Lotus Parfums, Secret Love, Fragrance Body Mist Peach & Cherry Blossom (Perfumowana mgiełka do ciała)

Orientalny zapach kwiatów wiśni zabierze Cię w niezwykłą podróż zmysłów, a słodka brzoskwinia odpręży i nada charakteru kompozycji. Poczujesz finezyjne połączenie słodkich owocowych aromatów z ostrzejszym akcentem czarnej porzeczki i piżma. Delikatne nuty cytrusów otulą Cię swoją świeżością i sprawią że poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Idealnie sprawdzi się latem, przynosząc odświeżenie i przyjemny chłód.

Głowa: Pomarańcza, Bergamota, Mandarynka
Serce: Czarna Porzeczka, Truskawki
Baza: Brzoskwinia, Piżmo, Kwiat Wiśni

Wyjątkowo trwałe zapachy Mgiełek do ciała, otulą Twoją skórę bogactwem zapachów. Będą też odpowiednie do pomieszczeń lub pościeli.
- idealne na ciepłe dni
- otulają skórę mgiełką aromatycznych kropelek
- idealne do odświeżenia pomieszczeń i pościeli
- szybko się wchłaniają
- nie pozostawiają śladów na skórze i ubraniach
- zapach pozostaje z Tobą na bardzo długo
Nasz trik:
W gorące dni, aby zwiększyć wrażenie niezwykłego orzeźwienia przechowuj mgiełkę w lodówce i stosuj schłodzoną bezpośrednio na skórę.

mgiełki do ciała
zapachowe
zapachowa
w sprayu
normalna

Słodki zapach

Zapach słodki a zarazem orzeźwiający. Mnie w pierwszej chwili zapach skojarzył się z oranżadą krzyś o smaku pomarańczy, którą jako dziecko piłam pod sklepem z przyjaciółmi. Oranżada na miejscu ;D
Zapach przywołujący beztroskie dzieciństwo bardzo przypadł mi do gustu. Sprawdzi się idealnie latem, utrzymuje się na skórze przez ok. 2-3 godziny. Jak na mgiełkę wynik jest całkiem ok.

słodziak

Mgiełka to fajne rozwiązanie na lato, kiedy spryskiwanie się kilka razy w ciągu dnia wodą perfumowaną, czy nawet toaletową może być za ciężkie. Perfumowana mgiełka do ciała Secret Love zaskoczyła mnie swoją trwałością - zapach jak na mgiełkę utrzymuje się długo i jest intensywny. Co do samego zapachu to jest to typowy słodziak, ja lubię takie zapachy i mnie bardzo pasuje, ale wiem, że znajdą się osoby dla których będzie za słodki, mulący. Niestety mgiełka nie zastąpi edp czy edt, ale do delikatnego odświeżenia jest jak najbardziej ok