Dr Breta, Balsam AnTifatig na zmęczone nogi

Dr Breta, Balsam AnTifatig na zmęczone nogi

Do pielęgnacji zmęczonych nóg ze skłonnością do opuchlizny i obrzęków. Zawiera specjalną mieszankę olejków eterycznych między innymi cytrynowego i geraniowego. Przynosi ulgę obolałym stopom i zmęczonym mięśniom nóg.Skutecznie zmniejsza obrzęki. Zawiera mentol dzięki czemu przyjemnie odświeża i ochładza skórę. Dzięki stosowaniu specjalnego kompleksu utrzymującego wilgotność i odpowiednią osłonę lipidową doskonale nawilża i natłuszcza skórę. Specjalistyczne badania laboratoryjne wykazały również, że bardzo korzystne dla skóry jest połączone stosowanie żelu AnTiveron i balsamu AnTifatig. Stosowanie łączne żelu i balsamu daje komfort w postaci uczucia właściwego nawilżenia i wyraźnego wygładzenia naskórka. Stosowane dwa razy dziennie utrzymują skórę w bardzo dobrej kondycji.

Świetny produkt

W swojej pracy dużo czasu spędzam w ruchu, toteż po całym dniu moje nogi są bardzo zmęczone, obolałe i opuchnięte. Od jakiegoś czasu stosuję ten balsam (najpierw wcieram też żel AnTiveron) i moje nogi są mi za to wdzięczne. Oznaki opuchlizny znikają, nogi są wyraźnie odprężone, pięknie i świeżo pachną :).
Z całą odpowiedzialnością polecam ten produkt. Ja kupuję go w sklepie internetowym Dr Beta wraz z różnymi olejkami aromaterapeutycznymi, których używam przy różnych dolegliwościach.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 (110 ml)

polecam

Naprawdę działa, po całodziennym staniu przynosi ulgę nogom. Pachnie olejkami eterycznymi, delikatnie chłodzi. Wypróbowałam kilka podobnych preparatów i ten jest jednym z najlepszych. Cena ok, niestety trudno dostępny, ja kupowałam na internetowej stronie polleny aromy.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 małe