Blend it!, Jade Roller (Wałeczek do masażu twarzy z jadeitu)

Blend it!, Jade Roller (Wałeczek do masażu twarzy z jadeitu)

Wałek do masażu wykonany z jadeitu, jednego z tak zwanych kamieni żadowych, wykorzystywanych powszechnie w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Wałeczek jadeitowy służy do masażu i liftingu twarzy. Żady nazywane w Azji „kamieniami młodości” oddziałują na organizm przy pomocy zamykającego pory chłodu oraz poprawiają krążenie krwi i drenaż limfy, dzięki czemu mają działanie przeciwzmarszczkowe oraz redukują cienie i worki pod oczami.

Z kamienia naturalnego nigdy nie uda się stworzyć dwóch identycznych wałeczków, każdy z nich może różnić się kolorem lub kształtem wałeczka masującego, co nie wpływa na jakość zabiegu.

inne
do twarzy
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

absurd i szkoda czasu

Jasne, że jak ktoś siedzi przed ekranem i ogląda TV albo serial Netflixa to może przesuwać roller po twarzy. Tylko po co?

Dostałam od osoby, która lubi dziwne rzeczy. Owszem spróbowałam. Ale proszę nie rozśmieszajcie mnie opisem: "oddziałują na organizm przy pomocy zamykającego pory chłodu oraz poprawiają krążenie krwi i drenaż limfy, dzięki czemu mają działanie przeciwzmarszczkowe oraz redukują cienie i worki pod oczami." OK może drenaż limfatyczny, ale nie każdy potrzebuje. Ja akurat nie mam większych problemów z gromadzeniem się limfy. Czasami mam rano opuchnięcia pod oczami. Mam na to sposób polecony przez dermatolożkę. Wskazującymi palcami ściskamy mocno nos (na wysokości opuchnięć). Trzymamy kilka sekund - działa za każdym razem, bez żadnych specjalistycznych rollerów.

Mój roller jest starannie wykonany. Nie wiem czy rzeczywiście jest z jadeitu, bo wiele jest podróbek.

Próbowałam masować nim twarz, ale nudzi mnie to śmiertelnie. Nie mam na to czasu ani ochoty. Seriale oglądam jeżdżąc na stacjonarnym rowerze.

Może po wielu latach masażu jest jakiś efekt, ale nigdy się o tym nie przekonam.

Krótkoterminowo - brak efektu. Czy jest to przyjemne? Jest. Czy coś zmienia w kondycji skóry? Nie.

Pozytywne uzależnienie

Nie sądziłam, że taki mały bibelot mnie od siebie uzależni. Uwielbiam codziennie przed nałożeniem makijażu zrobić sobie masaż tym cudem wraz z ulubionym serum. Efekty jakie mam dzięki niemu to: odprężenie, zmniejszenie opuchlizny. Przy dłuższym stosowaniu zauważyłam jakby mały lifting. Jedyny minus to czasami zaskrzypi podczas masażu. Polecam choćby dla tego porannego odprężenia.

• Trwałość / wykonanie: 3

Początkowo nie wierzyłam

Tak jak w tytule-początkowo podchodziłam od masażu twarzy raczej nieufnie. Jednak ten gadżet mnie do tego przekonał. Jadeit jest zimny i zostawia bardzo przyjemne uczucie na twarzy. Wygląd skóry i całej twarzy poprawił się odkąd z niego korzystam. Całość może sprawiać wrażenie nieco tandetnego, ale to może mój egzemplarz jest 'rozlatany'. Myślę, że gdy ten wyzionie ducha kupię sobie jakiś porządniejszy

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Moge polecić

Złote okucia na żywo wyglądają nieeeeeco tandetnie, ale kamień jest prześliczny. Czasem słyszę lekkie skrzypienie, ale ogólnie jestem zadowolona. Czekam na efekty długotrwałego stosowania!

Ulubiony masażer do twarzy <3

Gadżetem zainteresowałam się już dawno temu, ponieważ często był reklamowany przez influencerki na istagramie. Bardzo mnie korciło, aby go zamówić i wypróbować, ale gdzieś w środku wątpiłam w cudowne właściwości masażu kamieniem.
Kiedy zaobserwowałam, że moja koleżanka również posiada ten gadżet i wypowiada się o nim w samych superlatywach to postanowiłam nie zwlekać już ani jednego dnia i zamówić produkt przez drogerii internetowej.
Wałeczek kupiłam za jedyne 39, 90 pln. Przesyłkę otrzymałam w momencie kiedy bardzo go potrzebowałam- byłam strasznie opuchnięta i posiniaczona ze względu na chirurgiczny zabieg usuwanie ósemki.

Wałeczek wygląda bardzo estetycznie-wykonany jest z kamieni żadowych wykorzystywanych w tradycyjnej medycynie chińskiej. Gadżet jest bardzo poręczny, wygodnie trzyma się go w dłoni i dobrze pracuje na twarzy.

Sam kamień jest naturalnie chłodny, jednakże producent zaleca przed zastosowaniem schłodzenie go dodatkowo w lodówce. Mój roller na stałe leży w lodówce, aby w razie chęci zawsze był gotowy do użytku :).

Powiem szczerze, że po zabiegu bardzo cierpiałam i wyglądałam niekorzystnie(delikatnie powiedziane :), dzięki masażom szybciej wróciłam do zdrowia. Dodatkowo przyjemnie chłodził, koił i leczył moją twarz.

Teraz kiedy po zabiegu doszłam już do siebie masaż rollerem na stałe wpisał się w mój harmonogram pielęgnacji. Używam go dość często. Czasami nawet 2-3 razy dziennie.

Polecam użycie kremu, a po kilku minutach od aplikacji wykonać masaż. W ten sposób krem szybciej nawilży cerę twarzy.

Wałeczek świetnie radzi sobie z sińcami pod oczami, obrzękami skóry twarzy oraz dodatkowo pomaga walczyć ze zmarszczkami :).

Dla mnie jest to cudowny relaks, bez którego już sobie nie wyobrażam życia :)

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Mały gadżet, a cieszy.

Wałeczek zakupiłam w drogerii Pigment.
Już wcześniej miałam w planie zakupić ten gadżet.
Wałeczek wygląda estetycznie , jest odpowiedniej wielkości i poręczny, dzięki czemu łatwo z niego korzystać. Nie jest za ciężki, co również jest istotne . Ma odpowiedniej długości rączkę. Moim zdaniem wielkość jest idealnie dopasowana.
Przed użyciem schładzam go w lodówce.
Kamień masujący daje efekt bardzo przyjemnego lekkiego chłodzenia, pomaga też przy lekkim bólu głowy.
Jest delikatny i bardzo przyjemnie sunie po twarzy, w moim przypadku dając też efekt relaksacji.
Nie podrażnia skóry.
Drugi koniec wałeczka (mniejszy kamień) idealnie nadaje się wielkością do masażu skóry pod oczami.
Bardzo dobry i przydatny gadżet do masażu twarzy.
Nie widzę żadnych wad (jak mawiał ślepy koń).

jak mogłam bez tego żyć

O wałku jadeitowym oraz o rolowaniu twarzy słyszałam już bardzo dawno, jednak jakoś zawsze mi było nie po drodze do zakupu tego urodowego gadżetu.
Bardzo się ciesze, że w końcu się skusiłam, bo rolowanie twarzy sprawia mi ogromną przyjemność i dobrze wpływa na wygląd mojej skóry.

Wad osobiście nie widzę, myślę, że jeden wałek starczy wręcz dożywotnio, do tego wałek wykonany po prostu z jadeitu (bez konkretnej firmy) można kupić na Aliexpress za grosze.

Zalety:
-bardzo ładnie wykonany
-zimny (ściąga opuchliznę)
-pomaga się wchłaniać kosmetykom (ja osobiście używam go z olejkiem na noc)
-wspomaga drenaż limfatyczny
-łatwy do utrzymania w czystości
-rozładowuje napięcie buzi

Must have

Masaż twarzy wałkiem wykonuje codziennie minimum raz i jest to najprzyjemniejsza część dnia. Dzięki temu iż wałek jest wykonany z jadeitu jest cały czas przyjemnie zimny, idealnie radzi sobie z opuchlizną. Najczęściej używam go w połączeniu z serum nawilżającym. Masaż wykonany wałeczkiem jest ultra odprężający i mam wrażenie, że dzięki codziennemu stosowaniu skóra na linii żuchwy jest bardziej napięta i wygląda o niebo lepiej. Według mnie jest to bardzo przydatny gadżet, który na pewno żadnej skórze nie wyrządzi krzywdy a może okazać się wręcz zbawienny. Warto polować na promocje na minti.