Rowenta, Access Fresh Air 3in1 EP8990 (Depilator)

Rowenta, Access Fresh Air 3in1 EP8990 (Depilator)

Parametry:
Regulacja prędkości: 2 stopnie.
Sposób depilacji: 24 pęsety.
Dodatkowe funkcje: Oświetlenie miejsca depilacji, system redukcji bólu.
Konstrukcja: Golarka, trymer, ruchoma głowica.
Zastosowane technologie: Fresh Air (System nawiewu chłodzącego skórę). Możliwość mycia głowicy pod wodą.
Wyposażenie Dodatkowe: Nasadka złuszczająca skórę, nasadka do depilacji miejsc wrażliwych.
Załączone wyposażenie: Etui.
Kolor: perłowo-srebrny.

całkiem niezły

Depilator jest poręczny. W zestawie posiada kilka "bajerów" typu nakładki do peelingu, nakładki do depilacji miejsc wrażliwych itp. Bardzo przydatną opcją jest światełko dzięki któremu naprawdę lepiej widać małe włoski. Wg mnie szkoda, że ten depilaot nie jest bezprzewodowy ;-) gdyż cała ta "ładowarka"zajmuje sporo miejsca (jeśli chodzo np o zabranie na wyjazd). Poza tym posiada 2 letnią gwarancję- w moim przydku się przydała, gdyż przegrzał mi się raz silnik,ale dostałam za to nowy -taki sam model depilatora w serwisie. Nie uważam, żeby mimo to depilaot należał do często się psujących, niestety mi sie tak przytrafiło, ale jak widać wszystko zakończyło się szczęśliwie.

Kiedy kupowałam to w pudełku jako gratis był pędzel po pudru oraz kupon po którego wysłaniu dostałam jeszcze małą suszarkę rowenty ;-) Taki bonusUżywam tego produktu od: ponad roku