość dużej promocji (nie całe10 zł), więc mimo urazy do marki Astor skusiłam się na niego i ... i nie żałuję!

Sprawia, że usta wyglądają na więszke i wilgotne, a poprzez drobinki usta stają się optycznie pełniejsze. Do tego piękny zapach.

Niestety jest nietrwały i bardzo się klei, mimo to nie odpuszcze go sobie:)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Kolor na +

Mam odcień koralowy, jak niżej. Śliczny kolorek to jedyny atut. Jak dla mnie jest zbyt klejący, ma za duże drobinki. Mało wydajny wg mnie. Jest coś dziwnego bo buteleczka non stop jest obślizgła.

Używam tego produktu od:roku

raczej na nie!

+ piękny kolorek - ja mam koralowy,
+ wygodny aplikator,
+ niestety wydajny ;-)
+ brak dużych drobinek,

- mi wysuszył usta,
- jest nietrwały,
- lepki, co mnie w nim najbardziej denerwuje ;/
- strasznie brudzi,
- okropny smak.

Warto za taką cenę poszukać innych, lepszych błyszczyków :)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Bardzo przyjemny

a mi się podoba głównie,dlatego że zostawia taki fajny film, nie klei się mocno i nie jest super gęsty. I usta wyglądają faktycznie na pełniejsze, nawilżone jakby. Mi ten efekt bardzo odpowiada. Trwałość przeciętna....

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: -

cudu nie ma

koloru nie pamiętam, starł się z opakowania. jak zresztą wszystkie inne napisy oprócz dosyć sporych rozmiarów szóstki.
+kolor widoczny na ustach. blado-różowy, bez drobinek
+utrzymuje się bardzo długo na ustach, nie 6 godzin, ale bez jedzenia, picia, całowania na prawdę długo.
+nie wysusza
jedna warstwa machnięta tylko nie wystarczy. trzeba nałożyć go dosyć sporo, żeby był piękny, lustrzany połysk. to też ma swoje wady:
-spływa po ustach
-przy wypowiadaniu głosek takich jak p,b, lubi prysnąć z ust &lt;co mnie baaaardzo mocno dziwi&gt;
-twarde opakowanie, mimo iż małe i zgrabne do niewielkiej torebki uniemożliwia wydobycie kosmetyku kiedy się już kończy i odwracanie buteleczki nie pomaga wcale.
mimo to uważam za dosyć wydajny.
Używam tego produktu od: ok 9 miesięcy

brudził wszystko

Kolor miałam niezły - na wargach trzymał faktycznie bardzo długo - na wargach owszem, lekko się kleił, ale można było to wytrzymać - miał ładny zapach - śliczne wykończenie - ale...

...wyciekał czy wręcz migrował z buteleczki, zapaskudził mi torebkę, zapaskudził nawet półkę, na której próbowała go stawiać.

Ile razy chciałam się za ten błyszczyk zabrać, całe dłonie miałam ulepione mazistym, trudnym do zmycia klejem - mało zabawne.

Aplikacja pędzelkiem tylko przy lusterku, &quot;w ciemno&quot; bez pomocy lustra raczej nie wychodziła. Pędzelek dość twardy.

Plus za kolory (miałam naturalny róż bez brokatu, nie pamiętam kodu, ale piękny był), za trwałość - minus a właściwie wiele minusów - za opakowanie. Wielka szkoda :( bo na ustach nosiło się go fajnie. Używam tego produktu od: roku bodajże

Strasznie klejący

Miałam sporo błyszczyków, ten nie był najlepszym z nich.

- lepki
- ciężki
- spływał mi z ust
- nie zauważyłam powiększenia ust. Nie było im to potrzebne i tak są spore, kupując kierowałam się kolorem.
- cała nakrętka była w nim obsmarowana
- długo trzymał się na ustach ale nie 6 godzin jak napisał producent
- dosyć wydajny (co akurat mnie nie ucieszyło)
- sporo kolorów do wyboru
- wygodny aplikator - pędzelek

Nie kupię go więcej bo wolę testować inne.
Używam tego produktu od: 1 miesiąca