Revers Cosmetics, Pure Mineral Contour (Zestaw do konkurowania twarzy)

Revers Cosmetics, Pure Mineral Contour (Zestaw do konkurowania twarzy)

Pojemność 7,5 g

Wielofunkcyjny zestaw modelujący kontur twarzy, składający się z bronzera, różu do policzków oraz rozświetlacza, dzięki któremu niezwykle łatwo i profesjonalnie wykonasz perfekcyjny makijaż twarzy i wydobędziesz swoje naturalne piękno. Każdy z elementów zestawu może być nakładany samodzielnie oraz łączony ze sobą, dzięki czemu uzyskamy niepowtarzalny look na dzień oraz na wieczorowe wyjścia. Pure Mineral Contour może być stosowany zarówno na podkład, jak i samodzielnie - nie powoduje powstawania plam i smug. Stopniowe nakładanie kosmetyku pozwala na budowanie intensywności koloru i stworzenie oczekiwanego efektu makijażu.

Bronzer – naturalna kolorystyka doskonale podkreśla rysy twarzy, rzeźbi i wysmukla. Bronzer nakładamy poniżej kości policzkowych, po zewnętrznej stronie nosa oraz na spodzie podbródka. W celu podkreślenia rysów twarzy lub korekty wydatnego czoła, nanieś bronzer wzdłuż linii włosów, od skroni do skroni.

Róż – doskonale uwydatnia kości policzkowe, nadaje cerze świeży i promienny wygląd. Uśmiechnij się i aplikuj róż na policzki, nanoś kosmetyk pełnymi ruchami pędzla, zaczynając od środkowej części kości policzkowych, aż po skronie. Aby wyrzeźbić i wysmuklić optycznie twarz, róż nałóż również tuż poniżej kości policzkowych.

Rozświetlacz – rozświetla i podkreśla naturalne piękno. W celu wysmuklenia twarzy należy nanieść go wzdłuż pionowej linii nosa, aby dodać lekkości i świeżości makijażu rozświetlacz aplikuj powyżej kości policzkowych oraz na środkowym płacie czoła. Kosmetyk idealnie podkreśli spojrzenie - małym pędzelkiem stosuj symetrycznie na łuk brwiowy oraz na wewnętrzne kąciki oczu.

pudrowe

Odkrycie w.mega niskiej cenie.

Ostatnio chyba ciekawość poniosła mnie już chyba za daleko bo postanowiłam potestować też kosmetyki "z chińczyka" i totalnie się zdziwiłam bo zamiast chińskich kosmetyków znalazłam ta polską markę którą w ostatnim czasie sporo osób zachwala za świetną jakość w niskiej cenie. Wzielam na próbę to trio ( kosztowało az 5,99 -SERIO????) i dosłownie chylę czoła. Jest świetne! Nie dosyć że mamy bronzer rozświetlacz i róż w jednym ( oszczędność miejsca w kosmetyczce) to ta pigmentacja i konsystencja to jakaś miazga! No wygląda na twarzy bosko. Nie tworzy plam, rozciera się super. Odcieni jest kilka do wyboru.To zdecydowanie nie pierwsze i nie ostatnie opakowanie.Polecam !!!

Super na wyjazdy

Zacznę o tego, że kosmetyk dostajemy w okrągłym, plastikowym opakowaniu – bez lusterka. Jednak za taką cenę myślę, że nie jest ono wymagane. Ale co najważniejsze za 15 zł dostajemy naprawdę konkretną ilość aż 3 kosmetyków. Ja mam kolorystykę chłodniejsza i nawet bardziej mi ona odpowiada. Kosmetyk jest dobrze napigmentowany, nie trzeba go brać dużo żeby ładnie wykonturować twarz. Bardzo polubiłam się z bronzerem i rozświetlaczem. Muszę przyznać że Revers ma dobrą formułę rozświetlaczy i daje on na prawdę ładny połysk. Róż jest ok, tradycyjny, ładnie podkreśla policzki.

Świetne Trio w ultraniskiej cenie! Warte uwagi

Kupując kosmetyki w sklepie internetowym brakowało mi około produktu o wartości minimum 8 zł by mieć darmową dostawę i odruchowo wrzuciłam Trio do konturowania marki Revers. Kosztowało mnie dokładnie 8,30 :D Po takiej cenie za 3 produkty spodziewałam się złej jakości ale liczyłam, że może chociaż róż przypadnie mi do gustu. Okazało się, że to trio jest genialne i idealnie sprawdziło mi się w codziennym makijażu.
Trio jest lekkie, kompaktowe. Recenzuję trio w kolorze 01, mam bardzo jasną cerę i rozświetlacz nie zostawia mi plan, idealnie współgra z innymi podkładami i pudrami. Kolor rozświetlacza jest bardzo trafiony jak na opcję kolorystyczną 01. Często są one dla mnie zaciemne i robię sobie smugi, tutaj idealnie spisuje się w roli dziennego subtelnego nie plamiącego rozświetlacza. Ma bardo delikatnie zmielone drobinki i świetnie prezentuje się na twarzy, nie jest to idealna tafla bo widać kilka drobinek, ale efekt jest bardzo ładny a nie tani... Zawsze pryskam twarz fixerem, więc wypowiem się na temat trwałości na podstawie makijażu wykańczanego fixerem marki Golden Rose, w przypadku każdego z tych produktów utrzymanie jest idealnie i wieczorem wracając do domu wracam z dokładnie takim samym efektem jak rano.
Brązer wydaje się być bardzo ciemny aczkolwiek nieziemsko się blenduje i przepięknie brązowi policzek. Uważam, że nałożony w wywarzonej ilości wygląda bardzo ładnie na policzku. Jest takim idealnym brązerem do ocieplania. Nie zdarzyło mi się by zrobił mi plamy na twarzy lub źle współgrał z innymi produktami make upowymi.
Róż jest bardzo ładny i uniwersalny, przepięknie rozpromienia policzek. Kolorek będzie pasował wielu typom urody. Według mnie przepięknie zaróżawia policzek, wygląda mega naturalnie przy czym bardzo łatwo aplikuje się  na pędzel i idealnie blenduje.
Wszystkie produkty bardzo mnie zachwyciły i uważam jako posiadaczka trio z Eveline, że ten produkt jest lepszy a 3 razy tańszy. Fakt gramatura jest nieco mniejsza. Aczkolwiek produkty bardzo ale to bardzo ładnie prezentują się na twarzy.
Opakowanie jest plastikowe, za co mały minusik dla marki Revers, aczkolwiek wiem, że w tej cenie nie mogę wymagać niczego więcej. Opakowanie jest trwałe i solidne. Po 3 miesiącach użytkowania trio wszystko działa jak na początku.
Wydajność mimo niewielkiej gramatury również oceniam na bardzo dobrą. Trio używam codziennie i nie zauważyłam denka :)
Produkt jest wart swojej ceny, a nawet i zapłaciłabym za niego ponad 30 zł :) Był to mój pierwszy produkt i zdecydowanie sięgnę po kolejne :)

Trio niezbędnik każdej kobiety

Zestaw do konturowania twarzy to podkład, korektor, puder, rozświetlacz, bronzer. Użycie ich w odpowiedni sposób może sprawić, że twarz zostanie wyszczuplona, zaokrąglona. Paletkę 3w1 Revers Cosmetics jest to zestaw który zawiera puder konturujący, róż oraz rozświetlacz.Moj odcień to 03. Każdy z elementów zestawu może być nakładany samodzielnie oraz łączony ze sobą. Trwałość za tak niska cenę 14.99zl to hit. Pojemność aż 15g. Opakowanie jest proste i estetycznie wykonane. Produkt jest tani ale naprawdę godny uwagi, pigmentacja i trwałość bardzo dobra.

Zadziwijąco fajny produkt

Tak naprawdę to nie miałam wobec tej paletki żadnych oczekiwań, dorzuciłam ją do koszyka w trakcie zakupów w osiedlowej drogerii, kosztował on całe 6zł, więc stwierdziłam, że jeżeli okaże się bublem to nie będzie to koniec świata. Do wyboru miałam cztery wersje kolorystyczne, zdecydowałam się na numer 4 - dość neutralny bronzer, pastelowo różowy róż z delikatnymi drobinkami i neutralny, jasny rozświetlacz. Bardziej zakupiła ten produkt z ciekawości niż z faktycznej potrzeby. Wkrótce rozpoczęłam testy i spotkało mnie wielkie zaskoczenie kiedy okazało się że mam do czynienia z zadziwiająco dobrym produktem. Bronzer ma bardzo przyzwoitą pigmentację, ładnie się nanosi, ładnie rozciera, tworzy na twarzy równomierny cień, nie tworzy plam, wygląda dość naturalnie, nie jest za ciemny, ładnie wygląda na twarzy, ociepla nieco ale nie jest pomarańczowy. Do tego dołożyłam róż, który jest dość jasny, ale nie tworzy jaśniejszych plam, jest raczej transparentny bo nie tworzy również kolorowych plam, dobrze się nanosi, pigment nie jest zbyt mocny, ale za to ładnie się rozkłada. Wygląda na skórze świeżo, ale nie sztucznie, tworzy bardzo estetyczny efekt. Zwieńczeniem paletki jest neutralny rozświetlacz, dość mocno napigmentowany więc trzeba uważać żeby nie zrobić sobie żarówki na twarzy, jest dość jasny, więc jeżeli przesadzimy z ilością można narobić sobie jasnych smug. Przy normalnym użytkowaniu produkt tworzy na twarzy ładną, równomierną taflę. Makijaż twarzy stworzony tą paletą wygląda bardzo ładnie i estetycznie, pigment jest odpowiedni, nie trzeba mieć nie wiadomo jakich umiejętności żeby stworzyć ładny makijaż. Jakość produktów jest jak dla mnie zadziwiająco dobra, używam tej paletki z przyjemnością, jest to jedno z moich większych makijażowych odkryć. Opakowanie jest proste, kompaktowe, estetycznie wykonane, wręcz stworzone do podróży. Świetny produkt za dosłownie śmieszne pieniądze.