Bell, Precision Stay On Lipliner (Konturówka do ust)

Bell, Precision Stay On Lipliner (Konturówka do ust)

Dzięki niej wyczarowanie doskonałego konturu staje się niezwykle proste! Unikalne polimery zapewniają elastyczność sztyftu co gwarantuje niezwykłą precyzję i ekstra trwałość makijażu. Precision to wyszukana kolekcja automatycznych konturówek do makijażu ust. Lanolina i woski roślinne pielęgnują delikatny naskórek warg. Silikonowe mikrogąbeczki gwarantują komfort aplikacji.
Dostępna w 10 odcieniach.

Dla mnie rewelacja

Konturówka świetnie się u mnie sprawdza. Ułatwia obrysowanie ust przed nałożeniem szminki, bardzo wygodne wykręcane opakowanie nie trzeba temperowac. Nie zacina się jest trwała i dobrze na pigmentowana a do tego tania

Bardzo wygodna

Skusiłam się na nią gdyż spasował mi kolor - nudziak wpadający w lekko różowy kolor. Cena też jest korzystna, marka Bell to przecież produkty dostępne na każdą kieszeń.
Kredka jest wysuwana. To świetne rozwiązanie, jeżeli tak jak ja chcesz ją nosić w torebce. Nie trzeba się bawić w temperowanie. Idealna nie tylko do wykonania porannego makijażu, ale także przez swoją formę, do poprawek w ciągu dnia.
Konturówka jest bardzo kremowa. Świetnie się ją dzięki temu nakłada. Jak masełko sumie po ustach. W zasadzie to wiele razy malowałam wargi tylko tą kredką. Ma fajne kremowo-satynowe wykończenie i finalnie ładnie wygląda. Ale że każdy kij ma dwa końce, to niestety, kilka razy przez tę mięciutka konsystencję, złamałam jej końcówkę. Może mam zbyt "ciężką" rękę, a może zbyt wiele wysunęłam jej na zewnątrz, ale polecam uważać na to żeby jej nie połamać.
Trwałość na ustach jest ok. Nawet po kilku godzinach nadal widać ich obrys wykonany tą konturówką.
Wydajność... Cóż to właśnie słaba strona tego produktu. Nie wiem czy tak szybko ją zużyłam bo zwyczajnie taka kremowa konsystencja przekłada się na szybsze zużycie, czy przez to że jej kilka razy złamałam koniuszek, czy może dlatego że ten kolor wyjątkowo trafił w mój gust i bardzo często jej używałam. Może wszystko razem złożyło się na to, że nigdy wcześniej tak szybko nie wykończyłam konturówki do ust! Zresztą jak by nie patrzeć produktu jest ogólnie dosyć mało w porównaniu do standardowych, struganych konturówek.
Myślę że skuszę się ponownie na automatyczną konturówkę od Bell, bo bardzo wygodne mi się jej używało i ta mięciutka, kremowa konsystencja jest bardzo przyjemna. Cena też jest spoko.
Polecam, można wypróbować.

Kremowa konsystencja

Lubię konturówki do ust w formie wykręcanych kredek, bardzo ułatwiają ich używanie.
Konsystencja kredki jest przyjemnie kremowa i dzięki temu może być stosowana samodzielnie na całe usta lub jako baza dla pomadki czy też błyszczyka.
Cena konturówki to kilka złotych a jakość jaką za to otrzymujemy jest bardzo atrakcyjna także zachęcam do wypróbowania.

Nie

Kupiłam kredkę w pięknym, różowym kolorze (nie było testera). Kiedy ją otworzyłam zobaczyłam coś bladoróżowego. To nie przypominało koloru z opakowania. Na ustach kolor był jeszcze jaśniejszy. Samo wykonanie tej automatycznej pomadki pozostawiło wiele do życzenia. Podczas malowania kredka wsuwała się i łamała. Bardzo szybko ścierała się z ust. Rozczarowałam się trochę.

miły przeciętniak

Miałam tą kredkę w kolorze brudnego różu, na zdjęciu u góry jest to kredka najbardziej z prawej strony :)

Miałam, bo wczoraj mi się skończyła.

Kredka nie była droga, kosztowała mnie około 8zł w Rossmannie. Kupiłam ją z myślą o malowaniu całych ust. Kredka jest miękka, ładnie sunie po ustach, łatwo obrysować nią kontur jak i pomalować całe usta.
Utrzymuje się ok. 2 godziny pod warunkiem, że nie jemy, nie pijemy, a i gadamy nie za dużo.
Mój kolor ślicznie "wybielał zęby".

Niestety, ale kredka ma tendencje do łamania. Jeśli wykręcimy jej choć odrobinę więcej rysik od razu się złamie. Wiem, że jest to zasługą jej miękkości, którą uważam za plus, ale jednak trzeba nauczyć się z nią obchodzić.
Ja całą kredkę zużyłam w około miesiąc stosując na całe usta.

Opakowanie jest ładne i do końca żywotności kredki ładne zostaje, choć wszystkie napisy z kolorem włącznie niestety się ścierają.

W wielkim skrócie to dobra, tania konturówka, choć mam wrażenie, że nawet w tej półce cenowej można dostać coś lepszego. Mimo wszystko cieszę się, że ją wypróbowałam i jeśli nie znajdę nic lepszego to z chęcią kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: grudzień 2015-styczeń 2016
Ilość zużytych opakowań: jedna kredka

średnia

Kredka bardzo łatwo się nakłada, używam jej na całe usta, nie nakładam na nią szminki, ani błyszczyku.

Mam kolor 02 - ciemny róż.

Zaraz po nałożeniu wygląda bardzo ładnie, jednak jest mało trwała, szybko się zmywa i zostaje tylko na krawędzi ust. Po poprawkach w ciągu dnia już nie wygląda zbyt dobrze... ;/

Na plus wygodne opakowanie w sztyfcie, łatwość w nakładaniu, kolor.

Na minus trwałość, naprawdę słaba

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Raczej na nie

Kupiłam ją, gdyż akurat szukałam wysuwanej konturówki w takim kolorze (06, dosyć jasny róż). Na początku wydawała mi się cudowna, jednak kiedy zaczęłam bawić się z nią na ustach to okazało się, że jest zdecydowanie za twarda żeby wygodnie obrysować usta...

ladne kolory i opakowania

wybralam ta kontorowke gdyz pasowal mi kolor
zgaszone brudne roze i nude beze :D przesliczne

faktycznie z poczatku kredki ladnie maluja i kolory sa takie jak bym sobie tego zyczyla

kredka niestety dosc szybko schodzi

znika

podczas uzywania kredka zmienia swoja konsystencje i nakladajac ja zostaje gruba nieestetyczna ponaklejana specyfikiem krecha
nierowno nalozonego gitu

coz tania bardzo tanie cena wiec czego sie spodziewac?

fatalna trwalosc

piekne opakownia matowieja szybko i pekaja : robia sie paskudne

za mala trwalosc

kolory cudne

Ilość zużytych opakowań: 2 niecale

Moj typ to 07

Ulubiona od 2009 roku stosuje i się nie zmienia prócz opakowania hehe xD pozdrawiam i polecam same PLUSY.

-cena
-zapach
-kształt
-opakowanie
-wydajność
-stardość / miekkość zwal jak zwał

Ilość zużytych opakowań: dużo

DB

To dopiero druga konturówka jakiej kiedykolwiek używałam, ponieważ stosuję tylko błyszczyki-głównie w kolorze ust, a że mam słabo zarysowane, kupiłam też w tym kolorze konturówkę-najpierw z Pierre Rene i była ok, super się komponowała, ale nie było na chwilę obecną w drogerii i wzięłam tę w kolorze 08. Jest ona w sztyfcie, gdzie się ją wykręca, co na plus, bo nie trzeba jej temperować, dwa-jest bardziej z tych tłuściejszych, łatwo się maluje, ale i przez to mniej trwała. Niestety gorzej komponuje mi się z błyszczykiem, ale to moja wina, bo źle dobrałam odcień; znalazłam na nią sposób-używać na całe usta jako szminki [jak już ktoś tu pisał] solo lub na nią jeszcze błyszczyk. Jakoś ją wykorzystam, ale nie kupię już, bo planuję powrót do twardszej i trwalszej Pierre Rene ;)Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

super

Mam kolor 01 taki ciemniejszy róż, super pasuje do koloru moich ust, oraz do szminki. Fajnie sie nakłada na usta,jest miekka. Trudno mi jest cos wiecej napisac bo jest to moja pierwsza kontorowka do ust. w kazdym bac razie jestem bardzo zadowolona, mysla nad innymi kolorkami.

Używam tego produktu od:tygodnia

nietrwała

Mam kolor nr 08 - cukierkowy róż, na moich ustach wygląda naturalnie. Konturówka jest miękka, bardzo wygodna w użyciu, niestety przez swoją tłustą konsystencję średnio trwała - utrzymuje się około godziny. Można wypełnić nią całe usta.
Zapłaciłam za nią 7,50.
Nie jest zła, szkoda, że tak nietrwała.

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: -