Everyday Minerals, Blotting Paper (Chusteczki matujące)

Everyday Minerals, Blotting Paper (Chusteczki matujące)

Małe opakowanie zmieści się w każdej torebce, by móc użyć jednej ze 100 chusteczek w każdej chwili. Absorbują nadmiar sebum bez naruszania makijażu.

takie sobie

Mam problem z błyszczeniem się strefy T, używałam tych bibułek zarówno na zwykły, jak i mineralny makijaż. Owszem, są cieniusieńkie, delikatne, owszem, chłoną sebum, ale jakkolwiek bym ich nie użyła, zawsze naruszały mi makijaż, czego nie da się powiedzieć o innych tego typu specyfikach. Dla mnie to zbyt poważna wada.

Nic specjalnego

Zanim przejdę do recenzji muszę zaznaczyć, że nie kupiłam tych bibułek, tylko dostałam jako gratis do zamówienia. Inaczej nigdy bym ich nie kupiła, ponieważ już dawno znalazłam swój KWC - bibułki Clean&Clear.
Bibułki EDM są cieńsze, zrobione z innego materiału, bardziej przypominają papier pergaminowy, są gorsze jakościowo, łatwiej się drą. Clean&Clear są grubsze i "gumowe" - jedna bibułka pochłania więcej sebum niż ta z EDM i mniej narusza makijaż.
EDM ma gorsze opakowanie - często zdarza mi się wyciągnąć kilka bibułek na raz.
Na plus mogę napisać, że wygląd bibułek z EDM jest bardziej neutralny - nie rzucają się w oczy tak jak niebieskie bibułki Johnsona.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

na tak

Bardzo dobry produkt, który pozwala mi w ciągu dnia na szybkie i bezproblemowe pozbycie się świecenia na buzi. Poręczne opakowanie, które spokojnie schować można do kieszeni, efekt matowienia utrzymuje się dość długo. Niestety przy ich używaniu trochę podkładu zostaje na chusteczce.

wiecej niz 4. mniej niz 5

Wpadly mi w rece przez przypadek. Zaplacilam za nie 21,99zl i jestem zachwycona. Mialam juz bibulki Dermiki i ARtdeco. Nie sa tak duze jak dermiki, moze troche wieszke od art deco. Nie maja pudru w sobie, ale dla mnie to nie ma znaczenia. Nie rwa sie!! Nie sa takie delikatniutkie i cienkie. Sa jak papier sniadaniowy, moze mocniejsze :) Gwiazdke odjemuje za opakowanie, bo mogloby byc takie jak w przypadku art deco- malutkie i poreczne. Nie wiem czy kupie, bo dostepne sa tylko na allegro.Używam tego produktu od:tygodnia

Gwiazdkę odejmuję za jakość - tak ogólnie. Bibułki beauty formula są lepsze.

W porównaniu do bibułek Clean&Clear, to się te niestety do nich nie umywają.