Soraya, Summer Slim, Żel pod prysznic wyszczuplający z krystaliczną, czystą kofeiną i energetyzującą trawą cytrynową

Żel pod prysznic o owocowym, świeżym zapachu pobudzi Twoje zmysły podczas kąpieli, dostarczy skórze blasku i energii na cały dzień. Wyszczuplająca kofeina zapewni sprężyste, jędrne ciało i sprawi, że sylwetka nabierze smukłych kształtów. Delikatna konsystencja uczyni skórę jedwabistą i gładką. Testowano dermatologicznie

w porządku

Zakupiony na super promocji za 3 złote. Bardzo spodobał mi się zapach, był idealny na upały. Świetnie odświeżał, był wydajny, nie wysuszał. Absolutnie nie oczekiwałam efektu wyszczuplenia, ale minus za niespełnione obietnice muszę dać ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Dobry

Też kupiłam go w promocji z balsamem. Normalnie myje, ładnie pachnie. Efektu wyszczuplenia nie zauważyłam, ale wyszczuplenie nie jest mi potrzebne. minusem jest to, że własnie nie spełnia wszystkich moich wymagań i mógłby być trochę lepszy, bo wydaje mi się, że Soraya to dobra firma, ale mniejsza z tym. Ogólnie to moim KWC nigdy nie będzie i raczej nie kupię go poraz drugi. Ale jeśli dla niektórych efekt wyszczuplenia nie jest potrzebny, tylko żeby się umyć to polecam kupić w promocji z balsamem, bo balsam jest wspaniały.

Nijaki

Taki byle jaki żel. Umyć się umyjesz się nim, ale nic więcej. Żadnego efektu wyszczuplenia itp. Nie zrobił na mnie zbyt dobrego wrażenia. Ocena na pewno zaniżona, bo nie spełnia obietnic producenta.

Używam tego produktu od: z miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Nie polecam

Żel kupiony w promocji z balsamem. Jak dla mnie ma okropny zapach, nie ujędrnia, nie wyszczupla, nie jest wydajny. W sumie to dobrze, że się szybko skończył, bo nie mogłam znieść tego zapachu. Myślę, że to jest zwykły żel. Nic specjalnego. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: marzec

zwykły żel

Kupiłam w promocji z balsamem, nie oczekując cudów- tzn. wyszczuplenia;)

Wydajny, mam go już przeszło miesiąc i jeszcze jest ponad połowa.Plusem jest świeży,energetyzujący zapach, który - o dziwo - długo utrzymuje się na skórze.

Nie wysusza.

Ujdzie w tłumie,ale że lubię eksperymentować, to był jednarozowy zakup.

Używam tego produktu od:miesiąca

jakiś taki......

Hm, co o nim można powiedzieć? Ciężko się zdecydować. Raczej nic nadzwyczajnego. Fajnie myje. Dość wydajny. Dość dobrze się pieni. Fajne opakowanie. Nie wysusza. Nie wiem jaka cena, bo kupiłam w promocji z balsamem.
Oczywiście nie zauważyła żeby ujędrniał, wyszczuplał itp.
Jednym słowem: szału nie ma :)

Używam tego produktu od:3 tyg