Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D Spa!, Balsam brązujący do ciała z kompleksem nawilżającym 24h `Antycellulit`

Cena PLN 13.00

Formuła brązującego balsamu do ciała zawiera kompleks brązująco - nawilżający, który nadaje skórze równomierną opaleniznę oraz nawilża ją przez cały dzień. Polecany w szczególności do skóry pozbawionej kolorytu. Ujędrnia oraz wspomaga spalanie tłuszczu znajdującego się pod skórą, zapobiega powstawaniu cellulitu, modeluje i działa liftingująco. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom już po kilku godzinach od zastosowania tworzy piękną opaleniznę oraz pomaga zachować skórze właściwy poziom nawilżenia. Codzienne stosowanie gwarantuje uzyskanie naturalnej opalenizny bez pomarańczowych smugi efektu wysuszenia skóry.
Potrójne działanie:
- nadaje skórze piękną i zdrową opaleniznę
- intensywnie nawilża przez 24h
- ujędrnia i przedłuża opaleniznę
Do skóry normalnej, suchej i wrażliwej.

Wybitny

Jak narazie najlepszy, wcześniej używałam Perfecty, ale ten jest lepszy. Nie tworzy smug mimo, że jakos starannie go nie nakładam. Opalenizna jest ładniejsza niż po solarium, taka bursztynowa i naturalna, co najważniejsze pojawia się już po pierwszej aplikacji, kilka godzin po. Jedyny minimalny minus to wydajność, ale za taką cenę i tak się opłaca ;) Polecam ! Szczególnie dla bladziochów :)

Idealny

Najlepszy samoopalacz a miałam ich naprawde dużo. Ten jest świetny daje skórze brązowy bursztynowy odcień :)

ZALETY :

-Swietny efekt , bez smug.

- FAjnie sie rozciera , pomału sie wchłania mozna zrobic mini masaż :)

- Bardzo wydajny :)

- skóra jest gładka i nawilżona.

- Efekt ujedrnienia hm jest ale niewielki.

- a czy modeluje i dziala antycellulitowo ? nie wiem , używam inne kosmetyki na tego typu sprawy tez z eveline ;]

- jest go duzo i jest tani :)

-zapach jest znośny ale juz sie przyzwyczailam do zapachu samoopalaczy. Z eveline szybko sie ulatnia.

Bardzo Polecam!

Dotychczas stosowałam kilka balsamów brązujących i okazywało się, że na większość z nich byłam uczulona ( swędząca skóra itd), na szczęście ten mnie nie uczula, skóra jest po nim ładnie brązowa, na pewno będę wielokrotnie do niego wracać :) minusem jest zapach, ale można się przyzwyczaić. Nie mam pojęcia jak tu dodawać plusem i minusy, ale minusem dla mnie są zapach i długotrwałe wchłanianie, a tak poza tym same plasy :) ładna opalenizna, nie uczula, nie pozostawia smug, mimo że nie staram się specjalnie, żeby równomiernie go wsmarować :) także polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Może być, nie jest aż taki zły.

Balsam faktycznie nadaje bardzo ładny odcień opalenizny i to bardzo szybko. Jednak źle rozsmarowany pozostawia plamy :/ Co do zapachu to nie jest on taki zły ale utrzymuję się cały dzień i troszkę czuć taki typowy samoopalacz. Jednak sądzę, że produkt ma więcej plusów niż minusów.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Efekt złocistej opalenizny

+daje efekt złocistej opalenizny,przy nim Lirene wypada żółtawo;
+dobrze nawilża;
+po 3 użyciach można osiągnąć dosyć mocną,wakacyjną opaleniznę,dobrze,że nie od razu jest ciemna,bo nie każdy lubi mocną opaleniznę;
+zapach fenomenalny! uwielbiam ten zapach.nawet po kilku godz. nie śmierdzi samoopalaczem;
+ujędrnia skórę;
+nie wysusza skóry;

-mógłby się szybciej wchłaniać;
nie działa nic na cellulit;

Nie zgadzam się z tym,że nie robi smug.To zależy od tego jak go nałożymy.Każdy tego typu produkt nałożony nierównomiernie zrobi smugi.

BDB!!!

Rewelacyjny balsam brązujący nie pozostawiający żadnych smug - ŻADNYCH plam. Najlepszy z najlepszych, jest po prostu rewelacyjny. Nawet nie wysusza, dziewczyny polecam Wam wszystkim. Nadaje naturalny koloryt skóry. Nawet nie trzeba zbytnio uważać przy nakładaniu, jeżeli samoopalacz, to tylko ten z eveline.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie duże

fajny

+delikatnie i naturalnie brązuje
+przyjemny zapach, nie śmierdzi jak samoopalacz
+cena ok.
+pierwsze zaczerwienienia po słońcu szybko zostały zmienione w brązowawą opaleniznę
+nawilżenie ok.
-dlaczego ma w nazwie antycellulit??? - nie widzę effektu

Ilość zużytych opakowań: 0,5 op

jestem jak najbardziej zadowolona...wart kupienia

W poszukiwaniu nawilżajacego balsamu do ciała w aptece zaciekawil mnie ten balsam brązujący z kompleksem nawilżajacym:)spojrzałam na cene i pomyślałam raz kozie śmierc hihi....jestem zachwycona tym balsamem jak obiecuje producent opalenizna bez smug sa w pełni spełnione:)stosowałam wiele balsamów brązujących do ciala ale wszyskie jak jeden miały wadę:wysuszały!ten nic a nic nie wysusza skóry,nadaje ladny brązowy kolorek,co do działania antycellulit to nie zauważyłam ale napewno fajnie ujędrnia:)bardzo intensywny kolor ja przy uzywaniu 2razy w tygoniu jestem bardzo opalona,jedyną wadę jaką posiada to zapach typowy dla samoopalaczy.Za taka cene rewelacja,mam ochote na wypróbowanie innych kosmetyków tej firmy.

Ilość zużytych opakowań: o,5

Opalenizna z tubki

Dobry produkt. Oczywiście spełnia tylko połowę obietnic, reszta pozostaje w sferze pobożnych życzeń, ale brązuje ładnie, czyli główne zadanie spełnia :)
Dość szybko wsiąka co trochę utrudnia równomierne rozprowadzenie na skórze. Wymaga dokładnej i w miarę sprawnej aplikacji. Raz jedyny zauważyłam drobny zaciek na łydce, ale było to w początkach stosowania, później opanowałam technikę nakładania ;)
Jestem zadowolona z efektu. Już po dwóch aplikacjach skóra nabrała naturalnego, brązowo-złotego odcienia, po dwóch kolejnych wyglądałam jak po krótkim urlopie nad morzem :) Brązuje szybciej i mocniej niż niejeden samoopalacz. Obecnie używam go 2-3 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Wystarczy.
Nie nawilża, ale też nie wysusza. Trudno mówić o działaniu antycell. w przypadku balsamu, którego używa się co parę dni, jedynie dla utrwalenia opalenizny... Niepotrzebne obiecanki.
Pachnie ładnie, ale krótko, szybko do głosu dochodzi dha, przy czym nie drażni jakoś szczególnie. Po nocy nie czuć już żadnego zapachu.
Największą wadą balsamu, za którą odejmuję gwiazdki, są plamy na ubraniach. Brudzi wszystko z czym ma kontakt - ręcznik, szlafrok, koszulkę nocną... Efekt niby fajny, ale te skutki uboczne... :( Na szczęście plamy łatwo doprać. Ze skóry schodzi w miarę równomiernie.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: op. promocyjne 250ml

Raczej średni

Hm...Zacznę od tego, że po obejrzeniu w telewizji programu od tym właśnie kosmetyku postanowilam go kupić. Bardzo go polecali, mówili, że jest świetny.

Jednak nie jest świetny.
Zostawia brzydkie smugi, a czasem nawet pomarańczowe plamy.
To jego największa wada.

Dobrze nawilża (u mnie na około 12 godzin).
Odcień opalenizny jest ładny.
Szybko się wchłania.
Ładnie pachnie i jest tani.

:) :) :) :) :)

Używam tego produktu od: używam tylko czasami
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Bez Efektów

Bardzo dużo oczekiwałam po tym produkcie ale niestety bardzo się zawiodłam.

Balsam nie spełnia obietnic producenta ponieważ:

- nie brązuje pomimo iż a to efektu żadnego
-zostawia pomarańczowe nieestetyczne zacieki, pomimo użycia pilingu
-efekt ujędrniającego nie zauważyła, produkt natomiast strasznie wysuszył mi skórę.
Podsumowując jak chcecie mieć ładną opaleniznę to zakupcie balsam brązujący DAX szkoda wydawać pieniążki na ten produkt

Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

ok, ale....

Zacznę od tego, że balsam ten zostawił pewne plamy po nałożeniu, pomimo dokładnego wcześniej peelingu. Zaczęło się dziać....kiedy przestałam się nim smarować i chciałam go zmyć. Kurcze z jakimi ja zaciekami chodziłam. Ani peeligi ani nawet pumeks nie pomagał. Najgorzej szyja- w maju musiałam chodzić w golfach. Nie wiem czy to tylko moja przypadłość...?? Aaaaa no i nieznośny zapach po nałożeniu.

Używam tego produktu od:2 tygodni