Philips, VisaPure Mini, Szczoteczka do oczyszczania twarzy

Philips, VisaPure Mini, Szczoteczka do oczyszczania twarzy

Szczoteczka elektryczna do oczyszczania skóry twarzy. 6x lepsze oczyszczanie
Gotowość w 1 minutę
Miniurządzenie do oczyszczania twarzy z technologią obrotową. Niewielkie, łatwe w obsłudze, idealne do codziennej pielęgnacji skóry — niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

szczoteczki do twarzy

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 5

Szczoteczka przyjemna, jednak jest jedno ale...

Nie planowałam zakupu takiej szczoteczki, jednak dostałam dość duże bony zniżkowe do sklepu Philips'a z pracy. W sklepie po zniżce kosztowała 125 zł, więc uznałam, że cena dość atrakcyjna. Był to zakup dość impulsywny, bo wcześniej nie spawdzałam żadnych opinii o niej czy cen wymiennych głowic szczoteczki. I tu właśnie jest "pies pogrzebany". Cena głowicy szczoteczki to koszt 60-100 zł w zależności od rodzaju, za malutki kawałek plastiku z włosiem... Producent zaleca zmianę głowicy co 3 miesiące, więc koszty użytkowania robią się całkiem spore. Według mnie cena głowic jest mocno przesadzona. Sama szczoteczka w sobie jest w porządku, czyści dokładnie i dość delikatnie, skóra jest przyjemna w dotyku po czyszczeniu.

Ciekawostka - napisałam podobną opinię w oficjalnym sklepie Philips sugerując zbyt wygórowane ceny zmiennych głowic. Moja opinia została zbanowana. Przyznam szczerze, że moje zaufanie do firmy spadło i mam mieszane uczucia, czy zdecyduję się jeszcze na zakup jakiegokolwiek produktu tej firmy.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Idealny prezent świąteczny

Posiadam już szczotkę elektryczna do mycia twarzy z Isany, którą mogę serdecznie polecić, ale na święta Bożego Narodzenia dostałam również szczotkę Philips.

Muszę przyznać że z wyglądu bardzo mi się podoba. Jest elegancka, efektowna a zarazem prosta. Jest bardzo ergonomiczna, dobrze leży w dłoni .

Jej używanie to czysta przyjemność. Jest bardzo prosta w obsłudze. Bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek, poprawia krążenie krwi a co za tym idzie zmniejsza widoczność zmarszczek. Skóra po czyszczeniu jest gladziutka, oczyszczoną i jędrna.

Stosuje te szczoteczki naprzemiennie i szczerze mówiąc nie wiem która wolę. I jedna i druga jest bardzo dobra ale ta z Philipsa lepiej lezy w dłoni więc można powiedzieć że wygrywa.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Opinia o szczoteczce elektrycznej do twarzy

Szczoteczkę używam razem z ulubioną pianką do mycia twarzy. Po użyciu skóra jest znacznie lepiej oczyszczona, a także przez delikatny masaż jest lepiej ukrwiona przez co lepiej przyjmuje produkty stosowane w dalszych etapach codziennej pielęgnacji. Dodatkowo zauważyłam delikatne złuszczanie, dzięki czemu nie widać suchych skórek.