Sally Hansen, Hard As Nails Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokciowej)

Sally Hansen, Hard As Nails Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokciowej)

Pojemność 13,3 ml

Zapewnia paznokciom twardą, gładką i zabezpieczającą przed odpryskami powierzchnię, która wzmacnia i pielęgnuje. Krawędzie paznokci zostają osłonięte warstwą, która chroni przed odpryskami, rozdwajaniem i łamaniem. Ponadto Hard as Nails daje długotrwałe zabezpieczenie, którego potrzebują paznokcie do szybkiego wzrostu.
Hard as Nails może być stosowane samodzielnie, bądź jako baza pod twój ulubiony kolorowy lakier.

Kiepski utwardzacz

Męczyłam się z tym produktem bardzo długo, zużyłam 80% pojemności i z ulga resztę wyrzuciłam do kosza.
Nie sprawdza się ani jako utwardzacz samej płytki paznokcia ani jako utwardzacz lakieru. Miałam wrażenie, że sam kolorowy lakier daje sobie lepiej radę niż z tym dodatkiem.
Produkt okropnie śmierdzi, ma niewygodny wąski i długi pędzelek.
Generalnie nigdy do niego nie wrócę.

Zawsze w kosmetyczce

Utwardzasz ma dość rzadką formułę. Pędzelek nabiera odpowiednią ilość produktu, jest precyzyjny. Łatwo i szybko można pomalować nim paznokcie w każdej sytuacji. Dlaczego mówię że w każdej? Ponieważ jest to produkt, który noszę zawsze ze sobą dokądkolwiek idę. Zawsze jest obecny w mojej kosmetyczce.
Utwardzacz wysycha szybko. Pozostawia po sobie gładką i wyrównaną powierzchnię. Płytka paznokcia jest twardsza i przez to mniej podatna na uszkodzenia. Wiem co mówię. Moje paznokcie z natury są bardzo miękkie i podatne na łamanie się. To powoduje, że nie wychodzę z domu bez zestawu awaryjnego na wypadek złamanego paznokcia. Utwardzacz robi dobrą robotę i pozwala lepiej przeżyć czas odrostu paznokcia. Utwardzona płytka lepiej się trzyma, a złamany paznokieć przestaje być problemem.
Oczywiście to nie jest moje jedyne zastosowanie dla tego produktu- na ratunek złamanym paznokciom. Utwardzacz stosowany pod lakier sprawia, że sam lakier lepiej wygląda, ponieważ kładziemy go na wyrównaną powierzchnię. Paznokcie są twardsze i zmniejsza się szansa na to, że mogą się połamać. Dzięki temu lakier jest bardziej długotrwały.

4.5/5

Bardzo dobry produkt. Zakupiłam go kiedyś przypadkiem na promocji w Rossmann. Jako, że od zawsze byłam posiadaczką miękkich, rozdwajających się i łamliwych paznokci - początkowo stosowałam go jako odżywkę. Po kilku tygodniach faktycznie paznokcie były twarde, mniej łamliwe.
Nigdy niestety nie byłam w stanie mieć ładnie pomalowanych paznokci dłużej niż 1,5-2 dni - lakier odpadał i brzydko wyglądał. Każdy jeden lakier - zarówno te tańsze, jak i droższe... 2 dni i koniec. Postanowiłam więc przetestować utwardzacz w roli przedłużenia trwałości manicure. Testowałam zarówno pod warstwę lakieru, jak i na lakier - i powiem szczerze, że faktycznie trwałość manicure jest dłuższa (spokojnie 4 dni lakier wyglądał dobrze).
największy mankament to to, że niemiłosiernie śmierdzi.

utwardzenie bez pielegnacji

Jak człowiek zaczyna przygodę z hybrydą - to i zaczyna szukać idealnych odżywek. Zawsze używałam popularnej eveliny, ale po ostatnich doniesieniach o jej szkodliwości - trochę odpuściłam. Na utwardzacz trafiłam przypadkiem, więc bez czytania opinii - kupiłam. Buteleczka inna od wszystkich i specyficzny pędzelek. Trochę drażni mnie konsystencja - za bardzo rozwodniona i ten zapach!!!
Utwardza nieżle, ale nie chroni płytki paznokcia. jakieś uderzenie itp odbijają się na płytce. Są twarde i dzięki temu rosną, ale nie odczuwam żadnej pielęgnacji, czy też odżywienia. Szkoda, że nie pokrywa płytki w taki sposób, żeby zakryć ubytki w powierzchni. Nałożony lakier tylko to podkreśla. Nawet przy nałożeniu kilku warstw. Trzyma się nieźle: nie odpryskuje i się nie ściera.
Sposób na odhodowanie paznokcia niezły, ale dla mało wymagających

Dobry utwardzacz

Jestem zadowolona, że udało mi się trafić na fajny utwardzacz za dobrą cenę. Może nie jest to typowa odżywka, ale dzięki temu produktowi można zapuścić ładne paznokcie i cieszyć się nimi bardzo długo bez obaw, że coś się złamie.

Plusy:
+ paznokcie są twarde, nie do złamania
+ wzmacnia
+ paznokcie szybciej rosną
+ cena
+ jest bardzo wydajny
+ ładnie wygląda na paznokciach
+ nie odpryskuje
+ przedłuża trwałość lakieru
+ nie gęstnieje
+ nie zawiera szkodliwego formaldehydu

Minusy:
- nie niweluje rozdwajania

Tak naprawdę miałam nadzieje, że po tej odżywce paznokcie przestaną się rozdwajać. Niestety - nie przestały. Jednak nie odejmuję za to gwiazdki, gdyż jak sama nazwa wskazuje, jest to UTWARDZACZ i jego zadanie jest inne. Tak czy owak, gorąco polecam, jednak nie dla bardzo zniszczonych paznokci.

Dobry!

+dobrze utwardza paznokcie
+zabezpiecza przed urazami mechanicznymi, pękaniem, rozdwajaniem
+dobrze nabłyszcza lakier jak preparat nawierzchniowy

Jest dobry! Polecam! Radzę jednak szukać go online nieco taniej niż jest np w Rossmannach

No nie...

Mam rozdwajające się, miękkie paznokcie. Spodziewałam się po tej odżywce delikatnej poprawy, jednak szybko się rozczarowałam.

-nie utwardza
-śmierdzi
-bardzo szybko zgęstniał i nie nadawał się do użycia
-cena

Odradzam :)

Mocne paznokcie

Z natury mam twarde paznokcie,przeciętnie łamliwe.Po tej odżywce jak ktoś niżej wspomniał,można wbijać gwożdzie.Nakladam jako baze pod lakier,szczerze polecam.

Odejmuję pol gwiazdki,bo ponoc ma skladniki rakotworcze :(

NAJLEPSZY

Najlepszy produkt pielęgnacujny do paznokci jaki miałam w swoich rękach. Moje paznokcie są w bardzo dobrym stanie i raczej nie mam z nimi problemów, ale często maluje i chciałam czegoś co je troche ochroni

+bardzo wydajny
+ genialna ochrona paznokcia przed dizałaniem lakieru
+szybko wysycha
+paznokcie rosną mi dużo szybciej
+paznokcie są wyraźnie twardsze
+po nałożeniu na nie lakieru wyglądają jak hybrydowe

jedyny minus to to że na pędzelku zostaje duzo produktu ale to typowe dla marki

Bardzo fajny utwardzacz

Lakier kupiłam za ok.20zł w Rossmanie. Firmę Sally Hansen poleciła mi koleżanka, a że moje paznokcie nagminnie się łamały, postanowiłam zafundować im utwardzacz.
Jestem bardzo zadowolona. Lakier świetnie się nakłada, szybko schnie. Dobrze wygląda jako bezbarwny lakier, choć ja używałam go jako bazę pod kolor. Nakładam warstwę pod i na pomalowany na inny kolor paznokieć. Moje pazurki w końcu przestały się łamać, mogłam pozwolić sobie na nieco większą długość :-)

PLUSY:
* wygodna aplikacja - dobry pędzelek
* rzeczywiście utwardza paznokcie
* szybko schnie
* nałożony na wierzch opóźnia odpryskanie lakieru

MINUSY:
* cena (choć myślę, że warto zainwestować)
* nieco mała wydajność - przy dość częstym używaniu, od sierpnia zostało mi lakieru na wysokość mniej wiecej dolnego końca naklejki

Używam tego produktu od: Sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

rozmiękczacz a nie utwardzacz

jak dla mnie głownie minusy:
- okropnie śmierdzi - mam wrażenie, że gorzej niż inne tego typu kosmetyki
- beznadziejny pędzelek, ścieka po nim nadmiar kosmetyku, mimo wcześniejszego otarcia pędzelka o brzeg butelki
- długo zasycha, długo pozostaje miękki i łatwy do zdrapania
- po 1 dniu odpada płatami
- cena(!)

jedyny plus: jak już zaschnie to się paznokcie błyszczą :v

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Bardzo dobrze

Po dość długim stosowaniu mogę mieć wreszcie dłuższe paznokcie :)
Prawie wcale się nie łamią, choć przedtem miałam z tym ogromny problem. Przestały się rozdwajać, co też było moją zmorą.

Jeśli chodzi o wady: po jednym, dwóch dniach odrywa się całymi płatami z paznokci. Szybko także zgęstniało.

Ilość zużytych opakowań: całe jedno