Everyday Minerals, Baby Flat Top (Uniwersalny pędzel do makijażu)

Everyday Minerals, Baby Flat Top (Uniwersalny pędzel do makijażu)

Niezwykle miękki, zbity pędzel firmy Everyday Minerals. Pędzel jest uniwersalny, doskonały do nakładania zarówno podkładu mineralnego, pudru, primera czy bronzera.
Włosie syntetyczne, rączka wykonana z bambusa, produkt w 100% wegański.

bardzo fajny

bardzo fajny mini flatek, w sam raz do nakladania korektora na wieksze powierzchnie. Ja go uzywam do nakladania korektora na nos i jego okolice, a takze brode, czyli tak gdzie sie cera lubi zarozowic. Do tego sie idealnie nadaje. przy mniejszym pedzlu takim typowym do korketora , trwalo to wieki, a przy tych rach ciach i zielony czy zolty korektor jest dobrze wtarty, roztarty i koloryt cery jest wyrownany. Na to nakladam podklad i mam idealna cere ;o)

Zaznaczylam ze kupie ponownie, ale kiedy?

edit: Jako ze nabylam mini zestaw pedzelkow od Andrea Biedermann i tam mam pedzelek ktory wielkoscia jest jak ten ale ma dluzsza raczke, to ten wyporbowalam do rozu mineralnego i umiem sie nim posluzyc :-)

Używam tego produktu od: troche juz jest
Ilość zużytych opakowań: ciegle ten sam egzemplarz

nieporeczny

Nie sadzilam ze bedzie az tak maly! :D
Jest to mini flat top i naprawde nie mam pojecia do czego moglabym go uzyc... Raczke ma wielkosci naparstka wiec niefajnie sie go trzyma, do nakladania rozu, brazera jest po prostu za maly, co dopiero mowic o nakladaniu podkladu, to trwaloby wieki !
Podsumowujac:
dla pracowitych chcacych potrenowac reke :/

Używam tego produktu od: pare razy
Ilość zużytych opakowań: ciagle jeden egzemplarz