Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
KWC LogobyWIZAŻ logo
Nici dentystyczne

Rebicek Rebi-Dental, Dental Floss Waxed & Mint Nić dentystyczna woskowana o smaku mięty pieprzowej

2,6 na 57 opinii
14% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
2,6 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 14% osób
  • 30 grudnia 2024 o 9:40
    Skuteczna i tania
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nic dentystyczna to produkt, do którego nie przywiązuję szczególnej uwagi - kupuję to, co aktualnie dostanę w promce. Na ten produkt trafiłam w jednym z miejscowych sklepów z tanimi kosmetykami - kosztował ok. 7 zł, więc wzięłam bez namysłu. W moim odczuciu nić jest dobra - nie mam wobec niej szczególnych wymagań. Nic otrzymujemy w małym, wygodnym pudełeczku, zamykanym na zatrzask. Takie rozwiązanie podoba mi się chyba nawet bardziej, niż kółeczko. Całość zapakowana w dodatkowy kartonik. Szata graficzna typowa dla produktów dentystycznych - nie ma nad czym się rozwodzić. Samą nić pozwolę sobie porównywać w tej recenzji do nici Prokudent, bo ta była moją ostatnią. Rebi-Dental jest nicią cieńszą, ale mniej "nitkowaną", a bardziej śliską i woskowaną. Nie rozwarstwia się tak bardzo, jest mocna, nie urywa się. Smak mięty nie jest jakoś szalenie mocny, ale coś tam czuć. Dołączone niteczki na plastikowym aplikatorze też są fajne, nigdy wcześniej się z takimi nie spotkałam. W porządku produkt - dostępność nie powala, więc nie wiem czy zagości u mnie na stałe, ale spełnia swoje zadanie i jest wytrzymała.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii tradycyjnej
    12 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 9 maja 2023 o 13:03
    Dla mnie jest dobra
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nić dentystyczna to obowiązkowy przedmiot na mojej łazienkowej półce. Tą zdobyć można za bardzo niewielkie pieniądze. Dodatkowo posiada w komplecie 3 nici na "widełkach". Nić ma bardzo słabe opinie, co mnie zaskoczyło. W mojej pielęgnacji jamy ustnej, produkt sprawdza się bardzo dobrze. Nić jest dość dziwna w dotyku, lekko poskręcana, ale nie przeszkadza mi to w użytkowaniu. Nie rozdwaja się i nie rwie. Grubość 1.5 mm wydaje się dość duża jak na moje gęsto rosnące zęby, ale jakimś sposobem nie mam problemów z czyszczeniem przestrzeni międzyzębowych. Na opakowaniu pisze, że nitka ma smak mięty pieprzowej, ale ja nic nie czuję. Podsumowując uważam, że produkt jest naprawdę dobry, zwłaszcza za tak niską cenę. Jedyne co mi się nie podoba to poskręcanie nitki, ale najważniejsze że nie wpływa to na jakość zapewnionej higieny.
    Zalety:
    • Cena
    • Nić się nie rwie, nie rozdwaja
    Wady:
    • Skręcona nić
    • Brak obiecanego smaku mięty
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    16 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Edytaj7
    Edytaj7
    4 / 5
    13 lutego 2023 o 21:26
    Mi się nie rwie
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nici dentystyczne są bardzo przydatną rzeczą. Szczoteczką nie wyczyścić dokładnie zębów a dokładnie przestrzeni między zębami. Tą nić kupiłam w Kauflandzie. Jest nawoskowana, mocna i o delikatnym miętowym posmaku. Jednak nieraz zdarzy się, że się rozwarstwi. Ale nie rwie się . Cena też przyzwoita.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • domkep
    domkep
    1 / 5
    27 września 2020 o 10:32
    Miernota
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nić kupiłam skuszona ceną, i to był błąd. Nić jest bardzo kiepskiej jakości. Szarpie się, rozdwaja i urywa podczas czyszczenia nią zębów. Ciężko nią przez to dotrzeć do wąskich szczelin międzyzębowych i trzeba się mocno nagimnastykować by cokolwiek wyczyścić. Nie polecam.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    6 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 września 2020 o 18:27
    Bardzo słaba jakość
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nić bardzo słabej jakości niby cena niska aż chce się kupić ale potem dramat Nić jest bardzo ostra rani moja dziąsła A przy tym okropnie się strzępi przez co trzeba urywać więcej i więcej i szybko się kończy Cena niska ale jakoś jeszcse niższa nie polecam na moje dziąsła działa fatalnie nigdy więcej tego nie kupie Jeżeli chodzi o zapach to brak jakiegokolwiek czuć w ustach bardzo delikatnie smak pasty ale to całkiem o innego niż te droższe nici za 12 zł lepiej dać więcej ale być zadowolonym
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W hipermarkecie
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.