Ziaja, Masło Kakaowe, Czekoladowy balsam do ust

Ziaja, Masło Kakaowe, Czekoladowy balsam do ust

- Doskonale nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.
- Zmniejsza skłonność do pękania, szczególnie w kącikach ust.
- Nabłyszcza, delikatnie natłuszcza oraz skutecznie zapobiega pierzchnięciu.
Masło kakaowe - zapewnia wysoką biozgodność ze skórą, działa renatłuszczająco, doskonale odżywia oraz skutecznie zapobiega wysuszaniu naskórka.
olej Canola - bogaty w fitosterole i tokoferole, odżywia i zmiękcza naskórek, posiada naturalny system antyoksydacji, neutralizuje wolne rodniki, chroni przed szkodliwym wpływem UV oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.
lanolina - natłuszcza oraz wyraźnie zmiękcza skórę, doskonale wchłania się w skórę, hamuje utratę wody oraz zmniejsza szorstkość naskórka.
witamina E- zwana jest `witaminą młodości`, skutecznie neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników. Nawilża, wygładza i uelastycznia skórę.
aromat masła czekoladowego - podnosi komfort stosowania.

Całkiem ok

To chyba jedyny balsam z Ziaja który cokolwiek zrobił na moich ustach. W porządku zapach, coś tam nawilżył. Prócz tego bez szału. Od balsamu oczekuję jednak zdecydowanie większego i dłużej utrzymującego się nawilżenia, w przypadku tego balsamu jednak wygląda to tak, że przez chwilę po posmarowaniu ust czuć miłe nawilżenie a po chwili kompletnie zapomina się o tym, że przed chwilą użyło się pomadki.

Balsam <3

Uwielbiam. Ma przyjemny zapach i konsystencje. Jedyne do czego mogę się przyczepic, to do brązowego koloru na ustach. Mimo wszystko produkt lubię! Przeraźliwie szybko się kończy ;-)

Bomba

Opakowanie w tubie jest higieniczne to na plus, zapachu praktycznie nie czuje . Konsystencja jest gęsta kolor lekko brązowy. Na ustach nie widać tego koloru . Balsam Natłuszcza usta mi się to podoba , czy nawilża nie jestem przekonana że jest to produkt który nawilży idealnie usta . Mi on bardzo odpowiada bo chroni moje usta , uczucie zmiękczające usta przez to nie czuje ściągnięcia które mi doskwiera . Cena jak najbardziej na plus . Dostaniemy go prawie wszędzie w każdej drogerii .

Taki tam średniak...

Pomadki to jedna z najważniejszych rzeczy, ktore muszę mieć zawsze przy sobie. Dlatego kupuje je bardzo często, i też często testuje nowe. Niedawno postanowiłam przetestować tą właśnie od Ziaji czekoladową. Bardzo wielki plus to to, że jest bardzo tania- około 5 zł. Ma też fajną postać tubki, z której wyciska się odpowiednią ilość produktu i fajnie się rozsmarowuje na ustach.
Balsam ma kolor jasno brązowy i bardzo fajny, słodki smak.
Jednak po aplikacji na usta znika w mgnieniu oka...
Nie potrafię stwierdzić czy nawilża usta, bo zostaje na nich bardzo krótko, więc trzeba smarować się nią co chwila- co też jest bardzo denerwujące.
W mojej ocenie jest to bardzo średni balsamik, z pewnością są lepsze :)
Jednak z uwagi na taką niską cenę- warto ją kupić i przetestować :)

Duże zaskoczenie- HIT

Balsam kupiłam całkowicie spontanicznie, podczas zamawiania kosmetyków do makijażu. Ze względu na to, że zaczął się sezon zimowy i temperatury są bardzo niskie, moje usta zaczęły robić się niczym tartka. Co roku mam z tym duży problem. Używałam wielu balsamów do ust. Zawsze praktycznie z takim samym efektem. Usta nie były nawilżone, co więcej wszystkie dotychczasowe balsamy, po prostu leżały na ustach, nie wchłaniały się tak jakbym tego chciała, co nie jest przyjemne w odczuciu.

Ten balsam z ziaji całkowicie mnie zaskoczył. Jest bardzo przyjemny w zapachu. Bardzo dobrze się go nakłada, wystarczy niewielka ilość aby pokryć całe usta. Pozbyłam się suchych skórek i w końcu wygląd moich ust mnie zadowala. Skóra jest przyjemnie miękka i nawilżona, ale bez poczucia dziwnej lepkiej warstwy. Co prawda na ustach utrzymuje się lekko tłusty film, ale mi całkowicie on nie przeszkadza, efekt jest przyjemny.
Przed zakupem nie widziałam opinii o tym produkcie. Dlatego bardzo mnie zaskoczył fakt, że ma tak niską ocenę. Jego skład nie jest długi i bez zbędnych dziwnych substancji. U mnie zasłużył na miano hitu i nie wyobrażam sobie używać innego balsamu do ust. Zdecydowanie polecam.

Nie polubiłam go

Balsam ten ma bardzo intesywny, nieprzyjemny dla mnie zapach (przypomina mi jakiś wytrawny sos). Nie nawilża, a zresztą gdyby nawet nawilżał, nie mogłabym go używać, bo zapach jest dla mnie nie do wytrzymania. Nie polecam.

Nie

Zawsze muszę mieć pomadkę przy sobie. Raz się złożyło, że zapomniałam i tak kupiłam ten balsam na szybko. Niestety kupiłam.
Zacznę od plusów, bo będzie szybciej. Cena, wydajność i zapach. Koniec.
Nawilżenie jakie daje jest mierne, w dodatku bardzo szybko znika z ust. Średnio raz na 5 minut sięgam po ten balsam, żeby nawilżyć usta. Jest dla mnie maga uciążliwe.
Opakowanie. Muszę przyznać, że nie lubię tych w tubkach. Są dla mnie mniej poręczne i trudniejsze w dozowaniu produktu. Jeśli za dużo nałożę na usta to robią się kleiste i tłuste.

Masakra

Produkt po prostu znika z ust. Ledwo co go nałożymy i nawet nie trzeba jeść ani pić, a on po prostu wyparowuje. Poza tym nie nawilża, a usta niemal od razu są wysuszone. Dodatkowo zapach pozostaje wiele do życzenia, bo jest to jakieś chemiczne kakao, którego nie da się wytrzymać.

No... Nie..

Hmmm... Produkt, ktory nic nie wniósł do mojej pielęgnacji. Moje usta są dość wymagające i dość czesto sie przesuszaja. Balsam ten nie robi nic. Nie nawilża tylko oblepia skórę. Po kilku chwilach znika i znów trzeba nakładać kolejna porcję. Nie podoba mi się również aplikator. Może osoby, które nie potrzebują dużego nawilżenia będą zadowolone.

Zaskoczenie

Masełko kupiłam głównie, dlatego że nie było drogie. Patrząc na średnią ocen tutaj przewidywałam, że pewnie będzie to bubel.

Produkt łatwo wydobywa się z tubki. Jest gęsty i lekko brązowy, na ustach momentalnie topnieje, łatwo się rozprowadza, ma duży poślizg, nie lepi się. Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny.

Balsam sprawia, że usta stają się bardziej nawilżone, gładsze i miękkie. Są mniej wyschnięte. Pomimo lekkiego brązowego koloru - na ustach produkt nie jest widoczny. Dodaje tylko trochę błysku i natłuszczenia. Według mnie jest to całkiem przyzwoite masełko do ust. Na pewno zmasakrowanych ust nie doprowadzi do dobrej formy, ale z taką skórą w trochę gorzej formie radzi sobie dobrze.

Jak on smacznie pachnie!

Kupiłam ten balsam licząc, że jest taki dobry jak balsam oliwkowy i się nie zawiodłam. Dla mnie balsam musi spełniać dwa warunki: dobrze się rozprowadzać i zabezpieczać przed przesuszeniem. I ten balsam to robi. Jest bardzo poręczny, bo tubka jest zgrabna, kolor ma lekko kakaowy, ale nie jest to widoczne na ustach, zapach ma obłędny...chętnie bym go zjadła. Bardzo go lubię jako element codziennej pielęgnacji w okresie zimowym, a ze względu na zapach stał się moim ulubieńcem.

Mówię zdecydowane NIE

Umęczyłam się z tym balsamem do ust - przede wszystkim z niewygodnym opakowaniem oraz wrażeniem jakbym miała wiecznie oblepione usta.
Przed napisaniem recenzji, tak sobie poczytałam opis produktu na KWC i zastanawiam się czy aby na pewno mówimy o tym samym balsamie do ust...
1. Doskonale nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernemu wysuszaniu.
Moja odpowiedź: NIE, miałam wrażenie, że wręcz chwilami przesusza.
2. Zmniejsza skłonność do pękania, szczególnie w kącikach ust.
Moja odpowiedź: NIE, kąciki ust to mi co najwyżej oblepiał i pozostawał nieestetycznie w zagięciu.
3. Nabłyszcza, delikatnie natłuszcza oraz skutecznie zapobiega pierzchnięciu. Moja odpowiedź: NIE, natłuszcza tylko chwilę a potem jest tylko gorzej...
4. NIE poczułam też efektu odżywienia, wygładzenia i zmiękczenia naskórka.

Lubię produkty Ziaja i ma w swoim asortymencie naprawdę ciekawe pozycje, dlatego myślałam, że ten balsam po prostu nie może się nie udać, szczególnie, że pozostałe kakaowe produkty z serii są ok, a tu taka niespodzianka i zawód, no cóż...