Balea, You Make Me Heart Smile Berries Cremedusche (Żel pod prysznic o zapachu malin i granatu)

Rozpocznij dzień z kremowym prysznicem Balea Berries i ciesz się chwilą dla siebie. Kremowy prysznic Berries zapewnia wyjątkowe chwile dobrego samopoczucia o słodkim, owocowym zapachu. Ponadto formuła nawilżająca zapobiega wysuszeniu skóry. Formuła bez mikroplastików i rozpuszczalnych w wodzie syntetycznych polimerów.

w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna
oczyszczające, nawilżające
zapachowa
w butelce

Rewelacja

Zapach żelu dość słodki ale mi to absolutnie nie przeszkadza. Żel dobrze oczyszcza skórę, nawilżając ją przy tym. Sprawia, że skóra jest przyjemna w dotyku. Opakowanie wygląda bardzo urocze. Wygodne w użyciu oraz wydajne.

słodko, kwaśna malinka

Do zakupu tego żelu skusiło mnie słodkie, różowe opakowanie w kolorowe serduszka. Przyznam, że jego zawartość mnie nie zawiodła.
Żel kosztował zaledwie 55 centów i jest to edycja limitowana.

Żel jest średnio gęsty, taki typowo dla żeli z Balea. Pieni się naprawdę dobrze. używany z gąbką. Dla mnie to o poziom wyżej niż rossmanowskie Isany. Jetst naprawdę wydajny. Używałam go coś około miesiąca, dla mnie to naprawdę dobry wynik.

Żel ma bardzo ładny zapach, który nie jest super intensywny, ale wyczuwalny. Czuć słodką ale zarazam kwaśną malinkę oraz słodycz granata. Nie jest to zapach mega słodki, tylko dosyć orzeźwiający. Myślę, że taki letni.
Zapach nie utrzymuje się na skórze.

Żel naprawdę dobrze myje skórę i daje poczucie świeżości i czystości. Nie ściąga i nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża.

Za tą cenę jest to naprawdę super produkt i nic więcej bym od niego nie oczekiwała. Może nie kupiłabym go znowu, bo lubię proóbować nowych żeli i rzadko kiedy jakiś kupuję drugi raz, ale uważam, że jest warty uwagi.