Venus, Pianka do golenia o zapachu konwalii (nowa wersja)

Venus, Pianka do golenia o zapachu konwalii (nowa wersja)

Delikatna, kremowa pianka do golenia dla Pań z alantoiną i D - pantenolem. Ułatwia golenie włosów na nogach, pod pachami i w okolicach bikini. Składniki aktywne zawarte w piance regenerują uszkodzoną skórę, działają kojąco i łagodząco. Pianka zapewnia skórze ochronę przed podrażnieniami, działa nawilżająco i łagodząco.

pianka
z pompką
100 – 250ml
zapachowa
Skóra
normalna

Nic tylko golić

Najlepsza pianka jaką miałam!
Zakochałam się w niej po pierwszym użyciu.
Zawsze po depilacji nóg wyskakiwały mi krostki. Tutaj na szczęście tego nie ma. Pianka super nawilża, daje warstwę ochronną dla skóry, nie podrażnia i ma fajną konsystencję. Warto również wspomnieć o kwiatowym xapachu, który umila czas depilacji ;)

Jedna z lepszych

Piankę tę zakupiłam już jakiś czas temu i zużyłam całe opakowanie, teraz używam innej ponieważ lubię testować nowości i różne produkty ale na pewno jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Opakowanie bardzo wygodne i poręczne w postaci atomizera ze sprayem który pozwala nabrać dokładnie taką ilość jaka nas interesuje. Pianka się nie przelewa i nie spływa. Atomizer bardzo wygodny w użytkowaniu i pozwala wybrać produkt w całości. Sprawnie działa aż do samego końca produktu.

Zapach faktycznie konwaliowy, ja tą nutę wyczuwałam za każdym razem. Bardzo przyjemny i delikatny, przez cały proces golenia utrzymywał się i był wyczuwalny.

Produkt ma bardzo fajną lekką i przyjemną konsystencję. Pianka świetnie się rozprowadza nie ma z tym żadnego problemu. Nie spływa także ze skóry za co duży plus, nie trzeba spieszyć się z goleniem. Jest delikatna dla skóry i bezpieczna. Nie wywołała u mnie żadnych podrażnień czy uczulenia. Ułatwia maszynce golenie z racji na poślizg. Znacznie usprawnia przebieg golenia.

Cena jest naprawdę niska a pianka łatwo dostępna w drogeriach. Spotykałam ją w promocji lub w zestawie z innym produktem. Patrząc na działanie i jej wydajność za taką cenę polecam produkt.

Ulubiona

Pianka do golenia Venus jest najlepszą pianką jaką miałam. Przede wszystkim jest wydajna. Nie podrażnia skóry, nie wysypuje mnie po niej. Zapach ma bardzo przyjemny, delikatny. Konsystencja jak najbardziej na plus, jest gęsta, nie spływa. Pianka jest tania, a co najważniejsze robi swoją robotę.

Mój ulubieniec

Jedyny produkt który sprawdził się u mnie w 100 procentach. Jest delikatny dla skóry i dokładnie usuwa wszystkie włoski bez jakiegolokwiek podrażnienia, czy wysuszenia skóry. Wręcz nawilża.

Absolutny hit w korzystnej cenie

Znając wiele kosmetyków tego typu i mając już w swoim życiu z depilacją ten najlepszy, kupiłam piankę Venus o zapachu konwaliowym, którego nie wyczuwam, a znam jedynie z napisów z opakowania. Dlaczego kupiłam, więc dlatego, że była w zestawie z balsamem po depilacji, który lubię i kupuję systematycznie, toteż od razu wypróbowałam piankę, bo ciekawość.

Pianka jest dobra, nie potrzeba tu dużej filozofii , ale jak wiemy, nawet tu można się naciąć;)

Spray- dozownik w porządku, aplikacja pianki komfortowa, usuwanie włosków też wygodne. Pompka w ogóle mi się nie zacinała, działała do samego końca, wszystko bez zarzutu. Pianka nie uczula, goli dobrze, ładnie pachnie, jest to produkt wysokiej jakości w niskiej cenie. Jest gęsta, jędrna, nie spływa z odnóży, co jest niezwykle wygodne.

Jestem freakiem jeśli chodzi o gładkie nogi, nawet zimą, kiedy nie pokazuję ich publicznie, dlatego też takie kosmetyki kupuję zawsze, doceniam ich wydajność, jakość i zerowe ryzyko uczuleń, mogę polecić każdemu.

Ogólnie jest super, tylko że nie wiem czy wrócę. Jest wiele tego typu produktów na rynku kosmetycznym, do tego mam już swój ulubiony, ale wypróbować nie zawadzi. Co więcej, mam jeszcze w dodatku piankę pro-sensitive również tej firmy.

OK

Pianka nie podrażnia skóry, ułatwia golenie. Jest wydajna. Ma przyjemną konsystencję musu. Ładnie pachnie, dzięki czemu golenie skóry zamiast rutyny staje się przyjemnością. W dodatku cena jest bardzo przystępna. Opakowanie po dłuższym czasie użytkowania głównie ten dozownik może się zacinać.

Godna polecenia

Bardzo przyjemny produkt, ładne i funkcjonalne opakowanie. Pianka ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza i zmywa. Nie wysusza skóry, nie powoduje podrażnień. Maszynka z łatwością sunie się po skórze. Ma bardzo ładny zapach i starcza na długi czas. Super cena, dodatkowo często można kupić ten produkt na promocji :)

Godna polecenia

Mam skórę wrażliwą, atopową - depilacji próbowałam na różne sposoby, ale to maszynka powoduje u mnie najmniejsze podrażnienia. Potrzebowałam pianki delikatnej, która ograniczy do zera naruszenia skóry przez ostrze.

Działanie:
Pianka na pewno spełnia swoje zadanie. Łatwo się aplikuje, piana jest zwarta (konsystencja ubitych na sztywno białek), łatwo rozprowadzić ją dłonią. Co ważne, nie rozpuszcza się, dobrze trzyma się skóry. Ryzyko podrażnień gwałtownie zmalało, odkąd zaczęłam używać tę piankę. Ostrze gładko sunie po skórze, nie muszę poprawiać - dodam, że używam najtańszych możliwych maszynek, bez pasków nawilżających. Po goleniu (i łatwym spłukaniu) pozostawia skórę gładką, ale nie jakoś specjalnie nawilżoną - i tak nakładam balsam.
Pianka ma dobrą konsystencję, łatwo ją wypłukać z maszynki, nie zapycha jej - prędzej przeleci między ostrzami.
Zapach jest przyjemny, nie dusi - estetyczny, działa na korzyść tej pianki.

re-we-la-cyj-na! Nie pamiętam już, kiedy ją kupiłam, a ona służyła i służyła przez długie miesiące - właśnie skończyłam pierwsze opakowanie.
Butelka ma bardzo ciekawy kształt, jest smukła i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Aplikator działa jednak odrobinę topornie - po oczywistym, mocnym wstrząśnięciu trzeba użyć obu dłoni, by wycisnąć odpowiednią ilość. Mogłoby to działać trochę lżej, bo czasem już nie daję rady... I piankę trzeba naprawdę mocno wstrząsnąć, by otrzymać odpowiednią konsystencję.

Dobra pianka

Używam jej już baaaardzo długo, niestety trochę zaczął przeszkadzać mi jej dość intensywny zapach, więc przerzuciłam się na wersję białą, pro-sensitive. Pianek używać będę zawsze - mydłem, czy żelem pod prysznic golę się w sytuacjach awaryjnych, bo ich pozostałości trudniej schodzą z maszynki...poza tym nigdy nie dogolę się tak dobrze jak pianką :)

Niezła, chociaż wolę piankę od Isany

Nigdy nie uważałam pianki do golenia za mój must have- zazwyczaj radziłam sobie z goleniem używając do zmiękczania włosków dobrych żeli pod prysznic, czasem też stosowałam inne metody depilacji. Ostatnio jednak zachwyciłam się pianką do golenia Isany, poza tym padł mój stary depilator Braun (miał prawo, kupiłam go w końcu w 2003 roku, więc dosyć się napracował). Tak więc z rozpędu, po zachwycie pianką od Isany, kupiłam kolejną, tym razem od Venus. Jest niezła, chociaż to Isana skradła moje serce. Ale po kolei.

Pianka zapakowana jest w pojemnik koloru turkusowego o dosyć nietypowym, smukłym kształcie- w mojej ocenie bardziej pasującym do lakierów tudzież innych produktów do stylizacji włosów. Mnie jednak osobiście to nie przeszkadza i nie miało najmniejszego wpływu na końcową ocenę produktu. Sama pianka ma przyjemny, lekko mydlany zapach- nie wyczuwam w nim konwaliowych nut, ale niewątpliwie jest to zapach bardzo przyjemny i kobiecy. Formuła kosmetyku jest gęsta i treściwa- dla mnie osobiście nawet ciut za gęsta. Pianka nie spływa w czasie aplikacji i dobrze współpracuje z maszynkami do golenia różnych firm (Isana, Bic, Gillette). Zmiękcza włoski, a zatem ze swojego podstawowego zadania wywiązuje się dobrze.

Kosmetyk nie podrażnia i nie wysusza skóry- zgodzę się z jedną z poprzednich Recenzentek, że po jego aplikacji nie jest już konieczne stosowanie balsamu do ciała . Produkt niespecjalnie nadaje się do depilacji bikini- wyczuwam bowiem wówczas lekkie pieczenie.

Generalnie, jest to całkiem niezła i przyjemna w użyciu pianka, nawet jeśli osobiście wolę Isanę. Jest niedroga, wydajna i spełnia swoje podstawowe zadanie, zatem ode mnie ma czwórkę.

Dobry produkt

Uwielbiam zapachowe pianki do depilacji, często kupuję nowe wersje, ale moje serce jak dotąd zdobywała inna marka oferująca sporą kolekcję wariantów zapachowych. Dla odmiany postanowiłam wypróbować piankę innej marki i jestem równie zadowolona.

OPAKOWANIE

Szata graficzna i treść nie są przytłaczające, raczej bardzo proste i minimalistyczne. Przeważa kolor błękitny z białymi, fioletowymi i różowymi elementami. Opakowanie jest proste i funkcjonalne, dozownik nie ma tendencji, by się zacinać, za to akurat u mnie ma plus. Dozownik wykonany jest z plastiku, łatwo z jego pomocą wydobyć piankę z opakowania, choć na początku wydawało się, że będzie to trudne (należało na prawdę mocno naciskać, bo produkt nie wydobywał się z opakowania). Niezbyt praktyczny jest rozmiar butelki – jest naprawdę wysoka, inne pianki o tej samej pojemności są o połowę mniejsze, przez co na wyjazdy raczej się nie nadaje.

PIANKA

Pianka jest bardzo podobna do swojej zielonej siostry, różni się zapachem. Ma kolor biały - tutaj się rozczarowałam, bo liczyłam na wersję kolorową. Zapach jest bardzo neutralny i w sumie za to ją lubię, gdyż samej konwalii, która bywa często chemiczna, nie lubię, tutaj czuje lekko kremowy zapach połączony z bawełną, konwalii na którą jestem wrażliwa jakby nie było. Pianka jest dosyć zbita, ale aby dobrze spełniała swoją funkcję nogi czy inna część ciała musi być odrobinę wilgotna, nie całkiem mokra, bo wtedy pianka zanika. Prawidłowo użyta daje świetny poślizg maszynce, zmiękcza włoski, dzięki czemu łatwiej je usunąć. Współpracuje dobrze ze wszystkimi maszynkami jakich używałam. Sprawia, że skóra jest miękka, nawilżona, zapobiega zacięciom. Jest tania, a często można dostać ją również w promocji. Produkt jest dosyć wydajny. Dla mnie jak najbardziej na plus.

PLUSY
+ neutralny zapach
+ gęsta konsystencja
+ praktyczne opakowanie
+ daje lepszy poślizg maszynce i zapobiega zacinaniu
+ wydajna
+ tania

Pianka na pięć

Pianka jest wygodna w użyciu. Ma gęstą konsystencję, nie spływa, ułatwia prace maszynce do golenia. Przyjemny, delikatny zapach zachęca do użycia produktu. Pianka nie podrażnia, a w dodatku po ogoleniu nie muszę używać balsamu.