KWC LogobyWIZAŻ logo
Pianki do golenia dla kobiet

Eveline Cosmetics Snail Epil, Nawilżająca kremowa pianka do golenia ze śluzem ślimaka

3,4 na 55 opinii

Opinie użytkowników

Średnia ocena:
3,4 na 5
Kupi ponownie: % osób
    MalaGosia88
    19 czerwca 2020 o 15:20
    4 / 5
    Poślizg latem? To możliwe!
    Uważajcie kierowcy damskich maszynek do golenia! Wiem, że lato nadchodzi wielkimi krokami przed nami wakacje, wyjazdy, opalanie i uruchamiamy zdecydowanie częściej nasze maszyny. Ale apeluję o zachowanie jak największej ostrożności! Żadna z nas nie chce ucierpieć podczas stracenia kontroli na zakręcie lub na wybojach przy kolanie za to każda z nas chce zakończyć ten zabieg z gładkimi i nawilżonymi nogami jak z Photoshopa. Firmy kosmetyczne zasypują nas produktami mającymi wspomagać te regularne przejażdżki maszynką po naszym ciele. Zwykle wybierając kosmetyki do pielęgnacji ciała typu balsamy, żele po prysznic, peelingi szukam wersji odżywczych i mocno regenerujących. Posiadam delikatną, suchą skórę reagującą egzemą na przesuszenie i zależy mi na utrzymaniu wysokiego nawilżenia. W okresie korzystania z pianki była ona ukojona i nawilżona w zadowalającym mnie stopniu.
    Zalety:
    • +Pianka zdecydowanie ułatwia golenie nawet to precyzyjne. Maszynka prześlizguje się po skórze wykonując dzikie manewry i zakrętasy nie powodując żadnych uszkodzeń skóry. Byłam pewna, że przy takiej szalonej przejażdżce zacięłam się conajmniej 3 razy w okolicach kolan i kostki, ale po zmyciu pianki ze zdumieniem odkryłam, że nie ma śladu krwi ani zaczerwienienia!
    • Działa od razu. Nakładasz i golisz. Producent wspomina, że produkt działa zmiękczająco na włoski, a moim zdaniem to kwestia super poślizgu i gęstej warstwy ochronnej. Pianki używałam jedynie na mokro jakoś nie miałam odwagi na sucho przy swojej wrażliwej skórze. Po spłukaniu skóra jest gładka, nie może jakoś super nawilżona, ale napewno też nie ściągnięta, czuję się komfortowo.
    • Co jeszcze zauważyłam: a właściwie nie zauważyłam! szybkiej widoczności odrastających włosków. Być może ta wysoka precyzja docięcia włosków sprawiła, że wydłużyłam odstępy między goleniami bo nogi dłużej wyglądały gładko.
    • +Pianka ma piękny perłowy kolor. Jest urocza! Posiada gęstą konsystencję, która łatwo rozprowadza się na skórze i nie spływa podczas prysznica.
    • +Zapach mydlano-pudrowy, delikatnie wyczuwalny, nie drażniący.
    • +Dizajn produktów Eveline umie oczarować. Piękne złoto, pochylona subtelna czcionka, gładkie nogi będące obietnicą efektów. Do tego na odwrocie mnóstwo informacji o produkcie, składnikach.
    • +Wydajność mnie zadowala, śliska formuła sprawia, że pianka starcza na długo. Dodatkowo wysoka efektywność golenia i wydłużenie czasu między zabiegami sprawia, że starcza na jeszcze dłużej.
    • +Cena atrakcyjna, do złapania w promocji za mniej niż 10 złotych.
    • -/+Kluczowym składnikiem pianki ma być filtrowany śluz ślimaka przy czym na odwrocie wyczytać można, że treść stanowi olejek kokosowy i aloes. Czyli baza większości kosmetyków drogeryjnych. Chwali się dodatek olejku z nasion bawełny.
    Wady:
    • -Koszmarnie podrażnił mnie w strefie bikini. Moja skóra w tym obszarze jest wybitnie wrażliwa i zdecydowanie łatwiej o podrażnienia, ale... no aż tak?! Nic nie zmieniłam w pielęgnacji a doczekałam się swędzących, czerwonych miejscami ropnych krostek. Podczas golenia i noc po było okej, ale następnego dnia zaczęło się piekło... brrr.
    • Z tego względu ujmuję gwiazdkę. Pianka jest świetnym kosmetykiem, ale chyba wypróbuję inną wersję dla jeszcze większych wrażliwców.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

17 osób uznało tą opinię za pomocną
    PAUNI
    18 lipca 2021 o 20:47
    4 / 5
    Pięknie pachnie ale lubię ją tylko na sucho
    Pianka znajduje się w dużej, wyciskanej tubie w kolorach złota i bieli. Konsystencja jest bardzo kremowa i nie przypomina jednak pianki. Ma perłowy kolor bieli wpadającej w złoto. Zapach jest obłędny! Słodki, subtelny, z nutą kokosową. Można piankę aplikować na sucho i mokro. Jak używałam ją pod prysznicem, na mokro, kosmetyk ten się nie pienił. Maszynka łatwo sunie po rozprowadzonej piance na ciele. Golenie jest bardzo przyjemne ale w moim przypadku nie do końca skuteczne. Niestety nie udało mi się ogolić skóry idealnie gładko. Musiałam ją tradycyjnie namydlić i wówczas dokończyć depilację do skutku. Wydaje mi się również, że skóra wcale nie była nawilżona po piance, wręcz towarzyszyło mi uczucie ściągnięcia. Zastanawiałam się jak mogłabym wykorzystać ten kosmetyk. Chyba będę go łączyła z mydłem, byle tylko zużyć kosmetyk bez zmarnowania go. Ale!!! Kolejnego dnia wypróbowałam ją na sucho. Na szczęście o wiele lepsze wrażenia. Piękny zapach, rozsmarowałam ją na ciele jak krem i wówczas zaczęła przypominać w końcu piankę, wręcz taki musik. Super udało się ogolić, przede wszystkim dokładnie, bez konieczności poprawek. Po zmyciu skóra była miękka, gładka i nie było potrzeby używać balsamu.
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Malwa1216
    7 października 2021 o 10:15
    3 / 5
    Pianka zdecydowanie zapobiega i łagodzi podrażnienia, ale nie wszystkie
    Konsystencja produkty to rzeczywiście pianka o lekko opalizującej złotej barwie, o lekkim i przyjemnym zapachu. Kosmetyk świetnie rozsmarowuje się na mokrej jaki i suchej skórze. Golenie z tą pianką jest bardzo przyjemne i szybkie. Zapobiega i łagodzi podrażnienia po goleniu na moich nogach, ale niestety w strefie bikini nie był wystarczający. To znaczy, było zdecydowanie mniej podrażnień, ale oczekiwałam, że tak jak w przypadku nóg zniweluje je całkowicie.
    Zalety:
    • - Polski produkt
    • - Crulety-free
    • - Lekki i przyjemny zapach
    • - Konsystencja
    • - Dobrze sprawdza się na sucho, jak i na mokro
    • - Łagodzi i zapobiega podrażnieniom na nogach
    Wady:
    • - Podrażnienia nadal występowały w strefie bikini
    Używa produktu od:kilka miesięcy

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Innobella
    30 sierpnia 2022 o 17:09
    Pianka-krem
    Pianka, a raczej bardziej krem, bo nie nazwałabym tego pianką, w miarę się sprawdza go golenia nóg. Stosowana na mokro jak i na sucho, lecz znam wiele kosmetyków, które sobie lepiej z tym radzą. Dość mało wydajna, nawilżenia brak, lecz faktycznie nie zauważyłam żadnych podrażnień w czasie golenia.
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    joaska1992
    3 lipca 2022 o 9:48
    Nic nadzwyczajnego
    Pianka od Eveline Cosmetics w ładnej złotej tubce. Konsystencja kremowa w kolorze perłowym o słodkim zapachu. W sumie nie nazwałabym tego pianką tylko po prostu kremem. Po rozsmarowaniu jej na nogach tworzy jakąś powłokę na skórze, która trochę ułatwia golenie. Na pewno nie jest to jakiś super kosmetyk do golenia, bo znam o wiele lepsze. Niby jest trochę łatwiejszy poślizg maszynki, ale to nie jest efekt dla mnie zadowalający. Skóra nie jest jakoś super nawilżona po aplikacji tego kremu. Nie podrażnia skóry. Goliłam nogi na mokro. Tubka nie jest zbytnio wydajna. Musiałam użyć dużo kremu na raz żeby golenie było dla mnie w miarę przyjemne. Fajnie, że do tubki miałam dołączony gratis w postaci pomadki nawilżającej.
    Zalety:
    • Trochę ułatwia golenie.
    Wady:
    • Bardziej jak krem niż pianka. Mało wydajny.
    Kupił/a w:W hipermarkecie

2 osób uznało tą opinię za pomocną