Ziaja, Masło Pomarańczowe Energia Pomarańczy, Masło do ciała

Ziaja, Masło Pomarańczowe Energia Pomarańczy, Masło do ciała

Masło do ciała Energia Pomarańczy:
- uzupełnia niedobory lipidów
- regeneruje naturalną barierę ochronną
- wyraźnie poprawia elastyczność i miękkość naskórka
- pozostawia skórę delikatną i aksamitną w dotyku
- ma orzeźwiający pomarańczowy zapach.
Zawiera masło pomarańczowe, kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6, olej oliwkowy i witaminę E.

Masło

Dość wydajne, dobrze nawilżające masło do ciała. Przyjemna gęsta, ale nie toporna konsystencja. Dobrze i szybko się wchłania. Orzeźwiające uczucie po jego nałożeniu. Delikatny zapach cytrusów, trochę chemiczny. Nie przepadam za kosmetykami o owocowych zapachach, więc cieszę się, że nie utrzymuje się on długo. Bardzo wygodne, poręczne opakowanie - można zużyć produkt do końca. Uwielbiam design Ziai

Baaardzo przyjemne masełko

Zacznijmy od ceny, która jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do cen innych masełek o podobnej jakości.
Plastikowe opakowanie ma formę zakręcanego słoiczka. Jest bardzo wygodne w użyciu, kosmetyk można wykorzystać do samego końca (nie zmarnuje się nawet odrobinka).
Zapach masła jest bardzo przyjemny, cytrusowy, ale nie utrzymuje się na ciele długo. I wydaje mi się, że to nie jest minusem, bo gdyby zapach był intensywny i długo pozostawał na ciele, to po pewnym czasie byłoby to męczące i zapach szybko by się znudził.
Masło ma bogatą konsystencję, jest dosyć gęste, ale bardzo dobrze rozprowadza się po ciele. I trzeba przyznać, że jak na masło szybko się wchłania. Nie pozostawia na ciele tłustej warstwy. Skóra po jego użyciu jest aksamitnie gładka i miękka. Masło bardzo dobrze i na długo nawilża. Pod koniec dnia nadal czuję, że masło 'działa'. Nie jest to jeden z tych kosmetyków, których po chwili nie czuć na skórze.

Ulubione masło do ciała

Zdecydowaną zaletą masła do ciała Ziaja z tej serii jest jego niska cena i piękny, pomarańczowy zapach. Uwielbiam cytrusy i kiedy tylko zobaczę kosmetyk o zapachu pomarańczy, cytryny lub grejpfruta, to rachunek prawdopodobieństwa, że go kupię wynosi 99% - prędzej czy później... :). W przypadku tego masła długo odkładałam jego zakup. W końcu jednak nadszedł ten dzień :). Do tej pory zużyłam już kilka opakowań.

Masło o gęstej, bogatej konsystencji zostało ukryte w pomarańczowym opakowaniu typu słoiczek, z zakrętką. Dzięki temu jego aplikacja jest bardzo prosta i wygodna. Kosmetyk wspaniale rozprowadza się na skórze i o dziwo, dość szybko wchłania, nie pozostawiając lepkiego, nieprzyjemnego filmu. Po jego zastosowaniu skóra bardzo przyjemnie pachnie (choć jedynie przez chwilę), jest miękka i aksamitna w dotyku. Efekt długo się utrzymał, gdyż zwykle aplikuję go wieczorem, a rano nadal skóra jest miła w dotyku - super jak na produkt za kilka złotych, prawda? :)

Kosmetyk nie podrażnił mojej wrażliwej skóry, nie spowodował jej zaczerwienienia. Myślę, że to za sprawą dość przyzwoitego składu. Jeżeli mowa o wydajności, to jest naprawdę dobrze - z uwagi na gęstą konsystencję, już niewielka ilość wystarczy do wysmarowania nim całego ciała. Zdecydowanie polecam :).

Wszystko ok, oprócz zapachu

Masło znajduje się w plastikowym słoiczku z nakrętką, z którego bezproblemowo można wydobyć potrzebną ilość. Jest gęste, o miękkiej konsystencji, która przyjemnie rozprowadza się na skórze. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy na skórze. Bardzo dobrze nawilża, pozostawia skórę miękka, gładką i bardzo przyziemną w dotyku. Efekt nawilżenia utrzymuje się bardzo długo. Jedyny minus to dla mnie zapach, który przypomina mi jakąś sztuczną, chemiczna pomarańczę. Na szczęście nie jest zbyt trwały i dość szybko wietrzeje ze skóry. Masełko jest wydajne i niedrogie.

Pół na pół

Masło kupiłam po zachwycie nad mydłem pod prysznic również tej serii pomarańczowej. O ile byłam zachwycona mydłem tak masło troszkę mnie rozczarowało. Nieziemsko pachnie, kolor troszkę mniej intensywny od mydła. Dość szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, ale nie czuję jakiegoś mega nawilżenia po nim. Fajny produkt do przetestowania i do niewymagającej skóry.

Ahh ten zapach

Plusy:
:) cudowny, uzależniający zapach pomarańczy, słodkiej i kuszącej
:) dobra konsystencja, produkt dobrze wchłania sie pozostawia lekki filtr
:) dobrze nawilza i odżywia skore
:) bardzo wydajny, niewielka ilosc wystarczy aby pokryć nim całe ciało
:) wygodne i estetyczne opakowanie pozwalające wydobyć produkt do końca
:) przystępna cena a na promocji bardzo niska
:) dostępny w wielu drogeriach
:) nie ma chemii w składzie za co duży plus
:) nie podrażnia nawet wrażliwej skory

Minusy:
:( nie zauważyłam żadnych minusów a to największy plus:)

Podsumowując bardzo przyjemny produkt o cudownym zapachu, bedziesz go chciała używać i używać. Dobrze odżywia skore i pozostawia ją super miękką.

Owocowe masełko

Pogoda nas nie rozpieszcza i sezon grzewczy w pełni dlatego maseł do ciała używam często. Lubię zapach pomarańczy i kojarzy mi się ze Świętami Bożego Narodzenia. Masełko zamówiłam w internetowej aptece: polski producent, niska cena oraz zawartość masła pomarańczowego otrzymywanego ze skórki pomarańczy i masła shea w składzie.
Plusy:
- solidne plastikowe opakowanie, dodatkowo zabezpieczone sreberkiem,
- lekka i kremowa konsystencja,
- dobrze się rozprowadza i dość szybko się wchłania,
- nie pozostawia tłustej warstwy,
- dobrze nawilża,
- pozostawia skórę gładką i miłą w dotyku,
- ładny zapach soczystej pomarańczy, ach utrzymuje się jeszcze jakiś czas po nałożeniu,
- wydajne, niewielka ilość wystarczy by nakremować ciało.
Masło sprawdziło się bardzo dobrze, skuszę się na inne wersje oliwkową i kakaową.

Dobre masełko

Masło pachnie ładnie,delikatną pomarańczą. Szybko się wchłania i daje efekt nawilżenia. Wygodna aplikacja ze słoiczka.Nie wydajny,szybko ubywa.Nie wiem czy kupie ponownie dlatego że lubię testować inne masła i balsamy. Cena jest troszkę zawyżona ,ja kupiłam za 17 zł w drogerii ale i tak jest wart tej ceny. Polecam przetestować.

Używam tego produktu od: od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego opakowania

Nie kupię ponownie

Jestem posiadaczką suchej skóry ciała.

Plusy:
* cena
* piękny zapach
* kolor
* dobrze się wchłania, z czym zazwyczaj nie mam problemu

Minusy:
* niewystarczająco nawilża

Tego produktu nie kupię ponownie. Mam nadzieję, że inne masełka Ziaji lepiej się spiszą.

Używam tego produktu od: ok. dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Przeciętny

Kupiłam, licząc na porządny zapach i się zawiodłam. Pachnie ładnie, ale bardziej z stylu syropu niż pomarańczy. Na skórze zapach robi się chemiczny. Nawilża w miarę dobrze, acz bez rewelacji, szybko się wchłania i nie brudzi ubrań. Skóra po delipacji szczypie posmarowana tym balsamem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakwanie

przyjemnie jest

Pamiętam, że jak pierwszy raz powąchalam to przypomnialo mi się dzieciństwo:)
Mile wspominam użytkowanie, przyjemny zapach, gesta konsystencja ale na ciele nie dawalo się aż tak tego odczuć. Cena przyzwoita, duże i ładne opakowanie. Można je polecić.

Używam tego produktu od: wykorzystałam już
Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

Ok

- pachnie jak pomarańcze z masłem, przyjemny, delikatny

- gęsty krem, delikatny kolor pomarańczowy ale nie brudzi ubrań

- opakowanie jest świetne, wygodne, b.ładnie wygląda

- nawilża ok, nie zostawia tłustej warstewki, bardzo przyjemny ale dla mnie trochę za mało natłuszcza/nawilża

Używam tego produktu od: starczył mi na 3 tygodnie