Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Vichy, Oligo 25, Krem do cery normalnej i mieszanej

Cena PLN 70.00

Krem nawilżający do skóry pozbawionej blasku, opracowany w oparciu o innowacyjną technologię, by przywrócić skórze świeżość, promienny wygląd i naturalny blask. Stymuluje mikrokrążenie skórne poprzez połączenie dwóch aktywnych składników: manganu, który zapobiega obkurczaniu się naczyń krwionośnych, usprawniając mikrokrążenie i polyfructolu (miodu), który pobudza naturalne złuszczanie martwych komórek naskórka, ujednolicając koloryt oraz polepszając fakturę i wygląd skóry.

Krem należy stosować rano i/ lub wieczorem na oczyszczoną i osuszoną skórę.

Producent obiecuje:

- po 14 dniach - 47% więcej blasku i 63% więcej świeżości cery,

- po 28 dniach - 72% więcej blasku i 65% więcej świeżości cery.

raczej dobry

W zasadzie krem jest w porządku.Szybko się wchłania,mam wrażenie jakby napinał nieco skórę,nawilża...no właśnie mógłby jeszcze nieco lepiej nawilżać.Buzia po nim miła w dotyku,gładziutka.Jakiś super rezultatów i odżywienia szczególnego cery nie zauważyłam do tej pory.Ale może wszystko jeszcze przede mną :-)Zapach sympatyczny,konsystencja przyjemna.Podsumowując dobry krem,ale nie genialny.

Używam tego produktu od:jakis miesiac

bdb!!!

Rozczarowana kremem oligo do cery suchej nie siegalam juz pozniej po te produkty i popelnilam blad-otoz ten kremik jest rewelacyjny-swietnie sie wchlania,super nawilza ,nie pozostawia swiecacego na kilometr filmu na twarzy,doskonaly pod makijaz-tylko gdzie filtry UV?I tak stosuje bloker vichy-wiec nie odejmuje gwiazdki-polecam!!!

Używam tego produktu od:miesiaca

polecam

Gdy kupilam go pierwszy raz bylam kilka lat mlodsza, a jako ze mam cere mieszana i z tej racji klopotliwa nie sprawdzil sie. Moja skora wytwarzala za duzo sebum co w polaczeniu z efektem lasku jaki daje ten krem wygladalo potwornie i zle sie czulam. Teraz jestem o ladne kilka lat starsza i moja cera znacznie sie zmienila. Nie mam juz problemow z tradzikiem jak kiedys, i moge smialo go polecic kazdej dojrzalej kobiece z cera normalna i mieszana. Doskonale sie wchlania, nie podraznie skory i bardzo przyjemnie ja nawilza. Ma przyjemna kremowa konsystencje i zapach. Dziala kojaco, co jest wazne dla mnie, poniewaz mam sklonnosci po podraznien i miejscowych alergii na skorze. Skora jest gladka i czuje sie swiezo, nie blyszczy sie; ma tylko zdrowszy wyglad. I co najwazniejsze jest doskonala baza pod podklad (tu rowniez polecam Vichy).

Używam tego produktu od:pol roku

jest ok

Fajny krem, aczkolwiek chyba nie dla mojej skóry. Przede wszystkim ma fajną konsystencję kremu-żelu i dobrz eisę wchłania, jest wydajny. Dobrze nawilża skóre i przynajmniej u mnie nie spowodował podrażnień i nie zapychał. Co do blasku, to moja skóra jakby trochę odżyła... ale czegoś mi w tym kremie brakuje niestety...

Używam tego produktu od:miesiąca

kolejne nie dla vichy

Znów, tak jak w przypadku Normaderm, kosmetyk okazał się stanowczo przereklamowany.
Skusiły mnie obietnice pełnej blasku, zdrowo wyglądającej cery oraz kolory i opakowania kosmetyków z tej serii.
Krem rzeczywiście rozświetla...niestety nie w ten sposób jaki bym chciała. Niemiłosiernie się po nim świece, mam lepka skórę, wyglądam jakbym właśnie wróciła z aerobiku.
Plusem jest bardzo dobre wydajność, a to dzięki temu, że krem ma niezły "poślizg". Myślę, że substancja odpowidająca za ten poślizg jest również odpowiedzialna za świecenie.
Myślę, że krem mógłby się sprawdzić prze cerze młodej i normalnej, ani nie przesuszonej ani nie przetłuszczającej się i bez żadnych problemów. Z całą pewnością nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/6

Dla mnie doskonaly!!

Probowalam juz wiele kremow, ale zawsze wracam do Oligo 25. Jest stworzony dla mnie. Swiezy zapach, delikantna konsystencja. Skora jest promienna, delikatna, swieza, radosna. Nie przetluszcza sie. Krem idealnie nadaje sie jako baza pod fluid czy puder. Ale ogolnie efekt jest taki, ze nie potrzebuje juz make-up. W polaczeniu z pianka do mycia z tej samej serii daje olsniewajcy efekt.
Jedyny jego minus, to dosc mala wydajnosc, ale nie jest az tak zle.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ladnie pachnacy, delikatny, nawilzajacy zel. Nie podrania skory, nie pozostawia tlustej powloczki (poniewaz tlusty oczywiscie nie jest:) ), nie zapycha porow, dobry pod makijaz. Przyjemnie orzezwia i koi skore, przez co wyglada ona na bardziej wypoczeta.
Niestety nie posiada zadnych filtrow UV:( Szkoda, bo zglosilabym ten zel jako KWC.
Używam tego produktu od:0,5 roku

buu

Najpierw zostałam posiadaczką minaturki 15 ml w małym fikuśnym słoiczku. Stosowałam sumiennie codziennie, ochom i achom końca nie było, i kolor i konsystencja i efekty rozświetlenia były, i nawilżył i wogóle i w szczególe. Potem zainwestowałam i w aptece kupiłam duży słoiczek. I co?? stało się coś czego nie spodziewałabym się NIGDY. Krem moją mieszaną cerę z tendencją do przetłuszczania doprowadził do przesuszenia!! Na kościach policzkowych (moich najbardziej "normalnych" miejscach na twarzy) skóra zaczęła się ściągać, piec, a nawet łuszczyć. Ratowałam się maseczkami silnie nawilżającymi.
Pozatym jednak w moim przypadku spełnia obietnicę, zanim przesuszenie skóry dało się we znaki, buzia była rozświetlona i jakby wypoczęta. (stosowałam krem tyko na noc, bo nie matowił cery a w przypadku tłustej jest to warunek konieczny). Następnym razem kupię wersję dla cery suchej.

Używam tego produktu od:stosowałam pół roku codziennie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże i 1 miniaturka

Z obietnic producenta klapa

Zużyłam cały słoiczek efekty:
- skóra nawilżona
- rozświetlenia brak
- po czasie zaczął zatykać pory w dodatku świeciłam się jak latarnia

Za taką cenę nie polecam ogólnie vichy zrobił na mnie złe wrażenie po kremie rozjasniającym pod oczy efekt uczulenie, spuchnięte oczy i kupa kasy w błoto.

Używam tego produktu od:przez 1,5 miesiąca

rozświetlenie, akurat

I co ten znowu robi w tej kategorii?
Deczko mniej mi się podobał od brata bliźniaka dla cery suchej, bo miał niemiłą, mazistą lejącą się konsystencję i nie da się ukryć, słabiej nawilżał. Stosowałam go w lecie, więc zadanie trudne nie było. Jak za taką cenę to przeciętny kremik. Całe to gadanie o rozświetleniu, ożywieniu, takie tam bajanie można włożyć między bajki. Łatwo się szasta obietnicami, których spełnienia sprawdzić nie ma szans, bo cóż to oznacz, że np. skóra jest o 40% bardziej rozświetlona?

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:dużo próbek - ekwiwalent ok. połowy słoiczka

dobry na lato

kremik ma żelowo-kremową konsystencję, doskonale sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, nawilża skórę i odświeża ją. Kremik choć w moim przypadku może za lekki to dobry na lato. po kilku godzinach czułam ściąganie skóry i musiałam ponowic jego aplikację. :-(
Zdecydowanie bardziej odpowiada mi en sam krem w wersji do suchej skóry. :-)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

nie dla mnie

zanim kupiłam poprosiłam w aptece o kilka próbek.Nie jestem alergikiem, ale wolałam sprawdzić czy warto w ten krem zainwestować. niestety okazało się,że nie warto. krem:
- ładnie pachnie,
-dobrze się rozprowadza
- pozamykał mi pory
ALE PO TYGODNIU UŻYWANIA DOSTAŁAM TAKIEGO UCZULENIA, że jedyny krem jaki mogłam stosować to nivea soft i oczywiście do picia wapno w dużych ilościach. A podobno to kremy dla alergików!!!!
Zdecydowanie krem nie dla mnie

Używam tego produktu od: tydzień używałam :)
Ilość zużytych opakowań:2 mini produkty - 10 ml