NeoNail, Water Sticker (Naklejki wodne na paznokcie)

NeoNail, Water Sticker (Naklejki wodne na paznokcie)

Pojemność 1 szt
Pojemność 1 szt

Naklejki Water Stickers są idealne do szybkiego i oryginalnego zdobienia paznokci naturalnych, hybrydowych czy żelowych.
Naklejki na paznokcie ozdobią Twój manicure w kilka sekund.
Wystarczy zanurzyć w wodzie i nałożyć na paznokcie.
Łatwe w użyciu, elastyczne i bardzo cienkie.

Dostępne w wersji Water Sticker oraz Mini Water Sticker.

Piękne Naklejki zimowe

Te naklejki są śliczne, dodają mega uroku zimowej stylizacji, są trwałe, łatwo się je aplikuje a pod wpływem topu idealnie błyszczą, są bardzo ale to bardzo fajnymi naklejkami, wypróbuj i ty ich razem z nami, super kobietami :)

Fajne nawet dla początkujących

Naklejki są porządne i łatwe w użyciu. Nawet dla początkujących, czyli dla mnie, nie sprawiają problemu w aplikacji. Wszystko ładnie się przykleja i długo utrzymuje. Wytrzymują tyle ile lakier, nie zdzierają się tak jak czasem zdarzało mi się z naklejkami innych marek.

Super dla począkujących

Naklejki wodne to super sprawa dla osób początkujących nieumiejących rysować wzorków. Precyzyjnie nałożone super prezentuje się na paznokciach. Jest to bardzo szybkie zdobienie. Warto pamiętać aby po nałożeniu naklejki dobrze osuszyć paznokieć , żeby top dobrze się trzymał

Super szybki sposób na stylizację

Naklejki Neonail to super sposób żeby zrobić świetną stylizację. Są cieniutkie i bardzo łatwe w aplikacji, mają dużo nowych ciekawych wzorów. Po nałożeniu topu nie są wyczuwalne na paznokciach, a wyglądają stylowo. Ostatnio pojawiły się zupełnie nowe wzory grafiki są świetnie dopracowane, z dbałością o szczegóły, wzory niespotykane i oryginalne, wyglądają na paznokciu jak ręcznie malowane. To świetny sposób na zdobienie jeśli nie mamy dużych umiejętności albo chcemy je zrobić szybko.

Trwałe

Naklejek używam do tworzeniu wzorów na paznokciach hybrydowych.

Naklejki bardzo łatwo, szybko i wygodnie aplikuje się na paznokcie.
Po nałożeniu i zabezpieczeniu ich utwardzaczem bardzo ładnie się prezentują.

Nie bąblują.
Długo wytrzymują.

Piękne ozdoby na paznokcie, jeśli nie chcemy na nich nudy

Piękne ozdoby na paznokcie, jeśli nie chcemy na nich nudy. Ja uwielbiam te naklejki, zwłaszcza na ciemne kolory paznokci, bardzo ładnie się prezentują. Naklejki są bardzo porządne, dobrze się trzymają, wystarczy zabezpieczyć je warstwą lakieru. Ale nie ma żadnych problemów, jeśli decydujemy się na to, żeby je ściągnąć, wtedy bez problemu w kilka minut można się z tym uporać. Po naklejeniu nie wybrzuszają się, nie odchodzą - bardzo fajna ozdoba za kilka złotych.

Piękne naklejki, akurat na zbliżające się święta kupiłam - płatki śniegu :D

Piękne naklejki, akurat na zbliżające się święta kupiłam - płatki śniegu :D Dobrze wyglądają na ciemnych kolorach paznokci. Porządnie się przyklejają, tak że na co dzień nie ma szans, że odpadną. Ale z kolei łatwo je ściągnąć, kiedy chcemy je wymienić. Ja nosiłam jakieś 1,5 tygodnia i wyglądały super, jak nowo nałożone.

Kupiłam, bo te srebrne, świecące płateczki śniegu przyciągnęły moje oko <3

Kupiłam, bo te srebrne, świecące płateczki śniegu przyciągnęły moje oko <3 Dobrze się trzymają. Bardzo łatwo i szybko się je aplikuje. Uwielbiam ciemne lakiery więc pasują na takim czarnym czy granatowym idealnie, tworzą nową i piękną stylizację :D W dodatku niedługo święta więc można trochę poszaleć z płatkami :D Kosztuje grosze, a sporo tych stickerów mamy do wykorzystania.

Naklejki bardzo łatwo się aplikuje.

Naklejki bardzo łatwo się aplikuje. Klej trzyma dobrze, przy pracach codziennych się nie odklejają i nie odchodzą. Ale nie ma też problemu ze ściągnięciem. Wyglądają naturalnie i dobrze się prezentują na paznokciach. Pasują praktycznie do większości kolorów :D Mnóstwo wzorów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.

Naklejki bardzo łatwe w aplikacji

Naklejki bardzo łatwe w aplikacji, klej trzyma mocno i nie odklejają się od paznokci. Nie zauważyłam też wybrzuszeń pod naklejkami, co czasem się zdarza. Zobaczyłam je na stoisku NeoNail i bardzo mi się spodobały, naturalne, piękne, świecące śnieżynki, które pasują do wielu stylizacji. Na pewno dokupię jeszcze jakieś wzorki.

Urocze najlejki!

Kupiłam te naklejki, żeby trochę odmienić wygląd paznokci, bo od jakiegoś czasu wiało na nich nudą. Te śnieżynki są urocze, od razu kiedy je zobaczyłam wiedziałam, że muszą być moje. Na paznokciach prezentują się super, nie wyglądają sztucznie, a wręcz całkiem naturalnie i ciekawie. Łatwo się je aplikuje, klej trzyma dobrze, nie zrywają się nawet podczas wykonywania prac domowych - jakościowo super!

Całkiem naturalne

Naklejki wyglądają całkiem naturalnie, śnieżynki są proporcjonalne i ładnie prezentują się na paznokciach.
Łatwa aplikacja: wystarczy trochę wody, by je odkleić. Klej jest mocny, naklejki trzymały się na moich paznokciach ponad 2 tygodnie i wyglądały, jakbym dopiero co je przykleiła - zero powietrza pod spodem, obdrapań, czy odchodzenia. Nie ma też problemu z ich zdjęciem.

+ ładnie się prezentują
+ łatwa aplikacja