Nowa Kosmetyka, Wielorazowe płatki kosmetyczne z bawełny

Nowa Kosmetyka, Wielorazowe płatki kosmetyczne z bawełny

Cena PLN 30.00

Kupno zmywarki, zmiana faceta, złoto zamiast srebra - każdy ma na koncie inną małą rewolucję. Nasza ulubioną zmianą jest przejście na wielorazowe produkty. I tu właśnie wkraczają nasze płatki z organicznej bawełny - dowód na to, że wielorazowo oznacza zarazem skutecznie, pięknie i praktycznie.

Używając wielorazowych płatków robisz dobrze środowisku i sobie też. Organiczna bawełna to bardzo delikatny i wdzięczny materiał. Jeśli lekko zwilżysz płatek płynem micelarnym, bez trudu zmyjesz nim makijaż, także z delikatnej okolicy oczu. Potraktowany odrobinę mocniej, może zastąpić Ci delikatny peeling do twarzy. Wystarczy woda, Twój ulubiony żel i mydło, a cera będzie promienna, oczyszczona i świeża. Możesz także oczyszczać nim twarz metodą OCM albo pomagać sobie z zmyciu gęstej maseczki. A że dobrze mieć też płatek na zmianę, w opakowaniu znajdziesz dwie sztuki.

Płatki zostały ręcznie wydziergane przez rodzimą niesamowicie uzdolnioną Rękodzielniczkę Agę (przez wielkie ,,R" i równie wielkie ,,A" ;). Dzięki jej zwinnym palcom są nie tylko przepiękne, ale także bardzo mocne i trwałe. Nie rozciągają ani nie deformują się podczas wielokrotnego prania, nie straszny im wrzątek ani Twoje ulubione myjadła.

Skoro już mowa o wielorazowych akcesoriach, nie sposób uniknąć kwestii higieny. Jej utrzymanie nie jest trudne, ale warto pamiętać o kilku zasadach.

-przed pierwszym użyciem wypierz płatek ręcznie lub w pralce

-po każdym użyciu umyj płatek mydłem, wypłucz wodą i zostaw w miejscu, w którym może swobodnie wyschnąć

-raz na tydzień, zalej płatek wrzątkiem i pozostaw w nim na około kwadrans

Wykonanie

Kupiony w: U konsultantki

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo polecam

Te płatki są fantastyczne, polecam je do oczyszczania cery skłonnej do powstawania wyprysków, wągrów i zaskórników. W opakowaniu są dwie sztuki. Używam ich na mokro z mleczkami oczyszczającymi i żelami do mycia twarzy oraz do usuwania maseczek. Są bardzo delikatne dla skóry, milutkie i mięciutkie w dotyku, nawet po wielu praniach, bo używam ich już od ok. dwóch lat, a jednocześnie mają ażurowy splot, dzięki któremu czuć fajne masowanie twarzy. Doskonale oczyszczają pory skóry i usuwają martwy naskórek, bez podrażniania, drapania. Jak dla mnie są rewelacyjne i myjki typu Glov, które mi osobiście drażnią skórę, gdyż są po prostu szorstkie, "nie dorastają do obrąbków" tym płatkom szydełkowym. Są również wygodne, dość duże, dobrze leżą w dłoni, fajnie się nimi pracuje, po wielu praniach zachowują swój kształt i nie prują się. Łatwe do umycia nawet w dłoniach mydłem. Ponadto są wykonane ręcznie i mam wrażenie, że ktoś kto je projektował, doskonale zna wymagania cery problematycznej. Są idealne, uwielbiam ich używać i jeśli ktoś nie lubi tego typu gadżetów, to z tymi płatkami się polubi, ja już nie wyobrażam sobie pielęgnacji bez nich, z tańszych zamienników fajne są płatki silikonowe czy gąbeczki celulozowe, ale to również trochę inna liga, nie są tak milutkie i mięciutkie. Naprawdę warto zainwestować w te dziergane płatki, a jeśli chodzi o markę, to póki co nie mam zdania, ale mam w zapasie ich maskę do włosów z miodem i już nie mogę się doczekać testów.