Philips, VisaPure Mini, Szczoteczka do oczyszczania twarzy

Philips, VisaPure Mini, Szczoteczka do oczyszczania twarzy

Pojemność 1 szt

Szczoteczka elektryczna do oczyszczania skóry twarzy. 6x lepsze oczyszczanie
Gotowość w 1 minutę
Miniurządzenie do oczyszczania twarzy z technologią obrotową. Niewielkie, łatwe w obsłudze, idealne do codziennej pielęgnacji skóry — niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Idealny prezent świąteczny

Posiadam już szczotkę elektryczna do mycia twarzy z Isany, którą mogę serdecznie polecić, ale na święta Bożego Narodzenia dostałam również szczotkę Philips.

Muszę przyznać że z wyglądu bardzo mi się podoba. Jest elegancka, efektowna a zarazem prosta. Jest bardzo ergonomiczna, dobrze leży w dłoni .

Jej używanie to czysta przyjemność. Jest bardzo prosta w obsłudze. Bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek, poprawia krążenie krwi a co za tym idzie zmniejsza widoczność zmarszczek. Skóra po czyszczeniu jest gladziutka, oczyszczoną i jędrna.

Stosuje te szczoteczki naprzemiennie i szczerze mówiąc nie wiem która wolę. I jedna i druga jest bardzo dobra ale ta z Philipsa lepiej lezy w dłoni więc można powiedzieć że wygrywa.

Opinia o szczoteczce elektrycznej do twarzy

Szczoteczkę używam razem z ulubioną pianką do mycia twarzy. Po użyciu skóra jest znacznie lepiej oczyszczona, a także przez delikatny masaż jest lepiej ukrwiona przez co lepiej przyjmuje produkty stosowane w dalszych etapach codziennej pielęgnacji. Dodatkowo zauważyłam delikatne złuszczanie, dzięki czemu nie widać suchych skórek.