Your Natural Side, Masło do ust z olejem awokado

Your Natural Side, Masło do ust z olejem awokado

Cena PLN 10.00

Masło do ust z olejem awokado Masło do ust z olejem awokado działa silnie nawilżająco i odżywczo. Doskonale nadaje się do pielęgnacji ust bardzo suchych, popękanych, łuszczących się oraz wrażliwych. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom, szybko i bardzo dokładnie wchłania się w skórę, nie pozostawiając tłustego filmu. Masło awokado doskonale odżywi oraz zregeneruje najbardziej wymagające usta. Posiada delikatny naturalny zapach.

balsam do ust
regenerujące, nawilżające, ochronne, wygładzające
bez alkoholu
w słoiczku

Wykorzystała: kilka próbek

Dobrze nawilża usta

Bardzo lubię ten balsam, przede wszystkim za brak aromatów i substancji, które podrażniają usta. Skład jest bardzo dobry i naturalny, a opakowanie ekologiczne.
Produkt jest bardzo wydajny, niewielka ilość wystarcza, aby nawilżyć usta. Gdy nałoży się go zbyt dużo usta się zabielają.
Konsystencja jest przyjemna dla ust, przypomina masło. Dlatego produkt bardzo łatwo się nakłada i rozsmarowywuje
Działanie jest efektowne, ponieważ masło dogłębnie nawilża ust, a efekt pozostaje na długo.

Polecam!

Ja tam bardzo lubię ten balsam. Pojemność jest ogromna, cena przyjazna. Produkt ma gęstą ale nie lepką konsystencje, jest zupełnie bezzapachowy i nie bieli ust.
Przyjemnie nawilża, jest raczej z tych produktów które " siedzą " na ustach i się nie wchłaniają ale mi to nie przeszkadza. Nałożony na noc trzyma się do rana. Doskonale sprawdza się na mróz, na popękane usta.
Osobiście chyba wolałabym jakiś ładny zapach, ale wiem że dla niektórych brak zapachu to atut.

Nie spełnia oczekiwań

Podstawowym zadaniem masła do ust jest oczywiście nawilżanie - ten produkt robi to w tak minimalnym stopniu, że aż szkoda na niego czasu. Żeby usta nie były spierzchnięte trzeba by go dokładać grubą warstwą co pół godziny. Poza tym pozostawia na ustach nieestetyczny białawy osad.
Jedynym plusem produktu jest dobry skład, ale co z tego, jeśli zupełnie się nie sprawdza.

Może być

Nie jestem zadowolona z tego balsamu. Na początku miałam wręcz wrażenie, że nie robi zupełnie nic, a nawet wysusza. Ale okazało się, że to wysuszenie było spowodowane czym innym. Tak więc nawilża i odżywia w stopniu minimalnym, nie większym niż przeciętna pomadka ochronna.

Teraz, kiedy jest już cieplej, nawet daje sobie radę, ale nie po to mam balsam do ust w słoiczku, żeby działał jak zwykła pomadka. Ze względu na higienę stosuję takie preparaty wyłącznie w domu, ale skoro już stosuję, to mam spore oczekiwania.

Na pewno ogromną zaletą jest brak jakichkolwiek aromatów, substancji zapachowych, dzięki czemu masło nie zaszkodzi podrażnionym wargom. Sprawdza się pod każdą pomadką. Jeżeli nałoży się większą ilość, może pozostawiać białą warstwę. W sumie jest to w miarę przyzwoity balsamik, ale nie kupię go ponownie.