Invisibobble, Power, Gumka do włosów

Invisibobble, Power, Gumka do włosów

Gumki do włosów w wersji Power 3 Extra Strong Hair Rings to charakteryzująca się zwiększoną wytrzymałością wersja kultowych gumek do włosów od Invisibobble.
Dzięki wzmocnionej konstrukcji z Power 3 Extra Strong Hair Rings możesz cieszyć się ulubionymi gumkami do włosów jeszcze dłużej!
Invisibobble to kolekcja wyjątkowych, elastycznych gumek do włosów inspirowanych kształtem przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej.
Invisibobble to niezwykle komfortowe gumki, które nie ciągną włosów. Gumki nie zawierają metalowych elementów, które bardzo często są odpowiedzialne za powstające na włosach uszkodzenia i nieprzyjemne szarpanie czy wyrywanie włosów.
Gumki są bardzo trwałe - nie rozciągają się. Sprawdzą się w przypadku każdego rodzaju włosów. Dzięki innowacyjnej konstrukcji gumki dobrze trzymają włosy, jednocześnie nie tworząc na nich nieestetycznych odciśnięć.
Dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach. Dodatkowo mogą stanowić ciekawą ozdobę na rękę.

Wykonanie
plastikowe
Kształt
okrągłe
gumki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra

Uwielbiam tego rodzaju gumki.
Mam włosy do ramion i jak jestem w domu to nie lubię chodzić w rozpuszczonych włosach.
Jak są rozpuszczone to lądują wszędzie nawet w jedzeniu a na to pozwolić sobie nie mogę.
Gumki sprężynki sa dla mnie wybawieniem.
Maja unikatowy disagne i fajnie wyglądają na włosach.
Gumki świetnie trzymają włosy.
Nie odbijają się na włosach.
Przy ściąganiu nie wyrywają włosów.
Mam patent jeśli się zbytnio rosciagną wkładam je do gorącej wody i znów wyglądają jak nowe.

Jedyne gumki jakich używam

Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Po kupieniu pierwszego opakowania, nie używam innych gumek do włosów. Są one bardzo trwałe i dobrze wykonane, póki co nie udało mi się w żaden sposób ich zniszczyć. Dobrze się rozciągają i trzymają fryzurę. Główną ich zaletą jest wygoda w stosowaniu oraz uniwersalność. Czasem zdarza mi się, że w taką gumkę zaplączą mi się włosy, ale bezboleśnie i łatwo można to "naprawić". Podoba mi się również ich design, duża ilość kolorów oraz dobra dostępność. Cena też jest całkiem przystępna. Nawet zaraziłam nimi moją mamę i jest ona równie zadowolona co ja. :)

polecam

Uwielbiam te gumki na noc, Włosy nie gniotą się ani nie plączą . Dawno nie odczuwałam takiego komfortu podczas snu. Gumki trzymają się mocno na włosach ,jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zgubić jej podczas spania ( a śpię podobno nerwowo :P )

• Design produktu: 5

Mocniejsza siostra oryginalnej wersji :)

Składałam zamówienie w jednej z drogerii internetowych i ze względu na dobrą cenę (8zł) postanowiłam wrzucić swoje ukochane gumki do włosów do koszyka. Ukochane, ponieważ przy moich długich i kręconych włosach wszelkie zwykłe gumki strasznie się wplątywały i w efekcie wyrywały moje włosy, a invisibobble tego nie robi. Jakie było moje zdziwienie gdy w paczce znalazłam gumki Power zamiast zwykłych! Pomyłka? Zdarza się najlepszym, ale zamiast reklamować uznałam, że je wypróbuję, choć do momentu ich otrzymania nawet nie wiedziałam, że istnieją ;)

Ta wersja w porównaniu do standardowej jest zdecydowanie większa i grubsza, co widać na umieszczonym zdjęciu (power to te większe, o kolorze wyblakłej czerni). Zarówno sama sprężynka jest grubsza i mocniejsza, jak i jej ogólny rozmiar. W dotyku nie jest też taka śliska jak jej siostra.

Rozciąga się dobrze, jednak zdecydowanie więcej siły do tego potrzeba, stawia opór, jest silniejsza i mocniejsza. Jednocześnie też mocniej trzyma włosy na swoim miejscu, zdecydowanie jest stworzona dla posiadaczek grubych i gęstych włosów.

Tak samo jak oryginalne invisibobble nie ciągnie i nie wyrywa włosów, bez problemów można ją ściągnąć, nawet po jej największym poplątaniu na głowie.

Bardzo przyjemna i nie zasługuje na inną ocenę niż 5, mimo wszystko jednak wolę pozostać przy jej mniejszej, standardowej, wersji, któa bardziej przypadła mi do gustu i moim skromnym zdaniem, o wiele korzystniej wygląda na włosach.